Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандарға жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақыларымен және тарифтік ставкаларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысының Хромтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 20 қарашадағы N 80 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 қарашада N 3-12-65 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012.11.29 № 74 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251-111 «Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі» Заңының 238-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 «Қазақстан Республикасныдағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешен мен селолық аумақтардың дамуын мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 4 тармағын орындау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен (қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда) жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейінгі күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Е.Юшкевич                           Д.Молдашев

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам, работающим в аульной (сельской) местности
Решение Маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 20 ноября 2008 года N 80. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 25 ноября 2008 года за N 3-12-65. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 29 ноября 2012 года № 74
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 29.11.2012 № 74.
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Закона Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251-111 «Трудовой Кодекс Республики Казахстан», статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», во исполнение пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан № 66 от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками специалистов, (занимающихся этими видами деятельности в городских условиях) за счет средств районного бюджета.
2. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
Е.Юшкевич                         Д.Мулдашев