Халықтың мақсатты тобынан жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 3185 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 желтоқсанда N 3-1-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012.02.06 № 480 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 3137 баптарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.12 N 1095 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін, меншік түрлеріне қарамастан қала ұйымдарына "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен келісім-шартқа отырып, сонымен қатар келісім-шартқа сәйкес 6 ай мерзіміне дейін жұмыссыз азаматтарды жұмысқа қабылдауды жүзеге асыру ұсынылсын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.12 N 1095 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз), 2009.07.27 № 1826 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
3. "Ақтөбе қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ (Н.Х.Бөртебаева) белгіленген тапсырма және осы мақсатқа бөлінген қаражат шегінде мекемелер берген қажеттілікке сәйкес, жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша орналастыру үшін жолдасын. Жұмыс берушілермен келісім шартқа отыру кезінде әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысының көлемі олардың нақты мүмкіндіктеріне сәйкес белгіленсін. Әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысы шығындарын жұмыс берушілерге 15000 теңгеден аспайтын мөлшерде ішінара өтеу қала бюджетінен және 20000 теңге республикалық бюджеттен жүргізілсін. Қаражат ұйымның есеп-шотына бағытталады.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.12 N 1095 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулысымен. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.07.27 № 1826 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз), 2010.04.26 № 1128 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулыларымен.

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 ноября 2008 года N 3185. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 12 декабря 2008 года N 3-1-99. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 6 февраля 2012 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 06.02.2012 № 480.
В целях расширения мер по содействию занятости населения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 12.05.2009 N 1095 (порядок введения в действие см. пункт 3).
2. Рекомендовать городским организациям независимо от форм собственности заключить соответствующие договоры с государственным учреждением "Городской отдел занятости и социальных программ" на организацию социальных рабочих мест, а также осуществлять прием безработных граждан на работу, согласно трудовым договорам, сроком до шести месяцев.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Актобе Актюбинской области от 12.05.2009 N 1095 (порядок введения в действие см. пункт 3), от 27.07.2009 № 1826 (порядок введения в действие см. пункт 3).
3. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (Буртибаева Н.Х.) направлять безработных граждан на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной организациями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели. При заключении договоров с работодателями размер вклада в оплату труда, принятых на социальные рабочие места работников, определять, исходя из их реальных возможностей. Производить частичную компенсацию затрат работодателей на оплату труда принятых на социальные рабочие места работников в размере, не превышающем 15000 тенге из бюджета города и 20000 тенге из республиканского бюджета. Средства направляются на расчетные счета организаций.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 12.05.2009 N 1095 (порядок введения в действие см. пункт 3). Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Актобе Актюбинской области от 27.07.2009 № 1826 (порядок введения в действие см. пункт 3), от 26.04.2010 № 1128 (порядок введения в действие см. пункт 3).

4. "Ақтөбе қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р.Айдашева) 002-102-149 "Тұрғындарды жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар" бюджеттік бағдарламасы бойынша және "Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейту" 451-002-103 қосымша бағдарламасы тиісті жылдың қала бюджетінде қарастырылған қаражаттар шегінде қаржыландыруды жүзеге асырсын.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.12 N 1095 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулысымен.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Қалдығұловаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                               А.Мұхамбетов
Ақтөбе қалалық
әкімдігінің қаулысына
2008 жылғы 28 қарашадағы N 3185
ҚОСЫМША
Халықтың мақсатты топтарынан жұмыссыз азаматтарды
жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынатын
ұйымдардың тізімі
Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009.05.12 N 1095 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулысымен.

4. Государственному учреждению "Актюбинский городской отдел финансов" (Айдашева Р.А.) осуществлять финансирование по бюджетной программе 002-102-149 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на соответствующий год и подпрограмме 451-002-103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета".
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 12.05.2009 N 1095 (порядок введения в действие см. пункт 3).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Калдыгулову С.М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                               А.Мухамбетов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата
города Актобе
от 28 ноября 2008 года
N 3185
Перечень организаций, предоставляющих социальные рабочие места
для трудоустройства безработных граждан из целевых групп
населения.
Исключен постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 12.05.2009 N 1095 (порядок введения в действие см. пункт 3).