Родников ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 желтоқсанда N 3-8-66 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелеріндегі, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "округіне қарасты", "Қаратоғай" сөздері "ауылдық", "округінің", "Родников" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 10.11.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 28.11.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бөрте ауылына М.Казкеев атты көше атауы берілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 10.11.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Бұтақ ауылына Ниет атты көше атауы берілсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 10.11.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Калиновка ауылына Аққұдық атты көше атауы берілсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 10.11.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4.Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Родников ауылдық округінің әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
Ж. Нұрмашева

О присвоении наименования улицам населенных пунктов Родниковского сельского округа
Решение акима Родниковского селького округа Мартукского района Актюбинской области от 10 декабря 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 22 декабря 2008 года за N 3-8-66
Сноска. Заголовок решения с изменением, внесенным решением акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 10.11.2015 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 28.11.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. В селе Бурте улице присвоить имя М.Казкеева.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 10.11.2015 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В селе Бутак - улицу назвать Ниет.
3. В селе Калиновка – улицу назвать Аккудык.
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Временно исполняющая обязанности акима
Родниковского сельского округа
Ж. Нұрмашева