Бір жолғы талон мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 46 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2008 жылдың 11 сәуірде N 3-6-61 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009.04.24 № 140 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209 «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы кодексінің 373 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Об установлении ставок на разовые талоны
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 марта 2008 года N 46. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 11 апреля 2008 года N 3-6-61. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24 апреля 2009 года № 140
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.04.2009 № 140.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и пункта 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» районный маслихат РЕШАЕТ:

1. Бір жолғы талондардың бір күнгі құнының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Төменде көрсетілген аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе облыстық әділет басқармасында 2002 жылдың 05 ақпанда № 1465 болып тіркелген 2001 жылғы 26 желтоқсандағы №6 «Бір жолғы берілетін талондарға мөлшерлемені бекіту туралы»;
2) Ақтөбе облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 08 ақпанда № 2325 болып тіркелген 2003 жылғы 07 шілдедегі № 5 «Аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 26 желтоқсандағы № 6 «Бір жолғы берілетін талондарға мөлшерлемені бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы»;

1. Установить размер стоимости разовых талонов на один день согласно приложению.
2. Нижеперечисленные решения районного маслихата считать утратившими силу:
1) решение № 6 от 26 декабря 2001 года «Об утверждении ставок на разовые талоны», зарегистрированное в Актюбинском областном управлении юстиции 05 феевраля 2002 года за № 1465;
2) решение № 5 от 07 июля 2003 года «О внесении изменений в решение районного маслихата № 6 от 26 декабря 2001 года «Об утверждении ставок на разовые талоны», зарегистрированное в Актюбинском областном управлении юстиции 08 августа 2003 года за № 2325;

3) Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2005 жылғы 19 мамырында № 3-6-3 болып тіркелген 2005 жылғы 15 сәуірдегі №5 «Аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 26 желтоқсандағы № 6 «Бір жолғы берілетін талондарға мөлшерлемені бекіту туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы»;
4) Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2006 жылғы 03 сәуірде № 3-6-34 болып тіркелген 2006 жылғы 17 наурыздағы № 7 «Аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 26 желтоқсандағы № 6 «Бір жолғы берілетін талондарға мөлшерлемені бекіту туралы» шешіміне қосымша енгізу туралы»;

3) решение № 5 от 15 апреля 2005 года «О внесении изменения в решение районного маслихата № 6 от 26 декабря 2001 года «Об утверждении ставок на разовые талоны», зарегистрированное в Каргалинском районном управлении юстиции 19 мая 2005 года за № 3-6-3;
4) решение № 7 от 17 марта 2006 года «О внесении дополнения в решение районного маслихата № 6  от 26 декабря 2001 года «Об утверждении ставок на разовые талоны», зарегистрированное в Каргалинском районном управлении юстиции 03 апреля 2006 года № 3-6-34.

3. Осы шешім алғаш ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарғалы ауданы бойынша салық комитетіне жүктелсін.
Аудандық мәслихат       Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы           хатшысы
С.Алмагамбетов             Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 27 наурыздағы
№ 46 шешіміне
Қосымша
Бір жолғы талондардың бір күнгі құнының мөлшері
№ р/н Кәсіпкерлік қызметтің түрлері Төлем сомасы (теңге)
1
Газет пен журналдарды сату
20
2
Тұқымдарды, сонымен қатар отырғызуға арналған материалдарды (бұтақтар, екпелер) сату
20
3
Бақшалық өнімдерді сату

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на налоговый комитет по Каргалинскому району.
Председатель сессии             Секретарь
районного маслихата:         районного маслихата:
С.Алмагамбетов                Ж.Кульманов
Приложение
к решению районного маслихата
№ 46 от 27 марта 2008 года
Размер
стоимости разовых талонов на один день
№ п/п Виды предпринимательской деятельности Сумма
оплаты (тенге)
1
Реализация газет и журналов
20
2
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
20
3
Реализация бахчевых культур