Қарғалы ауданының әдiлет басқармасында 2007 жылғы 5 наурызда N 3-6-48 болып тiркелген аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 19 ақпандағы N 2 "Аудан тұрғындарына коммуналдық қызметтердi (орталықтандырылған және жекешелендiрiлген көгiлдiр отынмен жылыту, ыссы және салқын сумен жабдықтау, байланыс қызметтерi (абоненттiк төлем), қоқыс шығару, кәрiз және ас дайындау көгiлдiр отына) тұтыну шығындарын өтеу үшiн тұрғын үй көмегiн беру тәртiбi жөнiнде Ереженi бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 42 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 7 сәуірде N 3-6-60 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы № 192 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.02.23 № 192 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94-1 «Тұрғын үй қатынастары туралы» 97 бабының, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 – II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабының негізінде, аудан тұрғындарын әлеуметтік қорғау және қолдау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 5 наурызда № 3-6-48 болып тіркелген аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 19 ақпандағы № 2 «Аудан тұрғындарына коммуналдық қызметтерді (орталықтандырылған және жекешелендірілген көгілдір отынмен жылыту, ыссы және салқын сумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, байланыс қызметтері (абоненттік төлем), қоқыс шығару, кәріз және ас дайындау көгілдір отына) тұтыну шығындарын өтеу үшін тұрғын үй көмегін беру тәртібі жөнінде Ережені бекіту туралы» шешіміне төмендегідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы “ауданның ауылдық жерлерінде тұратын және орталықтандырылған жылыту және жекешелендірілген көгілдір отынмен жылытуы жоқ 1,2,3 топ мүгедектері бар, 16 жасқа дейінгі бала кезінен мүгедек балалары бар отбасыларға, жетім балаларды асырап алушы отбасыларға, 4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар отбасыларға, Чернобыль АЭС-індегі апатты жоюға қатысқандардың отбасыларына, қаза болған жауынгерлердің отбасыларына алынған отынның айлық есеп көрсеткішінің он есе мөлшеріндегі құны біржолғы төлем түрінде болған тұрғын үй көмегі көрсетіледі” деген сөздер алынып тасталсын.
2) 7 тармақ 3.5 тармақшасындағы «алаңына» деген сөз «ай сайын» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.

О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата N 2 "Об утверждении Правил о порядке предоставление коммунальных услуг (центральное тепловое и индивидуальное газовое отопление, горячее и холодное водоснабжение, услуги связи (абонентская плата), мусороудаление, канализация и газ на приготовление пищи) населению района" от 19 февраля 2007 года, Каргалинского района N 3-6-48 от 05 марта 2007 года
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 марта 2008 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района 7 апреля 2008 года N 3-6-60. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2010 года № 192
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23.02.2010 № 192.
На основании статьи 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» № 94-1 от 16 апреля 1997 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» № 148-II от 23 января 2001 года, в целях социальной защиты и поддержки населения района районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата № 2 «Об утверждении Правил о порядке предоставления жилищной помощи для возмещения расходов за потребление коммунальных услуг (центральное тепловое и индивидуальное газовое отопление,горячее и холодное водоснабжение, электроснабжение, услуги связи (абонентская плата), мусороудаление, канализация и за газ на приготовление пищи) населению района» от 19 февраля 2007 года, зарегистрированного в управлении юстиции Каргалинского района № 3-6-48 от 05 марта 2007 года следующие изменение и дополнение в Правила:
1) в пункте 1 предложение «семьям, имеющим инвалидов 1,2,3 групп, инвалидов с детства до 16 лет, семьям опекунов детей-сирот, многодетным семьям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям участников ликвидации катастрофы на Чернобыльской АЭС, семьям погибших воинов, проживающих в селах района и не имеющих центрального теплового и индивидуального газового отопления, жилищная помощь оказывается в виде единовременной выплаты стоимости приобретенного топлива в размере десятикратной величины месячного расчетного показателя» – исключить.
2) в подпункте 3.5 пункта 7 после слов «площади» дополнить словами «в месяц».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жүктелсін.
Аудандық мәслихат       Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:       хатшысы:
С. Алмағамбетов            Ж. Құлманов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на районный отдел занятости и социальных программ.
Председатель сессии       Секретарь районного
районного маслихата:          маслихата:
С.Алмагамбетов              Ж.Кульманов