Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы сессиясының "Аудандық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" N 18 шешіміне толықтырулар енгізу туралы (тіркеу N 3-8-47 2007 ж. 27.12)
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 шілдедегі N 55 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2008 жылдың 6 тамызда N 3-8-58 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 01.06.2018 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010.04.23 № 166 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтан қараңыз) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы бойынша әділет басқармасында 2007 жылғы 27 желтоқсанда № 3-8-47 тіркелген, 2008 жылғы 23 қаңтарда - 9 сәуірде № № 5, 16 "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және білім беру мамандарына отын алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" № 18 шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
тақырыптағы және 1-тармақта "білім беру" деген сөзінен кейін "денсаулық сақтау" деген сөзімен толықтырылсын.
2. Осы шешім "Мәртөк тынысы" газетінде алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтезбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ә.Әлмұхамбетов
Аудандық мәслихат
хатшысы
А. Смағұлов

О внесении дополнения в решение сессии районного маслихата N 18 от 13 декабря 2007 года "О социальной помощи на приобритение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" (рег. N 3-8-47 от 27.12.2007 г.)
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 24 июля 2008 года N 55. Зарегистрировано в Управлении юстиции Мартукского района Актюбинской области 6 августа 2008 года за N 3-8-58. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 1 июня 2018 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 01.06.2018 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Преамбула с изменения, внесенными решением Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 23.04.2010 № 166 (порядок введения в действие смотреть в пункте 2).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года № 66 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение № 18 от 13 декабря 2007 года "О социальной помощи на приобритение топлива специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах", зарегистрированное в управлении юстиции по Мартукскому району за №3-8-47 от 27 декабря 2007 года, опубликованное 23 января – 09 апреля мая 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 5,16 следующее дополнение:
в заголовке и пункте 1 после слова "образования" дополнить словом "здравоохранения".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования в районной газете "Мәртөк тынысы".
Председатель сессии
районного маслихата
Альмухамбетов А.
Секретарь районного
маслихата
Исмагулов А.