Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімиятының 2008 жылғы 1 қазандағы № 182 қаулысы. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 20 қазанда № 3-6-71 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 01.04.2013 № 50 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 18 бабына және 238 бабының 3 тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт салалары мамандарының лауазымы және аудандық бюджет қаражаттары есебінен жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақы мен тарифтік ставкілерге құқығы барлардың тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. “Қарғалы аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі” ММ-сі (Көшербаева О.М.) осы тізбені аудандық мәслихатқа келісуге ұсынсын.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
4. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 15 тамыздағы № 155 «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» қаулысы бұзылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І. Тынымгереевке жүктелсін.
Аудан әкімі                          М. Жұмағазиев
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 1 қазанда
№ 182 қаулысына
ҚОСЫМША
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік
қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт салалары
мамандарының лауазымы және қосымшаға сәйкес,
аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға
арттырылған лауазымдық жалақы мен тарифтік
ставкілерге құқығы барлардың
ТІЗБЕСІ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011.10.14 № 297 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Р/с
Лауазым атаулары
Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымы
1)
Күтім жасаушы әлеуметтік қызметкер
2)
Әлеуметтік жұмыс бойынша маман - жұмыспен қамту орталығының маманы
Білім беру мамандарының лауазымдары
1)
Білім беру мекемелерінің барлық мамандықтарының оқытушылары
2)
Мектеп, мектеп-интернат, “Мектеп-бала бақша” директорлары

Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 1 октября 2008 года № 182. Зарегистрировано в Управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 20 октября 2008 года за № 3-6-71. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 1 апреля 2013 года № 50
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 01.04.2013 № 50.
В соответствии со статьей 18 и с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан № 251 от 15 мая 2007 года, а также статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан» № 148-II от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. ГУ «Каргалинский районный отдел экономики и бюджетного планирования» (Кушербаева О.М.) представить данный перечень на согласование в районный маслихат.
3. Настоящие постановление вводится в действие по истечении 10 дней после первого официального опубликования.
4. Отменить постановление акимата Каргалинского района № 155 от 15 августа 2008 года «Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности».
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района И.Тынымгереева.
Аким района                           М.Джумагазиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
N 182 от 1 октября 2008 г.
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 14.10.2011 № 297 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
N
п/п
Наименование должностей
Должности специалистов социального обеспечения
1)
Социальный работник по уходу
2)
Специалист по социальной работе - специалист центра занятости
Должности специалистов образования
1)
Учителя всех специальностей организаций образования
2)
Директор школы, школы - интерната, комплекса «Школа - детский сад»

3)
Мектепке дейінгі ұйымдардың меңгерушілері
4)
Директордың оқу жөніндегі, оқу-тәрбиелік, тәрбиелік жұмыстар жөніндегі барлық ұйымдардағы орынбасарлары
5)
Мұғалім-психолог
6)
Әлеуметтік мұғалім
7)
Логопед-мұғалім
8)
Дефектолог-мұғалім
9)
Ұйымдастырушы мұғалім
10)
Қосымша білім беру мұғалімі
11)
Оқытушы
12)
Бастапқы әскери дайындықты ұйымдастырушы - оқытушы
13)
Аға тәрбиеші, тәрбиеші
14)
Аға жетекші, жетекші
15)
Оқу-тәрбиелік қызметпен тікелей шұғылданатын саз басшысы, аккомпаниатор, концертмейстер
16)
Дене тәрбиесі бойынша нұсқаушы
17)
Оқыту-үйрету қызметімен тікелей шұғылданатын, спорт бойынша бапкер-оқытушы
18)
Лагер бастығы (спорттық-қорғаныс, сауықтыру, мектептік, еңбек және демалыс).
19)
Оқу-өндірістік шеберхананың меңгерушісі
20)
Әдістемелік кабинет меңгерушісі
21)
Қосымша білім беру мекемесінің директоры
22)
Еңбек жөніндегі нұсқаушы
23)
Өндірістік оқыту шебері
24)
Интернат меңгерушісі
25)
Кітапхана меңгерушісі
26)
Кітапханашы
27)
Әдіскер
28)
Дәрігер
29)
Медбике
30)
Диеталық медбике
31)
Хореограф
32)
Мәдени ұйымдастырушы
33)
Көркемдік жетекші
34)
Бағдарламамен қамтамасыз етуші
35)
Көркем суретші
Мәдениет мамандарының лауазымдары
1)
Директор
2)
Кітапхана, филиал, клуб меңгерушісі
3)
Бөлім меңгерушісі
4)
Библиограф
5)
Әдіскер
6)
Көркем суретші
7)
Кітапханашы
8)
Бағдарламамен қамтамасыз етуші
9)
Көркемдік жетекші
10)
Мәдени ұйымдастырушы
11)
Аккомпаниатор
12)
Ұжым басшысы

3)
Заведующий дошкольной организацией
4)
Заместитель директора по учебной, учебно - воспитательной, воспитательной работе организаций всех типов и видов
5)
Педагог - психолог
6)
Социальный педагог
7)
Учитель - логопед
8)
Учитель - дефектолог
9)
Педагог - организатор
10)
Педагог дополнительного образования
11)
Преподаватель
12)
Преподаватель - организатор начальной военной подготовки
13)
Старший воспитатель, воспитатель
14)
Старший вожатый, вожатый
15)
Музыкальный руководитель, аккомпаниатор, концертмейстер, непосредственно занимающийся учебно - воспитательной деятельностью
16)
Инструктор по физической культуре
17)
Тренер - преподаватель по спорту, непосредственно занимающийся учебно - преподавательской деятельностью
18)
Начальник лагеря (оборонно - спортивного, оздоровительного, школьного, труда и отдыха)
19)
Заведующий учебно - производственной мастерской
20)
Заведующий методическим кабинетом
21)
Директор организации дополнительного образования
22)
Инструктор по труду
23)
Мастер производственного обучения
24)
Заведующий интернатом
25)
Заведующий библиотекой
26)
Библиотекарь
27)
Методист
28)
Врач
29)
Медицинская сестра
30)
Диетическая сестра
31)
Хореограф
32)
Культорганизатор
33)
Художественный руководитель
34)
Специалист по программному обеспечению
35)
Художник
Должности специалистов культуры
1)
Директор
2)
Заведующий библиотекой, филиалом, клубом
3)
Заведующий отделом
4)
Библиограф
5)
Методист
6)
Художник
7)
Библиотекарь
8)
Специалист по программному обеспечению
9)
Художественный руководитель
10)
Культорганизатор
11)
Аккомпаниатор
12)
Руководитель коллектива