Қайтыс болған туралы дәрігерлік куәлік беру жөніндегі мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 84 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2008 жылы 20 мамырда N 2009 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 203 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 203 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 Қаулысы мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің тізілімін бекіту туралы" N 561 Қаулысын жүзеге асыру мақсатында, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қайтыс болған туралы дәрігерлік куәлік беру жөніндегі мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппарат басшысының орынбасары Е. Нұрбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Алматы облысының денсаулық
сақтау басқармасына қарасты
емханалардың, ауылдық
ауруханалардың, дәрігерлік
амбулаториялардың, облыстық
және аймақтық, мамандандырылған
мекемелердің "Өлім жағдайы туралы
дәрігерлік куәлік беру" мемлекеттік
қызмет көрсету стандарты
Алматы облысы әкімдігінің
2008 жылғы "18" сәуірдегі
N 84 қаулысымен бекітілді
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасына қарасты
емханалардың, ауылдық ауруханалардың, дәрігерлік
амбулаториялардың, облыстық және аймақтық, мамандандырылған
мекемелердің "Қайтыс болған туралы дәрігерлік куәлік беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
СТАНДАРТЫ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетуді анықтау:
Өлім жағдайын куәландыратын медициналық құжат - өлім жағдайы туралы дәрігерлік куәлік беру.
Жоғарғы орган Алматы облысы әкімінің денсаулық сақтау басқармасы.
Тұтынушылар Қазақстан Республикасының және жақын және алыс шетел азаматтары, барлық мемлекеттік, жекеменшік ұйымдар мен кәсіпорындар.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
3. Қайтыс болған туралы дәрігерлік куәлік Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрінің 2007 жылғы 27 тамыздағы "Туу, өлім және перинаталдық өлім жағдайын куәландыратын медициналық құжаттама енгізу туралы" N 520 бұйрығының негізінде беріледі.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги по выдаче врачебного свидетельства о смерти
Постановление акимата Алматинской области от 18 апреля 2008 года N 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2008 года за N 2009. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 17 ноября 2009 года N 203
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 17.11.2009 N 203
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и в целях реализации постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг", N 561 от 30 июня 2007 года "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт государственной услуги по выдаче врачебного свидетельства о смерти.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя руководителя аппарата области Е. Нурбекова.
3.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области
Утвержден
постановлением акимата
Алматинской области.
Стандарт оказания государственной
услуги "Выдача врачебного
свидетельства о смерти" поликлиниками,
сельскими больницами, врачебными
амбулаториями, областными и
региональными, специализированными
учреждениями управления
здравоохранения Алматинской
области 18 апреля 2008 года N 84
СТАНДАРТ
оказания государственной услуги "Выдача врачебного
свидетельства о смерти поликлиниками, сельскими больницами,
врачебными амбулаториями, областными и региональными,
специализированными учреждениями управления здравоохранения
Алматинской области
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги:
Выдача врачебного свидетельства о смерти медицинского документа, удостоверяющего случай смерти.
Вышестоящий орган Управление здравоохранения акима Алматинской области.
Потребители граждане Республики Казахстан и иностранные лица ближнего и дальнего зарубежья, все государственные, частные организации и предприятия.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Врачебное свидетельство о смерти выдается на основании приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 520 "О введении медицинской документации, удостоверяющей случаи рождения, смерти и перинатальной смерти.

4. Берілген мемлекеттік қызметті мына мекемелер көрсетеді:
1) "Ақсу ауданының аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының емханасы (әрі қарай- МҚК), мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті,1, электрондық мекен-жайы: aksubol@mail.ru;
2) "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Бөгенбай батыр көшесі,148, электрондық мекен-жайы: usharal_bolnica@mail.ru;
3) "Балқаш аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Ахметов көшесі, 14, электрондық мекен-жайы: balhash_crb@mail.kz;
4) ГКП поликлиника "Еңбекшіқазақ аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алматы көшесі, 209, электрондық мекен-жайы: gkp_esik@mail.ru;
5) "Ескелді аудандық орталық аурухансы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Әуезов көшесі, 12, электрондық мекен-жайы: crbeskeldi@mail.ru;
6) "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі, 259, электрондық мекен-жайы: gkp_crb_jambul@mail.ru;
7) "Іле аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, 30, электрондық мекен-жайы: iliZRB@mail.ru;
8) "Қарасай аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Мир көшесі,14 , электрондық мекен-жайы: crbkaskelen@mail.ru;
9) "Қаратал аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Момышұлы көшесі, 229, электрондық мекен-жайы: karatalcrb@mail.ru;
10) "Кербұлақ аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Асфендияров көшесі, 1, электрондық мекен-жайы: kerbolnica@mail.ru;
11) "Көксу аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би кенті, Измайлов көшесі, 4, электрондық мекен-жайы: crb_koksu@mail.ru;
12) "Панфилов аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Л. Асанова көшесі, 19, электрондық мекен-жайы: praybol@mail.kz;

4. Данную государственную услугу предоставляют:
1) Государственное казенное предприятие поликлиника "Центральной районной больницы Аксуского района" (далее - ГКП), находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, пос. Жансугурово, ул. Жансугурово, 1, электронный адрес: aksubol@mail.ru ;
2) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, г. Ушарал, ул. Богенбай-батыра, 148, электронный адрес: usharal_bolnica@mail.ru ;
3) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Балхашского района, находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Баканас, ул. Ахметова, 14, электронный адрес: balhash_crb@mail.kz ;
4) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, г. Есик, ул. Алматинская, 209, электронный адрес: gkp_esik@mail.ru ;
5) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, пос. Карабулак, ул. Ауэзова, 12, электронный адрес: crbeskeldi@mail.ru ;
6) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Жамбылского района",находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Узынагаш, ул. Карасай-батыра, 259, электронный адрес: gkp_crb_jambul@mail.ru ;
7) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, пос. Отеген-батыр, ул. Титова, 30, электронный адрес: ilizrb@mail.ru ;
8) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, г. Каскелен, ул. Жангозина, 14, электронный адрес: crbkaskelen@mail.ru ;
9) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, г. Уштобе, ул. Момышулы, 229, электронный адрес: karatalcrb@mail.ru ;
10) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, пос. Сарыозек, ул. Асфендиярова, 1, электронный адрес: kerbolnica@mail.ru ;
11) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, пос. Балпык-би, ул. Измайлова, 4, электронный адрес: crb_koksu@mail.ru ;
12) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, г. Жаркент, ул. Л. Асановой, 19, электронный адрес: praybol@mail.kz ;

13) "Райымбек аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Сәтпаев көшесі, 1, электрондық мекен-жайы: alievb@mail.ru;
14) "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі,5, электрондық мекен-жайы: crbsarkand@mail.ru;
15) "Талғар аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Талғар қаласы, Қонаев көшесі, 97, электрондық мекен-жайы: crbtalgar@mail.kz;
16) "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Джувашев көшесі, 65, электрондық мекен-жайы:т crb_chundzha@mail.ru;
17) "Қапшағай қалалық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, 5 шағынаудан, электрондық мекен-жайы: gkp31@mail.ru;
18) "Текелі қалалық ауруханасы" МҚК емханасы, мекен-жайы: Алматы облысы, Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 25, электрондық мекен-жайы: gbtekeli-kan@mail.ru;
19) "Ақсу ауданының Қапал ауылдық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - ММ), мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қапал ауылы, электрондық сайты жоқ.
20) "Ақсу ауданының Матай ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Матай ст., электрондық сайты жоқ.
21) "Алакөл ауданының Қабанбай ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қабанбай ауылы, электрондық сайты жоқ.
22) "Алакөл ауданының Тоқжайлау ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Тоқжайлау ауылы, электрондық сайты жоқ.
23) "Алакөл ауданының Достық ст.ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Достық ст. ауылдық ауруханасы, электрондық сайты жоқ.
24) "Балқаш ауданының Топар ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Топар ауылы, электрондық сайты жоқ.
25) "Балқаш ауданының Қарой ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Қарой ауылы, электрондық сайты жоқ.
26) "Балқаш ауданының Құйған ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Құйған ауылы, электрондық сайты жоқ.
27) "Балқаш ауданының Ақкөл ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Ақкөл ауылы, электрондық сайты жоқ.

13) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кеген, ул. Сатпаева, 1, электронный адрес: asem@mail.ru ;
14) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, г. Сарканд, ул. Чепрасова, 5, электронный адрес: crbsarkand@mail.ru ;
15) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, г. Талгар, ул. Кунаева, 97, электронный адрес: crbtalgar@mail.kz ;
16) ГКП поликлиника "Центральной районной больницы Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Чунджа, ул. Жуаш, 65, электронный адрес: crb_chundzha@mail.ru ;
17) ГКП поликлиника "Городской больницы Капшагай", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Капшагай, 5 микрорайон, электронный адрес: gkp31@mail.ru ;
18) ГКП поликлиника "Городской больницы г. Текели", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Текели, ул. Октябрьская, 25, электронный адрес: gb-tekeli-kan@mail.ru ;
19) Государственное учреждение "Сельская больница Капал Аксуского района" (далее - ГУ), находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Капал, электронного сайта нет.
20) ГУ "Сельская больница Матай Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, ст. Матай, электронного сайта нет.
21) ГУ "Сельская больница Кабанбай Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Кабанбай, электронного сайта нет.
22) ГУ "Сельская больница Токжайлау Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Токжайлау, электронного сайта нет.
23) ГУ "Сельская больница ст. Достык Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, ст. Достык, электронного сайта нет.
24) ГУ "Сельская больница Топар Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Топар, электронного сайта нет.
25) ГУ "Сельская больница Карой Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Карой, электронного сайта нет.
26) ГУ "Сельская больница Куйган Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Куйган, электронного сайта нет.
27) ГУ "Сельская больница Акколь Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Акколь, электронного сайта нет.

28) "Балқаш ауданының Бақбақты ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы, электрондық сайты жоқ.
29) "Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, электрондық сайты жоқ.
30) "Еңбекшіқазақ ауданының Маловодное ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Маловодное ауылы, электрондық сайты жоқ.
31) "Жамбыл ауданының Фабричное ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Фабричное ауылы, электрондық сайты жоқ.
32) "Жамбыл ауданының Мыңбаев ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Мыңбаев ауылы, электрондық сайты жоқ.
33) "Жамбыл ауданының Ұзынағаш ст. ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ст., электрондық сайты жоқ.
34) "Іле ауданының Боралдай ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Боралдай ауылы., электрондық сайты жоқ.
35) "Іле ауданының Жетіген ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Жетіген ауылы., электрондық сайты жоқ.
36) "Іле ауданының Ақши ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ақши ауылы., электрондық сайты жоқ.
37) "Қарасай ауданының Шамалған ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ауылы., электрондық сайты жоқ.
38) "Қарасай ауданының Каменка ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Каменка ауылы, электрондық сайты жоқ.
39) "Қарасай ауданының Шамалған ст. ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ст., электрондық сайты жоқ.
40) "Қаратал ауданының Алмалы ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Алмалы ауылы, электрондық сайты жоқ.
41) "Кербұлақ ауданының Қоғалы ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қоғалы ауылы, электрондық сайты жоқ.
42) "Кербұлақ ауданының Басши ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Басши ауылы, электрондық сайты жоқ.
43) "Панфилов ауданының Көктал ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ауылы, электрондық сайты жоқ.
44) "Панфилов ауданының Қоңырөлең ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылы, электрондық сайты жоқ.

28) ГУ "Сельская больница Бакбакты Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Бакбакты, электронного сайта нет.
29) ГУ "Сельская больница Шелек Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Шелек, электронного сайта нет.
30) ГУ "Сельская больница Маловодное Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Маловодное, электронного сайта нет.
31) ГУ "Сельская больница Фабричное Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, пос. Фабричное, электронного сайта нет.
32) ГУ "Сельская больница Мынбаево Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Мынбаево, электронного сайта нет.
33) ГУ "Сельская больница ст. Узынагаш Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, ст. Узынагаш, электронного сайта нет.
34) ГУ "Сельская больница Боралдай Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Боралдай, электронного сайта нет.
35) ГУ "Сельская больница Жетыген Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Жетыген, электронного сайта нет.
36) ГУ "Сельская больница Акши Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Акши, электронного сайта нет.
37) ГУ "Сельская больница Шамалган Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Шамалган, электронного сайта нет.
38) ГУ "Сельская больница Каменка Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Каменка, электронного сайта нет.
39) ГУ "Сельская больница ст. Шамалган Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, ст. Шамалган, электронного сайта нет.
40) ГУ "Сельская больница Алмалы Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, с. Алмалы, электронного сайта нет.
41) ГУ "Сельская больница Когалы Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Когалы, электронного сайта нет.
42) ГУ "Сельская больница Басши Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Басши, электронного сайта нет.
43) ГУ "Сельская больница Коктал Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Коктал, электронного сайта нет.
44) ГУ "Сельская больница Коныролен Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Коныролен, электронного сайта нет.

45) "Райымбек ауданының Нарынқол ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Нарынқол ауылы, электрондық сайты жоқ.
46) "Райымбек ауданының Жалаңаш ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жалаңаш ауылы, электрондық сайты жоқ.
47) "Райымбек ауданының Сүмбе ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сүмбе ауылы, электрондық сайты жоқ.
48) "Райымбек ауданының Ұзынбұлақ ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Ұзынбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
49) "Сарқан ауданының Лепсі ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Лепсі кенті, электрондық сайты жоқ.
50) "Талғар ауданының Панфилов ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Панфилов ауылы, электрондық сайты жоқ.
51) "Талғар ауданының Нұра ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Нұра ауылы, электрондық сайты жоқ.
52) "Ұйғыр ауданының Кетмен ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Кетмен ауылы, электрондық сайты жоқ.
53) "Ұйғыр ауданының Чарын ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Чарын ауылы, электрондық сайты жоқ.
54) "Ұйғыр ауданының Сумба ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Сумба ауылы, электрондық сайты жоқ.
55) "Текелі қаласының Рудничный ауылдық ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Текелі қаласы, электрондық сайты жоқ.
56) "Ақсу ауданының Суықсай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Суықсай ауылы, электрондық сайты жоқ.
57) "Ақсу ауданының Көшкентал дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Көшкентал ауылы, электрондық сайты жоқ.
58) "Ақсу ауданының Қызылағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қызылағаш ауылы, электрондық сайты жоқ.
59) "Ақсу ауданының Сағабүйен дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Сағабүйен ауылы, электрондық сайты жоқ.
60) "Ақсу ауданының Қызылту дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қызылту ауылы, электрондық сайты жоқ.
61) "Ақсу ауданының Ақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ақсу ауылы, электрондық сайты жоқ.

45) ГУ "Сельская больница Нарынкол Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Нарынкол, электронного сайта нет.
46) ГУ "Сельская больница Жаланаш Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жаланаш, электронного сайта нет.
47) ГУ "Сельская больница Сумбе Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сумбе, электронного сайта нет.
48) ГУ "Сельская больница Узынбулак Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Узынбулак, электронного сайта нет.
49) ГУ "Сельская больница Лепсы Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, пос. Лепсы, электронного сайта нет.
50) ГУ "Сельская больница Панфилов Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Панфилов, электронного сайта нет.
51) ГУ "Сельская больница Нура Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Нура, электронного сайта нет.
52) ГУ "Сельская больница Кетмен Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Кетмен, электронного сайта нет.
53) ГУ "Сельская больница Чарын Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Чарын, электронного сайта нет.
54) ГУ "Сельская больница Сумбе Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Сумбе, электронного сайта нет.
55) ГУ "Сельская больница Рудничный г. Текели", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Текели, электронного сайта нет.
56) ГУ "Врачебная амбулатория Арасан Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Арасан, электронного сайта нет.
57) ГУ "Врачебная амбулатория Суыксай Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Суыксай, электронного сайта нет.
58) ГУ "Врачебная амбулатория Кошкентал Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кошкентал, электронного сайта нет.
59) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылагаш Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кызылагаш, электронного сайта нет.
60) ГУ "Врачебная амбулатория Сагабуйен Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Сагабуйен, электронного сайта нет.
61) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылту Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кызылту, электронного сайта нет.

62) "Ақсу ауданының Көкжайдақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Көкжайдақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
63) "Ақсу ауданының Қаракөз дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қаракөз ауылы, электрондық сайты жоқ.
64) "Ақсу ауданының Жаңалық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жаңалық ауылы, электрондық сайты жоқ.
65) "Ақсу ауданының Ойтоған дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ойтоған ауылы, электрондық сайты жоқ.
66) "Ақсу ауданының Кеңжыра дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Кеңжыра ауылы, электрондық сайты жоқ.
67) "Ақсу ауданының Құрақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Құрақсу ауылы, электрондық сайты жоқ.
68) "Алакөл ауданының Ақтүбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Ақтүбек ауылы, электрондық сайты жоқ.
69) "Алакөл ауданының Бескөл дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Бескөл ауылы, электрондық сайты жоқ.
70) "Алакөл ауданының Бұлақты дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Бұлақты ауылы, электрондық сайты жоқ.
71) "Алакөл ауданының Жайпақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жайпақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
72) "Алакөл ауданының Жанама дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жанама ауылы, электрондық сайты жоқ.
73) "Алакөл ауданының Еңбекші дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Еңбекші ауылы, электрондық сайты жоқ.
74) "Алакөл ауданының Қамысқала дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қамысқала ауылы, электрондық сайты жоқ.
75) "Алакөл ауданының Қызылащы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қызылащы ауылы, электрондық сайты жоқ.
76) "Алакөл ауданының Қазақстан дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қазақстан ауылы, электрондық сайты жоқ.
77) "Алакөл ауданының Көктұма дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Көктұма ауылы, электрондық сайты жоқ.
78) "Алакөл ауданының Теректі дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Теректі ауылы, электрондық сайты жоқ.

62) ГУ "Врачебная амбулатория Аксу Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Аксу, электронного сайта нет.
63) ГУ "Врачебная амбулатория Кокжайдак Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кокжайдак, электронного сайта нет.
64) ГУ "Врачебная амбулатория Каракоз Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Каракоз, электронного сайта нет.
65) ГУ "Врачебная амбулатория Жаналык Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Жаналык, электронного сайта нет.
66) ГУ "Врачебная амбулатория Ойтоган Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Ойтоган, электронного сайта нет.
67) ГУ "Врачебная амбулатория Кенжыра Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кенжыра, электронного сайта нет.
68) ГУ "Врачебная амбулатория Кураксу Аксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Аксуский район, с. Кураксу, электронного сайта нет.
69) ГУ "Врачебная амбулатория Актубек Алаколького района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Актубек, электронного сайта нет.
70) ГУ "Врачебная амбулатория Бесколь Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Бесколь, электронного сайта нет.
71) ГУ "Врачебная амбулатория Булакты Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Булакты, электронного сайта нет.
72) ГУ "Врачебная амбулатория Жайпак Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Жайпак, электронного сайта нет.
73) ГУ "Врачебная амбулатория Жанама Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Жанама, электронного сайта нет.
74) ГУ "Врачебная амбулатория Енбекши Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Енбекши, электронного сайта нет.
75) ГУ "Врачебная амбулатория Камыскала Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Камыскала, электронного сайта нет.
76) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылащи Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Кызылащи, электронного сайта нет.
77) ГУ "Врачебная амбулатория Казахстан Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Казахстан, электронного сайта нет.
78) ГУ "Врачебная амбулатория Коктума Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Коктума, электронного сайта нет.

79) "Алакөл ауданының Сапақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Сапақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
80) "Ақсу ауданының Суықсай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Суықсай ауылы, электрондық сайты жоқ.
81) "Алакөл ауданының Үшбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
82) "Алакөл ауданының Лепсинск дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Лепсинск ауылы, электрондық сайты жоқ.
83) "Алакөл ауданының Жыланды дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жыланды ауылы, электрондық сайты жоқ.
84) "Алакөл ауданының Екпінді дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Екпінді ауылы, электрондық сайты жоқ.
85) "Алакөл ауданының Көлбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Көлбай ауылы, электрондық сайты жоқ.
86) "Алакөл ауданының Қызылқайың дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қызылқайың ауылы, электрондық сайты жоқ.
87) "Балқаш ауданының Балатопар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Балатопар ауылы, электрондық сайты жоқ.
88) "Еңбекшіқазақ ауданының Түрген дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылы, электрондық сайты жоқ.
89) "Еңбекшіқазақ ауданының Бәйтерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылы, электрондық сайты жоқ.
90) "Еңбекшіқазақ ауданының Жанашар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жанашар ауылы, электрондық сайты жоқ.
91) "Еңбекшіқазақ ауданының Қырбалтабай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылы, электрондық сайты жоқ.
92) "Еңбекшіқазақ ауданының Көктөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылы, электрондық сайты жоқ.
93) "Еңбекшіқазақ ауданының Ават дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ават ауылы, электрондық сайты жоқ.
94) "Еңбекшіқазақ ауданының Бөлек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылы, электрондық сайты жоқ.

79) ГУ "Врачебная амбулатория Теректы Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Теректы, электронного сайта нет.
80) ГУ "Врачебная амбулатория Сапак Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Сапак, электронного сайта нет.
81) ГУ "Врачебная амбулатория Ушбулак Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Ушбулак, электронного сайта нет.
82) ГУ "Врачебная амбулатория Лепсинк Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Лепсинк, электронного сайта нет.
83) ГУ "Врачебная амбулатория Жыланды Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Жыланды, электронного сайта нет.
84) ГУ "Врачебная амбулатория Екпенды Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Екпенды, электронного сайта нет.
85) ГУ "Врачебная амбулатория Кольбай Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Кольбай, электронного сайта нет.
86) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылкайын Алакольского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Кызылкайын, электронного сайта нет.
87) ГУ "Врачебная амбулатория Балатопар Балхашского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Балхашский район, с. Балатопар, электронного сайта нет.
88) ГУ "Врачебная амбулатория Тургень Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Тургень, электронного сайта нет.
89) ГУ "Врачебная амбулатория Байтерек Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Байтерек, электронного сайта нет.
90) ГУ "Врачебная амбулатория Жанашар Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Жанашар, электронного сайта нет.
91) ГУ "Врачебная амбулатория Кырбалтабай Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кырбалтабай, электронного сайта нет.
92) ГУ "Врачебная амбулатория Коктобе Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Коктобе, электронного сайта нет.
93) ГУ "Врачебная амбулатория Ават Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ават, электронного сайта нет.
94) ГУ "Врачебная амбулатория Болек Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Болек, электронного сайта нет.

95) "Еңбекшіқазақ ауданының Саймасай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Саймасай ауылы, электрондық сайты жоқ.
96) "Еңбекшіқазақ ауданының Ташкенсаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ташкенсаз ауылы, электрондық сайты жоқ.
97) "Еңбекшіқазақ ауданының Балтабай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылы, электрондық сайты жоқ.
98) "Еңбекшіқазақ ауданының Қаракемер дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылы, электрондық сайты жоқ.
99) "Еңбекшіқазақ ауданының Ақши дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылы, электрондық сайты жоқ.
100) "Еңбекшіқазақ ауданының Қайназар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қайназар ауылы, электрондық сайты жоқ.
101) "Еңбекшіқазақ ауданының Совет дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Совет ауылы, электрондық сайты жоқ.
102) "Еңбекшіқазақ ауданының Төле-би дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Төле-би ауылы, электрондық сайты жоқ.
103) "Еңбекшіқазақ ауданының Красный Восток дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекенжайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Красный Восток ауылы, электрондық сайты жоқ.
104) "Еңбекшіқазақ ауданының Азат дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Азат ауылы, электрондық сайты жоқ.
105) "Еңбекшіқазақ ауданының Ащыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ащыбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
106) "Еңбекшіқазақ ауданының Ащысай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ащысай ауылы, электрондық сайты жоқ.
107) "Еңбекшіқазақ ауданының Достық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Достық ауылы, электрондық сайты жоқ.
108) "Еңбекшіқазақ ауданының Қызылшарық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қызылшарық ауылы, электрондық сайты жоқ.
109) "Еңбекшіқазақ ауданының Бижанов дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бижанов ауылы, электрондық сайты жоқ.

95) ГУ "Врачебная амбулатория Саймасай Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Саймасай, электронного сайта нет.
96) ГУ "Врачебная амбулатория Ташкенсаз Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ташкенсаз, электронного сайта нет.
97) ГУ "Врачебная амбулатория Балтабай Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Балтабай, электронного сайта нет.
98) ГУ "Врачебная амбулатория Каракемер Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каракемер, электронного сайта нет.
99) ГУ "Врачебная амбулатория Акши Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Акши, электронного сайта нет.
100) ГУ "Врачебная амбулатория Кайназар Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кайназар, электронного сайта нет.
101) ГУ "Врачебная амбулатория Совет Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Совет, электронного сайта нет.
102) ГУ "Врачебная амбулатория Толе-би Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Толе-би, электронного сайта нет.
103) ГУ "Врачебная амбулатория Красный Восток Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Красный Восток, электронного сайта нет.
104) ГУ "Врачебная амбулатория Азат Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Азат, электронного сайта нет.
105) ГУ "Врачебная амбулатория Ащибулак Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ащибулак, электронного сайта нет.
106) ГУ "Врачебная амбулатория Ащисай Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ащисай, электронного сайта нет.
107) ГУ "Врачебная амбулатория Достык Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Достык, электронного сайта нет.
108) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылшарык Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кызылшарык, электронного сайта нет.
109) ГУ "Врачебная амбулатория Бижаново Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Бижаново, электронного сайта нет.

110) "Еңбекшіқазақ ауданының  Қорам дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылы, электрондық сайты жоқ.
111) "Еңбекшіқазақ ауданының Қаратұрық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылы, электрондық сайты жоқ.
112) "Еңбекшіқазақ ауданының Қазақстан дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылы, электрондық сайты жоқ.
113) "Еңбекшіқазақ ауданының Қаражота дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаражота ауылы, электрондық сайты жоқ.
114) "Еңбекшіқазақ ауданының Қайрат дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қайрат ауылы, электрондық сайты жоқ.
115) "Еңбекшіқазақ ауданының Масақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Масақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
116) "Еңбекшіқазақ ауданының Тескенсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылы, электрондық сайты жоқ.
117) "Еңбекшіқазақ ауданының Асысаға дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асысаға ауылы, электрондық сайты жоқ.
118) "Еңбекшіқазақ ауданының Байсейіт дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Байсейіт ауылы, электрондық сайты жоқ.
119) "Еңбекшіқазақ ауданының Малыбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Малыбай ауылы, электрондық сайты жоқ.
120) "Еңбекшіқазақ ауданының Нұра дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Нұра ауылы, электрондық сайты жоқ.
121) "Ескелді ауданының Алдабергенов дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Алдабергенов ауылы, электрондық сайты жоқ.
122) "Ескелді ауданының Жетісу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Жетісу ауылы, электрондық сайты жоқ.
123) "Ескелді ауданының Қаратал дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қаратал ауылы, электрондық сайты жоқ.
124) "Ескелді ауданының Көкжазық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Көкжазық ауылы, электрондық сайты жоқ.

110) ГУ "Врачебная амбулатория Корам Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Корам, электронного сайта нет.
111) ГУ "Врачебная амбулатория Каратурык Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каратурык, электронного сайта нет.
112) ГУ "Врачебная амбулатория Казахстан Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Казахстан, электронного сайта нет.
113) ГУ "Врачебная амбулатория Каражота Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каражота, электронного сайта нет.
114) ГУ "Врачебная амбулатория Кайрат Енбекшиказахксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кайрат, электронного сайта нет.
115) ГУ "Врачебная амбулатория Масак Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Масак, электронного сайта нет.
116) ГУ "Врачебная амбулатория Тескенсу Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Тескенсу, электронного сайта нет.
117) ГУ "Врачебная амбулатория Асысага Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Асысага, электронного сайта нет.
118) ГУ "Врачебная амбулатория Байсеит Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Байсеит, электронного сайта нет.
119) ГУ "Врачебная амбулатория Малыбай Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Малыбай, электронного сайта нет.
120) ГУ "Врачебная амбулатория Нура Енбекшиказахского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Нура, электронного сайта нет.
121) ГУ "Врачебная амбулатория Алдабергеново Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Алдабергеново, электронного сайта нет.
122) ГУ "Врачебная амбулатория Жетысу Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Жетысу, электронного сайта нет.
123) ГУ "Врачебная амбулатория Каратальское Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Каратальское, электронного сайта нет.
124) ГУ "Врачебная амбулатория Кокжазык Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Кокжазык, электронного сайта нет.

125) "Ескелді ауданының Целинное дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Целинное ауылы, электрондық сайты жоқ.
126) "Ескелді ауданының Қоңыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қоңыр ауылы , электрондық сайты жоқ.
127) "Ескелді ауданының Ескелді-би дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Ескелді-би ауылы, электрондық сайты жоқ.
128) "Жамбыл ауданының Мәтібұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Мәтібұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
129) "Жамбыл ауданының Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Айдарлы ауылы, электрондық сайты жоқ.
130) "Жамбыл ауданының Аққайнар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Аққайнар ауылы, электрондық сайты жоқ.
131) "Жамбыл ауданының Ақсеңгір дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақсеңгір ауылы, электрондық сайты жоқ.
132) "Жамбыл ауданының Ақтерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақтерек ауылы, электрондық сайты жоқ.
133|) "Жамбыл ауданының Беріктас дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Беріктас ауылы, электрондық сайты жоқ.
134) "Жамбыл ауданының Дегерес дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Дегерес ауылы, электрондық сайты жоқ.
135) "Жамбыл ауданының Үңгіртас дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үңгіртас ауылы, электрондық сайты жоқ.
136) "Жамбыл ауданының Шиен дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Шиен ауылы, электрондық сайты жоқ.
137) "Жамбыл ауданының Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылы, электрондық сайты жоқ.
138) "Жамбыл ауданының Қарақастек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қарақастек ауылы, электрондық сайты жоқ.
139) "Жамбыл ауданының Қарасу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қарасу ауылы, электрондық сайты жоқ.
140) "Жамбыл ауданының Қасымбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қасымбек ауылы, электрондық сайты жоқ.

125) ГУ "Врачебная амбулатория Целинное Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Целинное, электронного сайта нет.
126) ГУ "Врачебная амбулатория Коныр Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Коныр, электронного сайта нет.
127) ГУ "Врачебная амбулатория Ескельды-би Ескельдинского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Ескельды-би, электронного сайта нет.
128) ГУ "Врачебная амбулатория Матибулак Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Матибулак, электронного сайта нет.
129) ГУ "Врачебная амбулатория Айдарлы Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Айдарлы, электронного сайта нет.
130) ГУ "Врачебная амбулатория Аккайнар Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Аккайнар, электронного сайта нет.
131) ГУ "Врачебная амбулатория Аксенгир Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Аксенгир, электронного сайта нет.
132) ГУ "Врачебная амбулатория Актерек Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Актерек, электронного сайта нет.
133) ГУ "Врачебная амбулатория Бериктас Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Бериктас, электронного сайта нет.
134) ГУ "Врачебная амбулатория Дегерес Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Дегерес, электронного сайта нет.
135) ГУ "Врачебная амбулатория Унгуртас Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Унгуртас, электронного сайта нет.
136) ГУ "Врачебная амбулатория Шиен Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Шиен, электронного сайта нет.
137) ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Жамбыл, электронного сайта нет.
138) ГУ "Врачебная амбулатория Каракастек Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Каракастек, электронного сайта нет.
139) ГУ "Врачебная амбулатория Карасу Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Карасу, электронного сайта нет.
140) ГУ "Врачебная амбулатория Касымбек Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Касымбек, электронного сайта нет.

141) "Жамбыл ауданының Үлкен дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлкен ауылы, электрондық сайты жоқ.
142) "Жамбыл ауданының Үмбетәлі дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үмбетәлі ауылы, электрондық сайты жоқ.
143) "Іле ауданының Первомай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Первомай ауылы, электрондық сайты жоқ.
144) "Іле ауданының Междуреченское дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Междуреченское ауылы, электрондық сайты жоқ.
145) "Іле ауданының Байсерке дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, электрондық сайты жоқ.
146) "Іле ауданының Қараой дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Қараой ауылы, электрондық сайты жоқ.
147) "Іле ауданының Ащыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ащыбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
148) "Іле ауданының Каз.Цик дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Каз.Цик ауылы, электрондық сайты жоқ.
149) "Іле ауданының Чапаев дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Чапаев ауылы, электрондық сайты жоқ.
150) "Іле ауданының Ынтымақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ынтымақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
151) "Іле ауданының Жәпек-батыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Жәпек-батыр ауылы, электрондық сайты жоқ.
152) "Қарасай ауданының Қазақ ССР-нің 50 жылдығы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қазақ ССР-нің 50 жылдығы ауылы, электрондық сайты жоқ.
153) "Қарасай ауданының Алатау дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алатау ауылы, электрондық сайты жоқ.
154) "Қарасай ауданының Абай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Абай ауылы, электрондық сайты жоқ.
155) "Қарасай ауданының Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жамбыл ауылы, электрондық сайты жоқ.
156) "Қарасай ауданының Қарағайлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қарағайлы ауылы, электрондық сайты жоқ.

141) ГУ "Врачебная амбулатория Улкен Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Улкен, электронного сайта нет.
142) ГУ "Врачебная амбулатория Умбетали Жамбылского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Умбетали, электронного сайта нет.
143) ГУ "Врачебная амбулатория Первомайское Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Первомайское, электронного сайта нет.
144) ГУ "Врачебная амбулатория Междуреченское Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Междуреченское, электронного сайта нет.
145) ГУ "Врачебная амбулатория Байсерке Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Байсерке, электронного сайта нет.
146) ГУ "Врачебная амбулатория Караой Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Караой, электронного сайта нет.
147) ГУ "Врачебная амбулатория Ащибулак Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Ащибулак, электронного сайта нет.
148) ГУ "Врачебная амбулатория Каз.Цик Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Каз.Цик, электронного сайта нет.
149) ГУ "Врачебная амбулатория Чапаево Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Чапаево, электронного сайта нет.
150) ГУ "Врачебная амбулатория Ынтымак Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Ынтымак, электронного сайта нет.
151) ГУ "Врачебная амбулатория Жапек-батыр Илийского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Жапек-батыр, электронного сайта нет.
152) ГУ "Врачебная амбулатория 50 лет Каз.ССР Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. 50 лет Каз. ССР, электронного сайта нет.
153) ГУ "Врачебная амбулатория Алатау Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Алатау, электронного сайта нет.
154) ГУ "Врачебная амбулатория Абай Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Абай, электронного сайта нет.
155) ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Жамбыл, электронного сайта нет.
156) ГУ "Врачебная амбулатория Карагайлы Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Карагайлы, электронного сайта нет.

157) "Қарасай ауданының Жандосов дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жандосов ауылы, электрондық сайты жоқ.
158) "Қарасай ауданының Бекболат Әшекеев дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы,Қарасай ауданы, Бекболат Әшекеев ауылы, электрондық сайты жоқ.
159) "Қарасай ауданының Райымбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Райымбек ауылы, электрондық сайты жоқ.
160) "Қарасай ауданының Елтай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Елтай ауылы, электрондық сайты жоқ.
161) "Қарасай ауданының Ақжар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ақжар ауылы, электрондық сайты жоқ.
162) "Қарасай ауданының Қарғалы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қарғалы ауылы, электрондық сайты жоқ.
163) "Қарасай ауданының Көксай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көксай ауылы, электрондық сайты жоқ.
164) "Қарасай ауданының Алмалыбақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
165) "Қаратал ауданының Бастөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Бастөбе ауылы, электрондық сайты жоқ.
166) "Қаратал ауданының Кәлпе дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Кәлпе ауылы, электрондық сайты жоқ.
167) "Қаратал ауданының Елтай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Елтай ауылы, электрондық сайты жоқ.
168) "Қаратал ауданының Жаңаталап дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Жаңаталап ауылы, электрондық сайты жоқ.
169) "Кербұлақ ауданының Қаспан дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қаспан ауылы, электрондық сайты жоқ.
170) "Кербұлақ ауданының Жайнақ-батыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жайнақ-батыр ауылы, электрондық сайты жоқ.
171) "Кербұлақ ауданының Жоламан дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жоламан ауылы, электрондық сайты жоқ.
172) "Кербұлақ ауданының Көксу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Көксу ауылы, электрондық сайты жоқ.

157) ГУ "Врачебная амбулатория Жандосово Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Жандосово, электронного сайта нет.
158) ГУ "Врачебная амбулатория Бекболат Ашекеева Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Б. Ашекеева, электронного сайта нет.
159) ГУ "Врачебная амбулатория Райымбек Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Райымбек, электронного сайта нет.
160) ГУ "Врачебная амбулатория Ельтай Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Ельтай, электронного сайта нет.
161) ГУ "Врачебная амбулатория Акжар Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Акжар, электронного сайта нет.
162) ГУ "Врачебная амбулатория Каргалы Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Каргалы, электронного сайта нет.
163) ГУ "Врачебная амбулатория Коксай Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Коксай, электронного сайта нет.
164) ГУ "Врачебная амбулатория Алмалыбак Карасайского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, с. Алмалыбак, электронного сайта нет.
165) ГУ "Врачебная амбулатория Бастобе Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, с. Бастобе, электронного сайта нет.
166) ГУ "Врачебная амбулатория Кальпе Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, с. Кальпе, электронного сайта нет.
167) ГУ "Врачебная амбулатория Ельтай Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, с. Ельтай, электронного сайта нет.
168) ГУ "Врачебная амбулатория Жанаталап Каратальского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Каратальский район, с. Жанаталап, электронного сайта нет.
169) ГУ "Врачебная амбулатория Каспан Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Каспан, электронного сайта нет.
170) ГУ "Врачебная амбулатория Жайнак-батыр Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жайнак-батыр, электронного сайта нет.
171) ГУ "Врачебная амбулатория Жоламан Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жоламан, электронного сайта нет.
172) ГУ "Врачебная амбулатория Коксу Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Коксу, электронного сайта нет.

173) "Кербұлақ ауданының Қарашоқы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қарашоқы ауылы, электрондық сайты жоқ.
174) "Кербұлақ ауданының Жаңалық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жаңалық ауылы, электрондық сайты жоқ.
175) "Кербұлақ ауданының Қоянкөз дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қоянкөз ауылы, электрондық сайты жоқ.
176) "Кербұлақ ауданының Шанханай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Шанханай ауылы, электрондық сайты жоқ.
177) "Кербұлақ ауданының Сарыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыбастау ауылы, электрондық сайты жоқ.
178) "Кербұлақ ауданының Талдыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Талдыбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
179) "Кербұлақ ауданының Қызылжар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қызылжар ауылы, электрондық сайты жоқ.
180) "Кербұлақ ауданының Шаған дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Шаған ауылы, электрондық сайты жоқ.
181)"Кербұлақ ауданының Алтынемел дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Алтынемел ауылы, электрондық сайты жоқ.
182) "Кербұлақ ауданының Қарағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қарағаш ауылы, электрондық сайты жоқ.
183) "Кербұлақ ауданының Аралтөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Аралтөбе ауылы, электрондық сайты жоқ.
184) "Көксу ауданының Көксу станциясының дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Көксу стансиясы, электрондық сайты жоқ.
185) "Көксу ауданының Мамбет дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Мамбет ауылы, электрондық сайты жоқ.
186) "Көксу ауданының Айнабұлақ станциясының дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Айнабұлақ станциясы, электрондық сайты жоқ.
187) "Көксу ауданының Октябрь дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Октябрь ауылы, электрондық сайты жоқ.
188) "Көксу ауданының Жетіжал дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Жетіжал ауылы, электрондық сайты жоқ.

173) ГУ "Врачебная амбулатория Карашокы Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Карашокы, электронного сайта нет.
174) ГУ "Врачебная амбулатория Жаналык Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жаналык, электронного сайта нет.
175) ГУ "Врачебная амбулатория Коянкоз Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Коянкоз, электронного сайта нет.
176) ГУ "Врачебная амбулатория Шанханай Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Шанханай, электронного сайта нет.
177) ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбастау Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Сарыбастау, электронного сайта нет.
178) ГУ "Врачебная амбулатория Талдыбулак Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Талдыбулак, электронного сайта нет.
179) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылжар Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Кызылжар, электронного сайта нет.
180) ГУ "Врачебная амбулатория Шаган Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Шаган, электронного сайта нет.
181) ГУ "Врачебная амбулатория Алтынэмель Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Алтынэмель, электронного сайта нет.
182) ГУ "Врачебная амбулатория Карагаш Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Карагаш, электронного сайта нет.
183) ГУ "Врачебная амбулатория Аралтобе Кербулакского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Кербулакский район, с. Аралтобе, электронного сайта нет.
184) ГУ "Врачебная амбулатория ст. Коксу Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, ст. Коксу, электронного сайта нет.
185) ГУ "Врачебная амбулатория Мамбет Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Мамбет, электронного сайта нет.
186) ГУ "Врачебная амбулатория ст. Айнабулак Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, ст. Айнабулак, электронного сайта нет.
187) ГУ "Врачебная амбулатория Октябрь Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Октябрь, электронного сайта нет.
188) ГУ "Врачебная амбулатория Жетыжал Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Жетыжал, электронного сайта нет.

189) "Көксу ауданының Мұқыры дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Мұқыры ауылы, электрондық сайты жоқ.
190) "Көксу ауданының Көкбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Көкбастау ауылы, электрондық сайты жоқ.
191) "Көксу ауданының Алғабас дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Алғабас ауылы, электрондық сайты жоқ.
192) "Көксу ауданының Аманкелді дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Аманкелді ауылы, электрондық сайты жоқ.
193) "Панфилов ауданының Пиджим дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пиджим ауылы, электрондық сайты жоқ.
194) "Панфилов ауданының Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Сарыбел ауылы, электрондық сайты жоқ.
195) "Панфилов ауданының Еңбекші дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Еңбекші ауылы, электрондық сайты жоқ.
196) "Панфилов ауданының Алтыүй дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Алтыүй ауылы, электрондық сайты жоқ.
197) "Панфилов ауданының Кіші Шыған дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Кіші Шыған ауылы, электрондық сайты жоқ.
198) "Панфилов ауданының Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үлкен Шыған ауылы, электрондық сайты жоқ.
199) "Панфилов ауданының Шолақай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Шолақай ауылы, электрондық сайты жоқ.
200) "Панфилов ауданының Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Айдарлы ауылы, электрондық сайты жоқ.
201) "Панфилов ауданының Үшарал дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, электрондық сайты жоқ.
202) "Панфилов ауданының Басқыншы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Басқыншы ауылы, электрондық сайты жоқ.
203) "Панфилов ауданының Әулиеағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Әулиеағаш ауылы, электрондық сайты жоқ.
204) "Панфилов ауданының Лесновка дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Лесновка ауылы, электрондық сайты жоқ.

189) ГУ "Врачебная амбулатория Мукры Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Мукры, электронного сайта нет.
190) ГУ "Врачебная амбулатория Кокбастау Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Кокбастау, электронного сайта нет.
191) ГУ "Врачебная амбулатория Алгабас Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Алгабас, электронного сайта нет.
192) ГУ "Врачебная амбулатория Амангельды Коксуского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Коксуский район, с. Амангельды, электронного сайта нет.
193) ГУ "Врачебная амбулатория Пиджим Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Пиджим, электронного сайта нет.
194) ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбель Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Сарыбель, электронного сайта нет.
195) ГУ "Врачебная амбулатория Енбекши Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Енбекши, электронного сайта нет.
196) ГУ "Врачебная амбулатория Алтыуй Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Алтыуй, электронного сайта нет.
197) ГУ "Врачебная амбулатория Киши Шиган Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Киши Шиган, электронного сайта нет.
198) ГУ "Врачебная амбулатория Улкен Шиган Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Улкен Шиган, электронного сайта нет.
199) ГУ "Врачебная амбулатория Шулокай Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Шулокай, электронного сайта нет.
200) ГУ "Врачебная амбулатория Айдарлы Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Айдарлы, электронного сайта нет.
201) ГУ "Врачебная амбулатория Ушарал Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Ушарал, электронного сайта нет.
202) ГУ "Врачебная амбулатория Баскунчи Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Баскунчи, электронного сайта нет.
203) ГУ "Врачебная амбулатория Аулиеагаш Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Аулиеагаш, электронного сайта нет.
204) ГУ "Врачебная амбулатория Лесновка Панфиловкого района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Лесновка, электронного сайта нет.

205) "Панфилов ауданының Жаркент дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент ауылы, электрондық сайты жоқ.
206) "Райымбек ауданының Алғабас дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Алғабас ауылы, электрондық сайты жоқ.
207) "Райымбек ауданының Сарыжаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылы, электрондық сайты жоқ.
208) "Райымбек ауданының Қарасаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қарасаз ауылы, электрондық сайты жоқ.
209) "Райымбек ауданының Шалкөде дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Шалкөде ауылы, электрондық сайты жоқ.
210) "Райымбек ауданының Жылысай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жылысайауылы, электрондық сайты жоқ.
211) "Райымбек ауданының Тоғызбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тоғызбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
212) "Райымбек ауданының Қарқара дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қарқара ауылы, электрондық сайты жоқ.
213) "Райымбек ауданының Саты дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Саты ауылы, электрондық сайты жоқ.
214) "Райымбек ауданының Шырғанақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Шырғанақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
215) "Райымбек ауданының Тасащы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тасащы ауылы, электрондық сайты жоқ.
216) "Райымбек ауданының Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жамбыл ауылы, электрондық сайты жоқ.
217) "Райымбек ауданының Текес дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Текес ауылы, электрондық сайты жоқ.
218) "Райымбек ауданының Қызылшекара дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қызылшекара ауылы, электрондық сайты жоқ.
219) "Райымбек ауданының Тегістік дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тегістік ауылы, электрондық сайты жоқ.
220) "Райымбек ауданының Қайнар дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қайнар ауылы , электрондық сайты жоқ.

205) ГУ "Врачебная амбулатория Жаркент Панфиловского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, с. Жаркент, электронного сайта нет.
206) ГУ "Врачебная амбулатория Алгабас Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Алгабас, электронного сайта нет.
207) ГУ "Врачебная амбулатория Сарыжаз Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сарыжаз, электронного сайта нет.
208) ГУ "Врачебная амбулатория Карасаз Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Карасаз, электронного сайта нет.
209) ГУ "Врачебная амбулатория Шалкоде Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Шалкоде, электронного сайта нет.
210) ГУ "Врачебная амбулатория Жылысай Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жылысай, электронного сайта нет.
211) ГУ "Врачебная амбулатория Тогызбулак Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тогызбулак, электронного сайта нет.
212) ГУ "Врачебная амбулатория Каркара Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Каркара, электронного сайта нет.
213) ГУ "Врачебная амбулатория Саты Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Саты, электронного сайта нет.
214) ГУ "Врачебная амбулатория Ширганак Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Ширганак, электронного сайта нет.
215) ГУ "Врачебная амбулатория Тасаши Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тасаши, электронного сайта нет.
216) ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жамбыл, электронного сайта нет.
217) ГУ "Врачебная амбулатория Текес Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Текес, электронного сайта нет.
218) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылшекара Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кызылшекара, электронного сайта нет.
219) ГУ "Врачебная амбулатория Тегистик Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тегистик, электронного сайта нет.
220) ГУ "Врачебная амбулатория Кайнар Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кайнар, электронного сайта нет.

221) "Райымбек ауданының Сарыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы, электрондық сайты жоқ.
222) "Райымбек ауданының Көкбел дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Көкбел ауылы, электрондық сайты жоқ.
223) "Райымбек ауданының Қақпақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қақпақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
224) "Сарқан ауданының Қойлық дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қойлық ауылы, электрондық сайты жоқ.
225) "Сарқан ауданының Алмалы дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы, электрондық сайты жоқ.
226) "Сарқан ауданының Черкасск дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Черкасск ауылы, электрондық сайты жоқ.
227) "Сарқан ауданының Төлебаев дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Төлебаев ауылы, электрондық сайты жоқ.
228) "Сарқан ауданының Екіаша дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Екіаша ауылы, электрондық сайты жоқ.
229) "Сарқан ауданының Қарабөгет дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы, электрондық сайты жоқ.
230) "Сарқан ауданының Пограничник дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Пограничник ауылы, электрондық сайты жоқ.
231) "Сарқан ауданының Көкжиде дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Көкжиде ауылы, электрондық сайты жоқ.
232) "Сарқан ауданының Көктерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Көктерек ауылы, электрондық сайты жоқ.
233) "Талғар ауданының Қызылту дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қызылту ауылы, электрондық сайты жоқ.
234) "Талғар ауданының Қызылқайрат дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қызылқайрат ауылы, электрондық сайты жоқ.
235) "Талғар ауданының Гүлдала дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Гүлдала ауылы, электрондық сайты жоқ.
236) "Талғар ауданының Қарабұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қарабұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.

221) ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбастау Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сарыбастау, электронного сайта нет.
222) ГУ "Врачебная амбулатория Кокбель Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кокбель, электронного сайта нет.
223) ГУ "Врачебная амбулатория Какпак Райымбекского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Райымбекский район, с. Какпак, электронного сайта нет.
224) ГУ "Врачебная амбулатория Койлык Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Койлык, электронного сайта нет.
225) ГУ "Врачебная амбулатория Алмалы Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Алмалы, электронного сайта нет.
226) ГУ "Врачебная амбулатория Черкасск Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Черкасск, электронного сайта нет.
227) ГУ "Врачебная амбулатория Толебаева Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Толебаева, электронного сайта нет.
228) ГУ "Врачебная амбулатория Екиаша Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Екиаша, электронного сайта нет.
229) ГУ "Врачебная амбулатория Карабогет Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Карабогет, электронного сайта нет.
230) ГУ "Врачебная амбулатория Пограничник Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Пограничник, электронного сайта нет.
231) ГУ "Врачебная амбулатория Кокжиде Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Кокжиде, электронного сайта нет.
232) ГУ "Врачебная амбулатория Коктерек Саркандского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, с. Коктерек, электронного сайта нет.
233) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылту Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Кызылту, электронного сайта нет.
234) ГУ "Врачебная амбулатория Кызылкайрат Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Кызылкайрат, электронного сайта нет.
235) ГУ "Врачебная амбулатория Гульдала Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Гульдала, электронного сайта нет.
236) ГУ "Врачебная амбулатория Карабулак Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Карабулак, электронного сайта нет.

237) "Талғар ауданының Кеңдала дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Кендала ауылы, электрондық сайты жоқ.
238) "Талғар ауданының Талдыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Талдыбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
239) "Талғар ауданының Бесағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Бесағаш ауылы, электрондық сайты жоқ.
240) "Талғар ауданының Тұздыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Тұздыбастау ауылы, электрондық сайты жоқ.
241) "Талғар ауданының Белбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Белбұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.
242) "Талғар ауданының Береке дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Береке ауылы, электрондық сайты жоқ.
243) "Талғар ауданының Туғанбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Туғанбай ауылы, электрондық сайты жоқ.
244) "Ұйғыр ауданының Кіші Диқан дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Кіші Диқан ауылы, электрондық сайты жоқ.
245) "Ұйғыр ауданының Көлжат дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Көлжат ауылы, электрондық сайты жоқ.
246) "Ұйғыр ауданының Ават дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Ават ауылы, электрондық сайты жоқ.
247) "Ұйғыр ауданының Тасқарасу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Тасқарасу ауылы, электрондық сайты жоқ.
248) "Ұйғыр ауданының Үлкен Ақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Үлкен Ақсу ауылы, электрондық сайты жоқ.
249) "Ұйғыр ауданының Тигермен дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Тигермен ауылы, электрондық сайты жоқ.
250) "Қапшағай қаласының Заречное дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Заречное ауылы, электрондық сайты жоқ.
251) "Қапшағай қаласының Шеңгелді дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылы, электрондық сайты жоқ.
252) "Қапшағай қаласының Кербұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Кербұлақ ауылы, электрондық сайты жоқ.

237) ГУ "Врачебная амбулатория Кендала Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Кендала, электронного сайта нет.
238) ГУ "Врачебная амбулатория Талдыбулак Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Талдыбулак, электронного сайта нет.
239) ГУ "Врачебная амбулатория Бесагаш Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Бесагаш, электронного сайта нет.
240) ГУ "Врачебная амбулатория Туздыбастау Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Туздыбастау, электронного сайта нет.
241) ГУ "Врачебная амбулатория Бельбулак Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Бельбулак, электронного сайта нет.
242) ГУ "Врачебная амбулатория Береке Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Береке, электронного сайта нет.
243) ГУ "Врачебная амбулатория Туганбай Талгарского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Туганбай, электронного сайта нет.
244) ГУ "Врачебная амбулатория Малый Дехкан Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Малый Дехкан, электронного сайта нет.
245) ГУ "Врачебная амбулатория Кольжат Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Кольжат, электронного сайта нет.
246) ГУ "Врачебная амбулатория Ават Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Ават, электронного сайта нет.
247) ГУ "Врачебная амбулатория Таскарасу Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Таскарасу, электронного сайта нет.
248) ГУ "Врачебная амбулатория Большое Аксу Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Большое Аксу, электронного сайта нет.
249) ГУ "Врачебная амбулатория Тигермен Уйгурского района", находящееся по адресу: Алматинская область, Уйгурский район, с. Тигермен, электронного сайта нет.
250) ГУ "Врачебная амбулатория Заречное ГБ Капшагай", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Капшагай, с. Заречное, электронного сайта нет.
251) ГУ "Врачебная амбулатория Шенгельды ГБ Капшагай", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Капшагай, с. Шенгельды, электронного сайта нет.
252) ГУ "Врачебная амбулатория Кербулак ГБ Капшагай", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Капшагай, с. Кербулак, электронного сайта нет.

253) "Талдықорған қаласының Еркін дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, электрондық сайты жоқ.
254) "Талдықорған қаласының Заря дәрігерлік амбулаториясы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Заря ауылы, электрондық сайты жоқ.
255) "Талдықорған қ. Облыстық аурухана" МҚК, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, 283, электрондық мекен-жайы: hospital_tk@mail.ru.
256) "Талдықорған қ. Облыстық балалар ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ескелді би, 285, электрондық мекен-жайы: guzodb@mail.ru ;
257) "Талдықорған қ. Облыстық перинаталдық орталық" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, электрондық мекен-жайы: perinatal.tald@mail.ru ;
258) "Талдықорған қ. Облыстық кардиологиялық орталық" МҚК, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі, 87-а, электрондық мекен-жайы: obl-kardio@mail.kz ;
259) "Талдықорған қ. Облыстық онкологиялық диспансер" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 306, электрондық мекен-жайы: onkotald@yandex.ru ;
260) "Талдықорған қ. Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі, 1, электрондық мекен-жайы: tktbd@mail.kz ;
261) "Талдықорған қ. Облыстық наркологиялық диспансері" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Қаблиса-жырау көшесі,87, электрондық мекен-жайы: OblNarkolog@mail.ru ;
262) "Талдықорған қ. Аймақтық психоневрологиялық диспансері" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Рүстембеков көшесі, 152, электрондық мекен-жайы: psichiatr-K@mail.kz ;
263) "Талдықорған қ. Аймақтық тері-венерологиялық диспансері" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ақын Сара көшесі, 187, электрондық мекен-жайы: kojven.tald@mail.ru ;
264) "Талдықорған қ. Аймақтық жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 243, электрондық мекен-жайы: reginf2006@mail.ru ;
265) "Талдықорған қ. Қалалық емхана" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар-ана көшесі, 87, электрондық сайты жоқ.
266) "Талдықорған қ. Қалалық аурухана-Диагностикалық орталық" МҚК, мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар-ана көшесі, 87, электрондық мекен-жайы: diagnos.centr@mail.ru ;
267) "Алматы көп салалы клиникалық ауруханасы" МҚК, мекен-жайы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83, электрондық мекен-жайы: amkb_buh@nursat.kz ;

253) ГУ "Врачебная амбулатория Еркино", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, с. Еркино, электронного сайта нет.
254) ГУ "Врачебная амбулатория Заря", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, с. Заря, электронного сайта нет.
255) ГКП "Областная больница г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Ескельды-би, 283, электронный адрес: hospital_tk@mail.ru
256) ГУ "Областная детская больница г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Ескельды-би, 285, электронный адрес: guzodb@mail.ru;
257) ГУ "Областной перинатальный центр г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, микрорайон Каратал, электронный адрес: perinatal.tald@mail.ru;
258) ГКП "Областной кардиологический центр г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана,87-а, электронный адрес: obl-kardio@mail.kz;
259) ГУ "Областной онкологический диспансер г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Абая, 316, электронный адрес: onkotald@yandex.ru;
260) ГУ "Областной противотуберкулезный диспансер г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Желтоксан, 1, электронный адрес: tktbd@mail.kz;
261) ГУ "Областной наркологический диспансер г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Каблиса-жырау,87, электронный адрес: OblNarkolog@mail.ru;
262) ГУ "Региональный психоневрологический диспансер г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Рустембекова, 152, электронный адрес: psichiatr-K@mail.kz;
263) ГУ "Региональный кожновенерологический диспансер г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Акын Сара, 187, электронный адрес: kojven.tald@mail.ru;
264) ГУ "Региональная инфекционная больница г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Абая, 243, электронный адрес: reginf2006@mail.ru;
265) ГУ "Городская поликлиника г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана, 87, электронного сайта нет.
266) ГКП "Городская больница - Диагностический центр г. Талдыкорган", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана, 87, электронный адрес: diagnos.centr@mail.ru;
267) ГКП "Алматинская многопрофильная клиническая больница", находящееся по адресу: г. Алматы, ул. Демченко,83, электронный адрес: amkb_buh@nursat.kz;

268) "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" ММ, мекен-жайы: Алматы қаласы, Жабаев көшесі, 69-а, электрондық мекен-жайы: aokvd@itte.kz ;
269) "Алматы облыстық психикалық саулық және наркологиялық ауытқулар орталығы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар қаласы, Камо көшесі, 45, электрондық сайты жоқ.
270) "Аймақтық онкологиялық диспансер" ММ, мекен-жайы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83, электрондық мекен-жайы: arod@itte.kz ;
271) "Аймақтық туберкулезге қарсы диспансер" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Шымбұлақ ауылы, электрондық мекен-жайы: artd.865050@mail.ru ;
272) "Қабанбай туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қабанбай ауылы, электрондық сайты жоқ.
273) "Шелек туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, электрондық сайты жоқ.
274) "Қаракастек туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қаракастек ауылы, электрондық сайты жоқ.
275) "Ақши туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ақши ауылы, электрондық сайты жоқ.
276) "Жаркент туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, электрондық сайты жоқ.
277) "Сарқан туберкулез ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан қаласы,Сарқан қаласы, электрондық сайты жоқ.
278) "Қаскелең жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ, мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, электрондық сайты жоқ.
5. Тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу түрі (нәтижесі): өлім жағдайы туралы дәрігерлік куәлік.
6. Мемлекеттік қызмет барлық өтініш жасаған Қазақстан Республикасының, жақын және алыс шетел азаматтарына, барлық мемлекеттік, жеке меншік ұйымдарға және кәсіпорындарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудегі шектелген уақыт мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушының қажетті құжаттарды өткізген мерзімнен бастап, 7 күн ішінде көрсетіледі;
2) қажетті құжаттарды өткізуде кезек күтуге берілген уақыт - 45 минутқа дейін;
3) көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіндей құжаттарды алуға кезек күтуге берілген уақыт - 45 минутқа дейін.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің сапасын талап ету және қол жетімділігі туралы ақпарат көзі болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қызметті көрсететін, әрбір мемлекеттік медициналық ұйымның ақпараттық қалқаншаларына орналастырылады.

268) ГУ "Областной кожновенерологический диспансер", находящееся по адресу: г. Алматы, ул. Жабаева, 69-а, электронный адрес: aokvd@itte.kz;
269) ГУ "Алматинской областной центр психического здоровья и наркологических расстройств", находящееся по адресу: Алматинская область, г. Талгар, ул. Камо, 45, электронного сайта нет.
270) ГУ "Региональный онкологический диспансер", находящееся по адресу: г. Алматы, ул. Демченко, 83, электронный адрес: arod@itte.kz ;
271) ГУ "Региональный противотуберкулезный диспансер", находящееся по адресу: Алматинская область, Талгарский район, с. Шимбулак, электронный адрес: artd.865050@mail.ru;
272) ГУ "Туберкулезная больница Кабанбай", находящееся по адресу: Алматинская область, Алакольский район, с. Кабанбай, электронного сайта нет.
273) ГУ "Туберкулезная больница Шелек", находящееся по адресу: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Шелек, электронного сайта нет.
274) ГУ "Туберкулезная больница Каракастек", находящееся по адресу: Алматинская область, Жамбылский район, с. Каракастек, электронного сайта нет.
275) ГУ "Туберкулезная больница Акши", находящееся по адресу: Алматинская область, Илийский район, с. Акши, электронного сайта нет.
276) ГУ "Туберкулезная больница Жаркент", находящееся по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, г. Жаркент, электронного сайта нет.
277) ГУ "Туберкулезная больница Сарканд", находящееся по адресу: Алматинская область, Саркандский район, г. Сарканд, электронного сайта нет.
278) ГУ "Инфекционная больница Каскелен", находящееся по адресу: Алматинская область, Карасайский район, г. Каскелен, электронного сайта нет.
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель: врачебное свидетельство о смерти.
6. Государственная услуга оказывается всем обратившимся гражданам Республики Казахстан и иностранным лицам ближнего и дальнейшего зарубежья, всем государственным, частным организациям и предприятиям.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в течении 7 дней с момента сдачи потребителем необходимых документов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - до 45 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги, - до 45 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги, как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги размещается на информационных стендах каждой государственной медицинской организации, оказывающей данную услугу.

10. Жұмыс кестесі: күнделікті сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі. Жедел түрде қызмет көрсету қарастырылмаған.
11. Қызмет көрсетілетін жер: қызмет көрсететін әрбір мемлекеттік медициналық мекеменің күту залы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Өлім жағдайы туралы дәрігерлік куәлік беру үшін мынадай құжаттар қажет:
1) қайтыс болған адамның жеке куәлігі;
2) неке туралы куәлігі;
3) қайтыс болған адамның үй кітабы;
4) қайтыс болған адамның амбулаториялық картасы;
5) миграциялық қызметтен анықтама (егер шетел азаматы болса).
13. Осы қызметті пайдалану үшін, қажетті құжаттар тізімі өткізіледі, бланкілер толтырылмайды (өтініш түрлері және тағы басқа).
14. Қажетті құжаттар тізімі мемлекеттік қызмет көрсететін мекеменің учаскелік медициналық қызметкеріне беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті пайдалану мерзімі көрсетілген тұтынушының қажетті құжаттарды өткізгенін растайтын құжаттар, өлім жағдайы туралы дәрігерлік куәлік беруді тіркеу журналы және осы куәліктің түбіртегіндегі тұтынушының қолы болып табылады.
16. Құжаттарды жеткізу тәсілі: өзінің келу немесе курьердің жеткізуі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету - тұтынушының жеке тұлғалылығы анықталмаса, құжаттар толық болмаса және зорлық-зомбылықпен өлтірілген жағдайда тоқтатылады немесе қабылданбайды.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы тұтынушыға ақпарат беріледі, қызметкерлер тарапынан кішіпейілдік, ықыласты қарым-қатынас жасауға кепілдік беріледі, сондай-ақ тұтынушының құжаттарының сақталуы, құпиялылығы қамтамасыз етіледі.
4. Жұмыс нәтижесі.
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы Стандарттың қосымшасына сәйкес, сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының және осы қызметті көрсететін оған ведомстволық бағынышты мекемелердің жұмысы мемлекеттік қызмет көрсету сапасының көрсеткіштері, қол жетімділігімен бағаланады, жыл сайын құрылатын арнайы жұмысшы топтар бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі.
21. Құзырлы лауазымды тұлғалардың қызметіне шағымдану тәртібін түсіндіруді және шағымды дайындауға көмекті жоғарғы мемлекеттік орган - Алматы облыстық денсаулық сақтау басқармасынан алуға болады, байланыс телефоны: 21-07-63, электрондық мекен-жайы:aoblzdrav@mail.ru

10. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов, перерыв: 13.00 часов - 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье. Ускоренное обслуживание не предусмотрено.
11. Место предоставления услуги: зал ожидания каждого государственного медицинского учреждения, оказывающего данную услугу.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения врачебного свидетельства о смерти необходимо предоставить следующий перечень документов:
1) документ, удостоверяющий личность умершего;
2) свидетельство о браке;
3) домовая книга умершего;
4) амбулаторная карта умершего;
5) справка из миграционной службы (если это иностранное лицо).
13. Для получения данной услуги сдается необходимый перечень документов, без заполнения бланков (форм заявлений и тому подобное).
14. Необходимый перечень документов сдается участковому медицинскому работнику учреждения, оказывающего данную услугу.
15. Документами, подтверждающими, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги, являются журнал регистрации выдачи врачебного свидетельства о смерти и подпись потребителя в корешке врачебного свидетельства о смерти.
16. Способ доставки документов: личное посещение или доставка курьером.
17. Оказание государственной услуги приостанавливается или дается отказ в ее предоставлении в случаях: неустановления личности, неполного перечня документов и наличия признаков насильственной смерти.
3. Принцип работы
18. Потребителю государственной услуги будет представлена исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, гарантировано вежливое и внимательное обращение персонала, а также обеспечение сохранности, защиты конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результат работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему Стандарту.
20. Показатели качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Управления здравоохранения акима Алматинской области и его подведомственных медицинских учреждений, оказывающих данную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц и содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящем государственном органе - Управления здравоохранения акима Алматинской области, контактный телефон: 21-07-63, электронный адрес: aoblzdrav@mail.ru.

22. Шағым Алматы облысы әкімінің денсаулық сақтау басқармасы бастығының атына, мына мекен-жай бойынша: 040000, Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 318, N 1 кабинет.
23. Шағымды қабылданғанын растайтын құжат жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналы болып табылады. Шағымның қаралу барысы туралы ақпаратты мына телефон бойынша білуге болады: 21-07-63.
6. Байланыс ақпараты.
24. Осы қызметті көрсететін жоғарғы ұйымдар мен мемлекеттік мекемелер басшыларының байланыс мәліметтері:
1) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының бастығы - Садықов Болат Нұрмырзаұлы, заңды мекен-жай:Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 318, N 1, кабинет ж.т. (8-7282) 21-07-63, электрондық мекен-жайы: aoblzdrav@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
2) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу аудандық орталық ауруханасы" МҚК бас дәрігері - Жұмагелдин Әшімғали Құсайынұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Жансүгіров көшесі, 1, жұмыс телефоны (8-72832) 2-29-64, электрондық мекен-жайы: aksubol@mail.ru, жұмыс кестесі: 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
3) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алакөл АОА" МҚК бас дәрігері - Әбдіғалымов Марат Сәбетайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 148, жұмыс телефоны (8-72833) 2-13-50, электрондық мекен-жайы: usharal_bolnica@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
4) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш АОА" МҚК бас дәрігері - Есімқұлов Тұрланғазы Әбдрахманұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас қаласы, Ахметов көшесі, 14, жұмыс телефоны (8-72773) 9-13-32, электрондық мекен-жайы balhash_crb@mail.kz:, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
5) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Еңбекшіқазақ АОА" МҚК бас дәрігері - Балақойшиев Болат Рысбайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алматы көшесі, 209, жұмыс телефоны (8-72775) 4-01-59, электрондық мекен-жайы: gkp_esik@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;

22. Жалоба подается на имя начальника Управления здравоохранения акима Алматинской области, по адресу: 040000, г. Талдыкорган, ул. Абая, 318, кабинет 1.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является журнал регистрации обращений физических и юридических лиц. Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефону: 21-07-63.
6. Контактная информация
24. Контактные данные руководителей вышестоящей организации и государственных учреждений, оказывающих данную услугу:
1) начальник управления здравоохранения Акима Алматинской области - Садыков Болат Нурмурзаевич, юридический адрес: г. Талдыкорган, ул. Абая, 318, кабинет 1, р.т. (8-7282) 21-07-63, электронный адрес: aoblzdrav@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
2) главный врач ГКП "ЦРБ Аксуского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жумагельдин Ашимгали Кусаинович, юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, пос. Жансугурово, ул Жансугурово, 1, рабочий телефон (8-72832) 2-29-64, электронный адрес: aksubol@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
3) главный врач ГКП "ЦРБ Алакольского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдыгалымов Марат Сабетаевич, юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, г. Ушарал, ул. Богенбай - батыра, 148, рабочий телефон (8-72833) 2-13-50, электронный адрес: usharal_bolnica@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
4) главный врач ГКП "ЦРБ Балхашского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Есимкулов Турлангазы Абдрахманович, юридический адрес: Алматинская область, Балхашский район, с. Баканас, ул. Ахметова, 14, рабочий телефон (8-72773) 9-13-32, электронный адрес: balhash_crb@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
5) главный врач ГКП "ЦРБ Енбекшиказахского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Балакойшиев Болат Рысбаевич, юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, г. Есик, ул. Алматинская, 209, рабочий телефон (8-72775) 4-01-59, электронный адрес: gkp_esik@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

6) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ескелді ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Албаков Ильзат Назымұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Әуезов көшесі, 12, жұмыс телефоны (8-72836) 3-08-41, электрондық мекен-жайы: crbeskeldi@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
7) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Молдақалықова Доғдыргүл Өмірқұлқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі, 259, жұмыс телефоны (8-72770) 2-21-75, электрондық мекен-жайы: gkp_crb_jambul@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
8) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Іле ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Тұрсынмұратова Бақытгүл Ескендірқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, 30, жұмыс телефоны (8-72752) 2-36-93, электрондық мекен-жайы: ilicrb@mail.ru, , жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
9) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарасай ауданы АОА" МҚК бас дәрігері- Бердібеков Лесбек Қонысбекұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі, 14, жұмыс телефоны (8-72771) 2-26-33, электрондық мекен-жайы: crbkaskelen@mail.ru,, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
10) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратал ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Тәпенов Рысқан Аманжолұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Момышұлы көшесі, 229, жұмыс телефоны (8-72834) 2-22-64, электрондық мекен-жайы: karatal_crb@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
11) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кербұлақ ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Әубәкірова Алма Қасенқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Асфендияров көшесі, 1, жұмыс телефоны (8-72840) 3-18-34, электрондық мекен-жайы: kerbulakcrb@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;

6) главный врач ГКП "ЦРБ Ескельдинского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Албаков Ильзат Назымович, юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, пос. Карабулак, ул. Ауэзова, 12, рабочий телефон (8-72836) 3-08- 41, электронный адрес: crbeskeldi@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
7) главный врач ГКП "ЦРБ Жамбылского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Молдакалыкова Догдыргуль Омиркуловна, юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Узынагаш, ул. Карасай-батыра, 259, рабочий телефон (8-72770) 2-21-75, электронный адрес: gkp_crb_jambul@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
8) главный врач ГКП "ЦРБ Илийского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Турсынмуратова Бакытгуль Ескендировна, юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, пос. Отеген-батыр, ул. Титова,30, рабочий телефон (8-72752) 2-36-93, электронный адрес: ilicrb@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
9) главный врач ГКП "ЦРБ Карасайского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бердыбеков Лесбек Конысбекович, юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, г. Каскелен, ул. Жангозина, 14, рабочий телефон (8-72771) 2-26-33, электронный адрес: crbkaskelen@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
10) главный врач ГКП "ЦРБ Каратальского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тапенов Рысхан Аманжолович, юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, г. Уштобе, ул. Момышулы, 229, рабочий телефон (8-72834) 2-22-64, электронный адрес: karatal_crb@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
11) главный врач ГКП "ЦРБ Кербулакского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аубакирова Алма Касеновна, юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, пос. Сарыозек, ул. Асфендиярова, 1, рабочий телефон (8-72840) 3-18-34, электронный адрес: kerbulakcrb@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

12) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көксу ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Ағыбаев Ғани Бартайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би кенті, Измайлов көшесі, 4, жұмыс телефоны (8-72838) 2-17-49, электрондық мекен-жайы: crb_koksu@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
13) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Панфилов ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Сарпеков Төлеу Құмарбекұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Л. Асанова көшесі, 12, жұмыс телефоны (8-72831) 5-14-31, электрондық мекен-жайы: praybol@mail.kz, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
14) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Райымбек ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Тілемісов Бақыт Дүкенұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Сәтпаев көшесі, 1, жұмыс телефоны (8-72777) 2-24-74, электрондық мекен-жайы: asem@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
15) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарқан ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Долаева Мәншүк Садырбайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі, 5, жұмыс телефоны (8-72839) 2-10-40, электрондық мекен-жайы: crbsarkand@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
16) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талғар ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Құлсейітов Нұрлан Ғаббасұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Талғар қаласы, Қонаев көшесі, 97, жұмыс телефоны (8-7272) 95-69-89, электрондық мекен-жайы: crbtalgar@mail.kz, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
17) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ұйғыр ауданы АОА" МҚК бас дәрігері - Мамбеталиев Ақжолтай Тұрдалыұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы қаласы, Жуаш көшесі, 97, жұмыс телефоны (8-72778) 2-11-63, электрондық мекен-жайы: crb_chundzha@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
18) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қапшағай қ.ҚА" МҚК бас дәрігері - Увальханов Әсен Самарұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, 5 шағынауданы, жұмыс телефоны (8-72772) 4-11-96, электрондық мекен-жайы: gkp31@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;

12) главный врач ГКП "ЦРБ Коксуского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Агибаев Гайни Бертаевич, юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, пос. Балпык-би, ул. Измайлова,4, рабочий телефон (8-72838) 2-17-49, электронный адрес: crb_koksu@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
13) главный врач ГКП "ЦРБ Панфиловского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сарпеков Толеу Кумарбекович, юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, г. Жаркент, ул. Л. Асановой, 12, рабочий телефон (8-72831) 5-14-31, электронный адрес: praybol@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
14) главный врач ГКП "ЦРБ Райымбекского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тлемисов Бахыт Даукенович, юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кеген, ул. Сатпаева,1, рабочий телефон (8-72777) 2-24-74, электронный адрес: asem@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
15) главный врач ГКП "ЦРБ Саркандского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Долаева Маншук Садырбаевна, юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, г. Сарканд, ул. Чепрасова,5, рабочий телефон (8-72839) 2-10-40, электронный адрес: crbsarkand@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
16) главный врач ГКП "ЦРБ Талгарского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кульсеитов Нурлан Габбасович, юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, г. Талгар, ул. Кунаева, 97, рабочий телефон (8-7272) 95-69-89, электронный адрес: crbtalgar@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
17) главный врач ГКП "ЦРБ Уйгурского района" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мамбеталиев Акжолтай Турдалиевич, юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Чунджа, ул. Жуаш, рабочий телефон (8-72778) 2-11-33, электронный адрес: crb_chundzha@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
18) главный врач ГКП "ГБ г. Капшагай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Увальханов Асен Самарович, юридический адрес: Алматинская область, г. Капшагай, 5 микрорайон, рабочий телефон (8-72772) 4-11-96, электронный адрес: gkp31@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

19) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Текелі қ.ҚА" МҚК бас дәрігері - Кан Олег Станиславович, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 25, жұмыс телефоны (8-72835) 4-22-10, электрондық мекен-жайы: gb-tekeli-kan@mail.ru,, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
20) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қапал ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Әлибаев Оқас Хайруллаұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қапал ауылы, жұмыс телефоны 2-17-50, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
21) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Матай ст. ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Тұшпаров Қалқаман, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Матай стансасы, жұмыс телефоны 2-19-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
22) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қабанбай ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Жұнқұраева Бақыт Қарбозқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қабанбай ауылы, жұмыс телефоны 4-12-27, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
23) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының  "Тоқжайлау ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Туғанбаева Әлия Биғажықызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Тоқжайлау ауылы, жұмыс телефоны 2-73-08, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
24) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Достық ст. ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Жұмабаев Есей Сайлаубекұлы , заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Достық ст, жұмыс телефоны 1-21-62, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
25) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Топар ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Матпусина Ақбөпе Әнуарбекқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Топар ауылы, жұмыс телефоны 9-42-32, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

19) главный врач ГКП "ГБ г. Текели" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кан Олег Станиславович, юридический адрес: Алматинская область, г. Текели, ул. Октябрьская, 25, рабочий телефон (8-72835) 4-22-10, электронный адрес: gb-tekeli-kan@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье.
20) главный врач ГУ "Сельская больница Капал" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Алибаев Окас Хайруллаевич, юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Капал, рабочий телефон 2-17-50, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
21) главный врач ГУ "Сельская больница ст. Матай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тушпаров Калкаман, юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, ст. Матай, рабочий телефон 2-19-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
22) главный врач ГУ "Сельская больница Кабанбай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жункураева Бахыт Карбозовна, юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Кабанбай, рабочий телефон 4-12-27, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
23) главный врач ГУ "Сельская больница Токжайлау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Туганбаева Алия Бигажиевна, юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Токжайлау, рабочий телефон 2-73-08, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
24) главный врач ГУ "Сельская больница ст. Достык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жумабаев Есей Сайлаубекович, юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, ст. Достык, рабочий телефон 1-21-62, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
25) главный врач ГУ "Сельская больница Топар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Матпусина Акбопе Ануарбековна, юридический адрес: Алматинская область, Балхашский район, с. Топар, рабочий телефон 9-42-32, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

26) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарой ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Уәлиева Жұмаш Бекбосынқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Қарой ауылы, жұмыс телефоны 9-73-48, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
27) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Құйған ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қарашукеева Нұриля Мықтыбайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Құйған ауылы, жұмыс телефоны 9-47-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
27) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Құйған ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қарашукеева Нұриля Мықтыбайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Құйған ауылы, жұмыс телефоны 9-47-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
28) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақкөл ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Боранқұлов Болат Сейітқасымұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Ақкөл ауылы, жұмыс телефоны 9-32-44, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
29) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының  "Бақбақты ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Ботабекова Эльмира Санатқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақбақты  ауылы, жұмыс телефоны 9-92-39, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
30) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шелек ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Желеуов Жақып Нұрдәулетқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, жұмыс телефоны 7-57-63, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
31) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Маловодное ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Дошимов Нұржай Нұрмұханбетұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Маловодное ауылы, жұмыс телефоны 5-63-88, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

26) главный врач ГУ "Сельская больница Карой" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Уалиева Жумаш Бекбосыновна, юридический адрес: Алматинская область, Балшахский район, с. Карой, рабочий телефон 9-73-48, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
27) главный врач ГУ "Сельская больница Куйган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Карашукеева Нуриля Мыктыбаевна юридический адрес: Алматинская область, Балшахский район, с. Куйган, рабочий телефон 9-47-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
28) главный врач ГУ "Сельская больница Акколь" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Боранкулов Болат Сейткасымович, юридический адрес: Алматинская область, Балшахский район, с. Акколь, рабочий телефон 9-32-44, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
29) главный врач ГУ "Сельская больница Бакбакты" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ботабекова Эльмира Санатовна, юридический адрес: Алматинская область, Балшахский район, с. Бакбакты, рабочий телефон 9-92-39, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
30) главный врач ГУ "Сельская больница Шелек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Желеуов Жакып Нурдаулетович, юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Шелек, рабочий телефон 7-57-63, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
31) главный врач ГУ "Сельская больница Маловодное" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Дошимов Нуржай Нурмуханбетович, юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Маловодное, рабочий телефон 5-63-88, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

32) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Фабричное ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Вильданов Талғат Сирачевич, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Фабричное ауылы, жұмыс телефоны 3-12-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
33) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Мыңбаев ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Өтесбаева Бишембибі, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Мыңбаев ауылы, жұмыс телефоны 6-42-35, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
34) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынағаш ст. ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Мұсаева Жанат Әуезқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш стансасы, жұмыс телефоны 6-11-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
35) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Боралдай ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Саткенбаева Саадат Қоңдыбайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Боралдай ауылы, жұмыс телефоны 3-30-10, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
36) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жетіген ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Баймолдин Нұрғиса Мүсіпқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Жетіген ауылы, жұмыс телефоны 5-01-82, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
37) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақши ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Бек-Әли Құрманғазы Орашұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ақши ауылы, жұмыс телефоны 2-45-73, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
38) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шамалған ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Құтпанова Жаңыл Сәтімбайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ауылы, жұмыс телефоны 5-40-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

32) главный врач ГУ "Сельская больница Фабричное" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Вильданов Талгат Сирачевич, юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Фабричное, рабочий телефон 3-12-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
33) главный врач ГУ "Сельская больница Мынбаево" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Утесбаева Бишембиби, юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Мынбаево, рабочий телефон 6-42-35, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
34) главный врач ГУ "Сельская больница ст. Узынагаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мусаева Жанат Ауэзовна, юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, ст. Узынагаш, рабочий телефон 6-11-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
35) главный врач ГУ "Сельская больница Боралдай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Саткенбаева Саадат Кондыбаевна, юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Боралдай, рабочий телефон 3-30-10, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
36) главный врач ГУ "Сельская больница Жетыген" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Баймолдин Нургиса Мусипович, юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Жетыген, рабочий телефон 5-01-82, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
37) главный врач ГУ "Сельская больница Акши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бек-Али Курмангазы Урашевич, юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Акши, рабочий телефон 2-45-73, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
38) главный врач ГУ "Сельская больница Шамалган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кутпанова Жаныл Сатымбаевна, юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Шамалган, рабочий телефон 5-40-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

39) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Каменка ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Бекбауова А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Каменка ауылы, жұмыс телефоны 97-07-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
40) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шамалған ст. ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Амангелдиев А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған стансасы, жұмыс телефоны 5-87-92, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
41) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алмалы ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Сүлейменова Света Әлмұханбетқызы., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Алмалы ауылы, жұмыс телефоны 4-97-17, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
42) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қоғалы ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Кебекбаев Киров Қасқараубайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қоғалы ауылы, жұмыс телефоны 9-17-65, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
43) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Басши ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Акимбеков Сламия Әбілдаұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Басши ауылы, жұмыс телефоны 3-53-35, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
44) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көктал ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Жұмабаев Ж.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ауылы, жұмыс телефоны 3-76-71, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
45) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қоңырөлең ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қожамсейітова С.З., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылы, жұмыс телефоны 3-54-23, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

39) главный врач ГУ "Сельская больница Каменка" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бекбауова А.А., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Каменка, рабочий телефон 97-07-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
40) главный врач ГУ "Сельская больница ст. Шамалган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Амангельдиев М. М., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, ст. Шамалган, рабочий телефон 5-87-92, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
41) главный врач ГУ "Сельская больница Алмалы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сулейменова Света Альмуханбетовна, юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, с. Алмалы, рабочий телефон 4-97-17, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
42) главный врач ГУ "Сельская больница Когалы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кебекбаев Киров Каскараубаевич, юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Когалы, рабочий телефон 9-17-65, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
43) главный врач ГУ "Сельская больница Басши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Акимбеков Сламия Абильдаевич, юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Басши, рабочий телефон 3-53-35, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
44) главный врач ГУ "Сельская больница Коктал" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жумабаев Ж.Н., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Коктал, рабочий телефон 3-76-71, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
45) главный врач ГУ "Сельская больница Коныролен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кожамсеитова С.З., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Коныролен, рабочий телефон 3-54-23, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

46) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Нарынқол ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Естеусізов Нұрғожа Таутайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Нарынқол ауылы, жұмыс телефоны 2-15-00, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
47) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жалаңаш ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жалаңаш ауылы, жұмыс телефоны 2-33-13, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
48) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сүмбе ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Низамов Асымхан Марипұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сүмбе ауылы, жұмыс телефоны 2-55-16, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
49) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынбұлақ ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Әділханов Қуанышбек Өксікбайұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Ұзынбұлақ ауылы, жұмыс телефоны 2-46-87, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
50) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Лепсі ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Ысқақов Төлеухан Ысқақұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Лепсі кенті, жұмыс телефоны 2-12-97, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
51) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Панфилов ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қуатов Тимур Ақмырзаұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Панфилов ауылы, жұмыс телефоны 5-39-90, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
52) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Нұра ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қарнақов Асқарбек Жетенұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Нұра ауылы, жұмыс телефоны 5-80-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

46) главный врач ГУ "Сельская больница Нарынкол" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Естеусизов Нургожа Таутаевич, юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Нарынкол, рабочий телефон 2-15-00, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
47) и.о. главного врача ГУ "Сельская больница Жаланаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ашимов Даулет, юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жаланаш, рабочий телефон 2-34-30, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
48) главный врач ГУ "Сельская больница Сумбе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Низамов Асымхан Марипович, юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сумбе, рабочий телефон 2-55-16, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
49) главный врач ГУ "Сельская больница Узынбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Адильханов Куанышбек Оксикбаевич, юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Узынбулак, рабочий телефон 2-46-87, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
50) главный врач ГУ "Сельская больница Лепсы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Искаков Толеухан Искакович, юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, пос. Лепсы, рабочий телефон 2-12-97, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
51) главный врач ГУ "Сельская больница Панфилово" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Куатов Тимур Акмурзаевич, юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Панфилово, рабочий телефон 5-39-90, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
52) главный врач ГУ "Сельская больница Нура" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Карнаков Аскарбек Жетенович, юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Нура, рабочий телефон 5-80-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

53) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кетмен ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Бердалиева Гүлбақыт, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Кетмен ауылы, жұмыс телефоны 6-59-19, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
54) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Чарын ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Ақбаров Батурин Рашидинұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Чарын ауылы, жұмыс телефоны 6-59-19, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
55) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сүмбе ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Юсупова З.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Сүмбе ауылы, жұмыс телефоны 5-13-71, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
56) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Рудничный ауылдық ауруханасы" ММ бас дәрігері - Байдак Валерий Владимирович, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Текелі қаласы, Рудничный кенті, жұмыс телефоны 4-74-20, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
57) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Арасан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тәженова Р.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Арасан ауылы, жұмыс телефоны 2-54-95, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
58) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Суықсай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Байтоғымова К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Суықсай ауылы, жұмыс телефоны 2-51-13, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
59) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көшкентал дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Туғанбаева Н.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Көшкентал ауылы, жұмыс телефоны 2-18-38, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

53) главный врач ГУ "Сельская больница Кетмен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бердалиева Гульбакыт, юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Кетмен, рабочий телефон 6-59-19, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
54) главный врач ГУ "Сельская больница Чарын" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Акбаров Батурин Рашидинович, юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Чарын, рабочий телефон 5-86-95, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
55) главный врач ГУ "Сельская больница Сумбе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Юсупова З.А., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Сумбе, рабочий телефон 5-13-71, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
56) главный врач ГУ "Сельская больница Рудничный" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Байдак Валерий Владимирович, юридический адрес: Алматинская область, г. Текели, пос. Рудничный, рабочий телефон 4-74-20, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
57) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Арасан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Таженова Р.Б., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Арасан, рабочий телефон 2-54-95, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
58) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Суыксай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Байтогумова К., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Суыксай, рабочий телефон 2-51-13, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
59) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кошкентал" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Туганбаева Н.А., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кошкентал, рабочий телефон 2-18-38, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

60) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қағарманов Ж.Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қызылағаш ауылы, жұмыс телефоны 2-53-90, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
61) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сағабүйен дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бақтаева Ш.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Сағабүйен ауылы, жұмыс телефоны 2-19-88, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
62) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылту дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Раимов Б.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қызылту ауылы, жұмыс телефоны 2-22-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
63) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ахметов У.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ақсу ауылы, жұмыс телефоны 2-41-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
64) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көкжайдақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бекбауов Б.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Көкжайдақ ауылы, жұмыс телефоны 2-53-90, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
65) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаракөз дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Үсенова Э.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қаракөз ауылы, жұмыс телефоны 2-24-50, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
66) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңалық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қыдырманов Б.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жаңалық ауылы, жұмыс телефоны 2-43-85, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

60) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылагаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кагарманов Ж.Г., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кызылагаш, рабочий телефон 2-53-90, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
61) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Сагабуйен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бактаева Ш.Т., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Сагабуйен, рабочий телефон 2-19- 88, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
62) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылту" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Раимов Б.А., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кызылту, рабочий телефон 2-22-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
63) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Аксу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ахметов У.Н., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Аксу, рабочий телефон 2-41-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
64) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кокжайдак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бекбауов Б.К., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кокжайдак, рабочий телефон 2-53-90, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
65) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каракоз" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Усенова Э.М., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Каракоз, рабочий телефон 2- 24-50, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
66) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Жаналык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кыдырманов Б.К., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Жаналык, рабочий телефон 2- 43-85, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

67) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ойтоған дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бижігітов Е.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ойтоған ауылы, жұмыс телефоны 2-44-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
68) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кеңжыра дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Исаева М.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Кеңжыра ауылы, жұмыс телефоны 2-10-86, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
69) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Құрақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тоқтасынова Б.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Құрақсу ауылы, жұмыс телефоны 2-14-52, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
70) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақтүбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Иесова Н.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ақтүбек ауылы, жұмыс телефоны 2-30-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
71) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бескөл дәрігерлік амбулаториясы" ММ бас дәрігері - Дүйсенбаев Ж.Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Бескөл ауылы, жұмыс телефоны 2-18-47, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
72) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бұлақты дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нұрмұханбетова А.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Бұлақты ауылы, жұмыс телефоны 2-32-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
73) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жайпақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Құсайынова Ф.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жайпақ ауылы, жұмыс телефоны 2-17-04, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

67) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Ойтоган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бижигитов Е.Б., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Ойтоган, рабочий телефон 2-44-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
68) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кенжыра" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Исаева М.К., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кенжыра, рабочий телефон 2- 10-86, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
69) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кураксу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Токтасынова Б.Т., юридический адрес: Алматинская область, Аксуский район, с. Кураксу, рабочий телефон 2-14-52, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
70) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Актубек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Иесова Н.Т., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Актубек, рабочий телефон 2-30-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
71) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Бесколь" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Дуйсенбаев Ж.Г., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Бесколь, рабочий телефон 2- 18-47, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
72) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Булакты" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нурмуханбетова А.М., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Актубек, рабочий телефон 2-32-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
73) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жайпак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кусаинова Ф.Т., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Жайпак, рабочий телефон 2-17-04, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

74) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жанама дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сейдіғалымова К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жанама ауылы, жұмыс телефоны 2-20-29, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
75) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Еңбекші дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қожекенова Р.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Еңбекші ауылы, жұмыс телефоны 2-20-27, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
76) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысқала дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Аипова Р.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қамысқала ауылы, жұмыс телефоны 5-02-91, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
77) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылащы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ошақбаев А.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қызылащы ауылы, жұмыс телефоны 2-16-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
78) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қазақстан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сатыбалдинова С.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қазақстан ауылы, жұмыс телефоны 2-20-22, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
79) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көктұма дәрігерлік амбулаториясы" ММ бас дәрігері - Бибишева К.О., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Көктұма, жұмыс телефоны 2-69-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
80) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бочкарева Ю.В., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Теректі ауылы, жұмыс телефоны 2-17-23, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

74) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жанама" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сейдигалимова К., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Жанама, рабочий телефон 2-20-29, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
75) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Енбекши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кожекенова Р.А., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Енбекши, рабочий телефон 2-20-27, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
76) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Камыскала" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аипова Р.Т., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Камыскала, рабочий телефон 5-02-91, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
77) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылащи" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ошакбаев А.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Кызылащи, рабочий телефон 2-16-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
78) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Казахстан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сатыбалдинова С.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Казахстан, рабочий телефон 2-20- 22, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
79) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коктума" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бибишева К.О., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Коктума, рабочий телефон 2-69-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
80) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Теректы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бочкарева Ю.В., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Теректы, рабочий телефон 2-17-23, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

81) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сапақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қабылханова Г.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Сапақ ауылы, жұмыс телефоны 2-10-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
82) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үшбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Есімжанова Р.Ф., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшбұлақ ауылы, жұмыс телефоны 2-74-52, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
83) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Лепсинск дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Болгар Г.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Лепсинск ауылы, жұмыс телефоны 2-24-44, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
84) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жыланды дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Құрмашев А.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Жыланды ауылы, жұмыс телефоны 2-65-28, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
85) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Екпінді дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Агаханова А.В., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Екпінді ауылы, жұмыс телефоны 2-10-29, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
86) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көлбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ержанова К.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Көлбай ауылы, жұмыс телефоны 2-10-25, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
87) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқайың дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тоқтарбаев М.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қызылқайың ауылы, жұмыс телефоны 2-21-26, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

81) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Сапак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кабылханова Г.К., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Сапак, рабочий телефон 2-10-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
82) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ушбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Есимжанова Р.Ф., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Ушбулак, рабочий телефон 2-74-52, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
83) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Лепсинск" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Болгар Г.С., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Лепсинск, рабочий телефон 2-24-44, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
84) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Жыланды" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Курмашев А.М., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Жыланды, рабочий телефон 2- 65-28, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
85) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Екпенды" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Агаханова А.В., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Екпенды, рабочий телефон 2-10-29, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
86) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кольбай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ержанова К.А., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Кольбай, рабочий телефон 2-10-25, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
87) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылкайын" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Токтарбаев М.Б., юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Кызылкайын, рабочий телефон 2-21-26, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

88) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Балатопар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мамырбекова Б.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Балқаш ауданы, Балатопар ауылы, жұмыс телефоны 9-67-34, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
89) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Түрген дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Галлиев К.Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылы, жұмыс телефоны 3-20-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
90) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйтерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Шаяхметов Б.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылы, жұмыс телефоны 5-13-01, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
91) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жанашар дәрігерлік амбулаториясы" ММ бас дәрігері - Аманжолов О.З., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жанашар ауылы, жұмыс телефоны 2-84-38, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
92) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қырбалтабай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Молдахметов А.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылы, жұмыс телефоны 5-32-84, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
93) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көктөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Құрманғалиева Р.Д., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылы, жұмыс телефоны 4-39-88, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
94) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ават дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жүгінісов П.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ават ауылы, жұмыс телефоны 6-42-96, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

88) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Балатопар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мамырбекова Б.А., юридический адрес: Алматинская область, Балхашский район, с. Балатопар, рабочий телефон 9-67-34, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
89) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Тургень" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Галлиев К.Г., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Тургень, рабочий телефон 3-20-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
90) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Байтерек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Шаяхметов Б.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Байтерек, рабочий телефон 5-13-01, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
91) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жанашар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аманжолова О.З., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Жанашар, рабочий телефон 2-84-38, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
92) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кырбалтабай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Молдахметов А.М., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кырбалтабай, рабочий телефон 5-32-84, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
93) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коктобе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Курмангалиева Р.Д., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Коктобе, рабочий телефон 4-39-88, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
94) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Ават" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жугинисов П.А., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ават, рабочий телефон 6-42-96, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

95) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бөлек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Төлеубаева Т.Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылы, жұмыс телефоны 5-73-72, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
96) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Саймасай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қыдырбеков Б.К.,заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Саймасай ауылы, жұмыс телефоны 3-62-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
97) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ташкенсаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Талипова А.Ю., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ташкенсаз ауылы, жұмыс телефоны 3-13-43, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
98) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Балтабай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Лукьянченко З.И., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылы, жұмыс телефоны 5-02-19, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
99) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаракемер дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қойшыбаева Р.Р., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылы, жұмыс телефоны 3-15-29, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
100) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақши амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Кенжәлиева Ж.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылы, жұмыс телефоны 5-52-26, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
101) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қайназар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Рахметжанова Ш.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қайназар ауылы, жұмыс телефоны 3-72-10, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

95) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Болек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Толеубаева Т.Г., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Болек, рабочий телефон 5-73-72, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
96) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Саймасай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кыдырбеков Б.К., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Саймасай, рабочий телефон 3-62-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
97) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ташкенсаз" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Талипова А.Ю., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ташкенсаз, рабочий телефон 3-13-43, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
98) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Балтабай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Лукьянченко З.И., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Балтабай, рабочий телефон 5-02-19, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
99) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каракемер" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Койшибаева Р.Р., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каракемер, рабочий телефон 3-15-29, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
100) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Акши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кенжалиева Ж.С., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Акши, рабочий телефон 5-52-26, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
101) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кайназар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Рахметжанова Ш.М., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кайназар, рабочий телефон 3-72-10, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

102) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Совет дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Дошимова М.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Совет ауылы, жұмыс телефоны 5-23-36, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
103) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Төле би дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тұрсын Х., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Төле би ауылы, жұмыс телефоны 6-62-62, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
104) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Красный Восток дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Кендірбаев А.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Красный Восток ауылы, жұмыс телефоны 6-73-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
105) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Азат дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Агадитова З.Д., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Азат ауылы, жұмыс телефоны 3-83-16, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
106) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ащыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әмірханова С.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ащыбұлақ ауылы, жұмыс телефоны 7-91-34, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
107) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ащысай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Исламов А.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ащысай ауылы, жұмыс телефоны 7-33-92, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
108) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Достық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қасымова С.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Достық ауылы, жұмыс телефоны 7-38-17, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

102) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Совет" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Дошимова М.М., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Совет, рабочий телефон 5-23-36, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
103) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Толе-би" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Турсын Х., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Толе-би, рабочий телефон 6-62-62, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
104) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Красный Восток" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кендирбаев А.С., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Красный Восток, рабочий телефон 6-73-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
105) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Азат" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Агадилова З.Д., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Азат, рабочий телефон 3-83-16, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
106) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ащибулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Амирханова С.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ащибулак, рабочий телефон 7-91-34, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
107) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Ащисай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Исламов А.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Ащисай, рабочий телефон 7-33-92, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
108) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Достык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Касымова С.А., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Достык, рабочий телефон 7-38 -17, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

109) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылшарық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жексембінова Г.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қызылшарық ауылы, жұмыс телефоны 7-75-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
100) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бижанов дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Потеряйко Н.Д., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бижанов ауылы, жұмыс телефоны 7-13-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
111) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қорам дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сұлтанбаев Х.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылы, жұмыс телефоны 7-63-41, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
112) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратұрық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Абдуллаева Г.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылы, жұмыс телефоны 7-11-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
113) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қазақстан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ержанова Н.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылы, жұмыс телефоны 7-95-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
114) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаражота дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нұрмаханов Ы.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаражота ауылы, жұмыс телефоны 7-69-43, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
115) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қайрат дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қожахметов М.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қайрат ауылы, жұмыс телефоны 7-65-22, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

109) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кызылшарык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жексенбинова Г.Б., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кызылшарык, рабочий телефон 7-75-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
110) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Бижаново" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Потеряйко Н.Д., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Бижаново, рабочий телефон 7-13-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
111) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Корам" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Султанбаев Х.К., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Корам, рабочий телефон 7-63-41, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
112) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каратурык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдуллаева Г.М., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каратурык, рабочий телефон 7-11-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
113) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Казахстан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ержанова Н.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Казахстан, рабочий телефон 7-95-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
114) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Каражота" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нурмаханов Ы.Н., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Каражота, рабочий телефон 7-69-43, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
115) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кайрат" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кожахметов М.Е., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Кайрат, рабочий телефон 7-65-22, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

116) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Масақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Шайханова Е.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Масақ ауылы, жұмыс телефоны 7-32-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
117) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тескенсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Құранбаева У.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылы, жұмыс телефоны 7-35-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
118) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Асысаға дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қырғызбаев А.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асысаға ауылы, жұмыс телефоны 7-71-19, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
119) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Байсейіт дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Абдуллаева Р.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Байсейіт ауылы, жұмыс телефоны 7-23-50, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
120) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Малыбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Имашева А.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Малыбай ауылы, жұмыс телефоны 7-61-23, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
121) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Нұра дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қалғажасова Ф.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Нұра ауылы, жұмыс телефоны 7-21-25, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
122) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алдабергенов дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Құлбекова Б.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Алдабергенов ауылы, жұмыс телефоны 2-86-64, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

116) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Масак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Шайханова Е.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Масак, рабочий телефон 7-32-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
117) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Тескенсу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Куранбаева У.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Тескенсу, рабочий телефон 7-35-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
118) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Асысага" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Киргизбаев А.К., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Асысага, рабочий телефон 7-71-19, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
119) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Байсеит" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдуллаева Р.А., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Байсеит, рабочий телефон 7-23-50, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
120) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Малыбай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Имашева А.С., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Малыбай, рабочий телефон 7-61-23, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
121) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Нура" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Калгажасова Ф.А., юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Нура, рабочий телефон 7-21-25, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
122) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Алдабергеново" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кулбекова Б.Б., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Алдабергеново, рабочий телефон 2-86-64, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

123) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жетісу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Байбөрінова К.У., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Жетісу ауылы, жұмыс телефоны 2-52-15, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
124) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратал дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Демесінова Г.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қаратал ауылы, жұмыс телефоны 2-53-49, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
125) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көкжазық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Абдолдин А.Р., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Көкжазық ауылы, жұмыс телефоны 3-14-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
126) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Целинное дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Оразбаева Л.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Целинное ауылы, жұмыс телефоны 2-23-43, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
127) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қоңыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Данабекова С.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қоңыр ауылы, жұмыс телефоны 2-23-11, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
128) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ескелді би дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Кабенова К.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ескелді ауданы, Ескелді би ауылы, жұмыс телефоны 2-74-76, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
129) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Мәтібұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Абдрахманова З.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл акуданы, Мәтібұлақ ауылы, жұмыс телефоны 6-72-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

123) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жетысу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Байборинова К.У., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Жетысу, рабочий телефон 2-52-15, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
124) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каратальское" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Демесинова Г.С., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Каратальское, рабочий телефон 2-53-49, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
125) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кокжазык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдолдин А.Р., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Кокжазык, рабочий телефон 3-14-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
126) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Целинное" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Уразбаева Л.К., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Целинное, рабочий телефон 2-23-43, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
127) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коныр" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Данабекова С.С., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Коныр, рабочий телефон 2-23-11, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
128) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ескельды-би" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кабенова К.К., юридический адрес: Алматинская область, Ескельдинский район, с. Ескельды-би, рабочий телефон 2-74-76, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
129) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Матибулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдрахманова З.А., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Матибулак, рабочий телефон 6-72-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

130) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Серботаева М.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Айдарлы ауылы, жұмыс телефоны 6-21-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
131) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Аққайнар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жетпісбаева К.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Аққайнар ауылы, жұмыс телефоны 5-57-17, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
132) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақсеңгір дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мұратбаев Р.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақсеңгір ауылы, жұмыс телефоны 6-16-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
133) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақтерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Аршабекова А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақтерек ауылы, жұмыс телефоны 5-33-93, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
134) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Беріктас дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Чажабаева З.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Беріктас ауылы, жұмыс телефоны 5-83-46, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
135) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Дегерес дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мұрзамадиев Т.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Дегерес ауылы, жұмыс телефоны: 6-64-36, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
136) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үңгіртас дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жидебаев Ж.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үңгіртас ауылы, жұмыс телефоны: 5-16-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

130) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Айдарлы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Серботаева М.М., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Айдарлы, рабочий телефон 6-21-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
131) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Аккайнар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жетписбаева К.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Аккайнар, рабочий телефон 5-57-17, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
132) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Аксенгир" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Муратбаев Р.А., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Аксенгир, рабочий телефон 6-16-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
133) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Актерек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аршабекова А.А., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Актерек, рабочий телефон 5-33-93, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
134) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Бериктас" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Чажабаева З.С., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Бериктас, рабочий телефон 5-83-46, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
135) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Дегерес" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мурзамадиев Т.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Дегерес, рабочий телефон 6-64-36, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
136) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Унгуртас" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жидебаев Ж.Б., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Унгуртас, рабочий телефон 5-16-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

137) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шиен дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сатыбалдиева Р.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Шиен ауылы, жұмыс телефоны: 6-83-44, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
138) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Үсенова А.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылы, жұмыс телефоны: 5-26-54, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
139) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарақастек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сүекенова А.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қарақастек ауылы, жұмыс телефоны: 6-33-87, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
140) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарасу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тоғаева Б.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қарасу ауылы, жұмыс телефоны: 5-61-95, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
141) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қасымбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Позднякова О.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қасымбек ауылы, жұмыс телефоны: 5-06-90, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
142) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үлкен дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тұяқбаев К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлкен ауылы, жұмыс телефоны: 6-72-07, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
143) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үмбетәлі дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мәмбетов Р.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үмбетәлі ауылы, жұмыс телефоны: 6-93-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

137) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Шиен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сатыбалдиева Р.М., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Шиен, рабочий телефон 6-83-44, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
138) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Усенова А.С., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Жамбыл, рабочий телефон 5-26-54, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
139) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каракастек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Суекенова А.Т., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Каракастек, рабочий телефон 6-33-87, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
140) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карасу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тогаева Б.Б., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Карасу, рабочий телефон 5-61-95, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
141) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Касымбек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Позднякова О.А., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Касымбек, рабочий телефон 5-06-90, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
142) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Улькен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Туякбаев К., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Улькен, рабочий телефон 6-72-07, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
143) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Умбетали" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мамбетов Р.М., юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Умбетали, рабочий телефон 6-93-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

144) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Первомайское дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мұхтарова Е.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Первомайское ауылы, жұмыс телефоны: 51-75-39, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
145) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Междуреченск дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Анеева Г.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Междуреченск ауылы, жұмыс телефоны: 4-66-49, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
146) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Байсерке дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сүлейменова Б.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, жұмыс телефоны: 7-00-83, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
147) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қараой дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сүлейменова Л.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Қараой ауылы, жұмыс телефоны: 4-86-65, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
148) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ащыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сариева С.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ащыбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 51-75-39, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
149) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "ҚазЦик дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Садыбаева Т.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, ҚазЦИК ауылы жұмыс телефоны: 4-14-77, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
150) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Чапаев дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Югай Д.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Чапаев ауылы, жұмыс телефоны: 2-34-87, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

144) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Первомайское" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мухтарова Е.С., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Первомайское, рабочий телефон 51-75-39, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
145) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Междуреченск" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Анеева Г.К., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Междуреченск, рабочий телефон 4-66-49, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
146) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Байсерке" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сулейменова Б.А., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Байсерке, рабочий телефон 7-00-83, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
147) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Караой" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сулейменова Л.А., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Караой, рабочий телефон 4-86-65, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
148) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ащибулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сариева С.А., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Ащибулак, рабочий телефон 51-75-39, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
149) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория КазЦИК" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Садыбаева Т.А., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. КазЦик, рабочий телефон 4-14-77, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
150) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Чапаево" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Югай Д.Е., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Чапаево, рабочий телефон 2-34-87, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

151) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ынтымақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Токулова Ш.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ынтымақ ауылы, жұмыс телефоны: 4-53-04, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
152) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жәпек батыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Махмудова Д.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Жәпек батыр ауылы, жұмыс телефоны: 6-61-47, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
153) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қазақ ССР-ң 50 жылдығы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Имяров А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Қазақ ССР-ң 50 жылдығы ауылы, жұмыс телефоны: 3-56-24, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
154) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алатау дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нестерова Е.П., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Алатау ауылы, жұмыс телефоны: 98-79-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс: сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
155) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Абай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бекбауова А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Абай ауылы, жұмыс телефоны: 3-62-89, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
156) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Кенбаева Р.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жамбыл ауылы, жұмыс телефоны: 3-53-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
157) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарағайлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бочегурова А.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қарағайлы ауылы, жұмыс телефоны: 3-26-18, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
157) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарағайлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бочегурова А.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қарағайлы ауылы, жұмыс телефоны: 3-26-18, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

151) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ынтымак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Токулова Ш.К., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Ынтымак, рабочий телефон 4-53-04, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
152) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жапек-батыр" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Махмудова Д.Т., юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Жапек-батыр, рабочий телефон 6-61-47, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
153) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория 50 лет Каз.ССР" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Имяров А.А., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. 50 лет Каз. ССР, рабочий телефон 3-56-24, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
154) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Алатау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нестерова Е.П., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Алатау, рабочий телефон 98-79-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
155) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Абай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бекбауова А., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Абай, рабочий телефон 3-62-89, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
156) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кенбаева Р.К., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Жамбыл, рабочий телефон 3-53-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
157) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карагайлы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бочегурова А.М., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Карагайлы, рабочий телефон 3-26-18, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

158) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жандосов дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Назарова Р.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жандосов ауылы, жұмыс телефоны: 3-44-27, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
159) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Б. Әшекеев дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бекбатырова Н.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Б.Әшекеев ауылы, жұмыс телефоны: 5-14-48, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
160) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Райымбек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Егінбаева С.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Райымбек ауылы, жұмыс телефоны: 3-47-28, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
161) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Елтай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Көпірбаева Б.О., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Елтай ауылы, жұмыс телефоны: 3-41-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
162) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әшімбаева М.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ақжар ауылы, жұмыс телефоны: 95-72-40, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
163) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарғалы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ахметова Г.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қарғалы ауылы, жұмыс телефоны: 98-63-14, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
164) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көксай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Төлеуова А.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көксай ауылы, жұмыс телефоны: 3-74-27, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

158) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жандосово" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Назарова Р.А., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Жандосово, рабочий телефон 3-44-27, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
159) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Б. Ашекеева" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бекбатырова Н.С., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Б. Ашекеева, рабочий телефон 5-14-48, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
160) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Райымбек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Егинбаева С.С., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Райымбек, рабочий телефон 3-47-28, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
161) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ельтай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Копирбаева Б.О., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Ельтай, рабочий телефон 3-41-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
162) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Акжар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ашимбаева М.Н., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Акжар, рабочий телефон 95-72-40, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
163) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каргалы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ахметова Г.Е., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Каргалы, рабочий телефон 98-63-14, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
164) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коксай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Толеуова А.Т., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Коксай, рабочий телефон 3-74-27, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

165) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алмалыбақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ибраимов Ж.И., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы, жұмыс телефоны: 5-38-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
166) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бастөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Хегай А.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Бастөбе ауылы, жұмыс телефоны: 2-53-12, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: сенбі және жексенбі;
167) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кәлпе дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Даубаева М.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Кәлпе ауылы, жұмыс телефоны: 2-41-84, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
168) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Елтай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сүлейменова С.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Елтай ауылы, жұмыс телефоны: 2-91-25, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
169) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаталап дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нұрқасымова М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қаратал ауданы, Жаңаталап ауылы, жұмыс телефоны: 2-87-99, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
170) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаспан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Шәріпова М.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қаспан ауылы, жұмыс телефоны: 3-75-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
171) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жайнақ батыр дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Иматаев К.И., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жайнақ батыр ауылы, жұмыс телефоны: 9-15-04, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

165) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Алмалыбак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ибраимова Ж.И., юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, с. Алмалыбак, рабочий телефон 5-38-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
166) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Бастобе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Хегай А.Н., юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, с. Бастобе, рабочий телефон 2-53-12, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
167) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кальпе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Даубаева М.К., юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, с. Кальпе, рабочий телефон 2-41-84, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
168) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ельтай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сулейменова С.А., юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, с. Ельтай, рабочий телефон 2-91-25, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
169) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жанаталап" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нуркасымова М., юридический адрес: Алматинская область, Каратальский район, с. Жанаталап, рабочий телефон 2-87-99, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
170) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каспан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Шарипова М.С., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Каспан, рабочий телефон 3-75-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
171) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Жайнак-батыр" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Иматаев К.И., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жайнак-батыр, рабочий телефон 9-15-04, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

172) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жоламан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жұмашев Е.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жоламан ауылы, жұмыс телефоны: 3-51-71, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
173) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көксу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Вишнякова В.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Көксу ауылы, жұмыс телефоны: 9-32-85, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
174) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарашоқы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Солтабаев Т.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қарашоқы ауылы, жұмыс телефоны: 3-67-96, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
175) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңалық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Көпжасарова Г.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Жаңалық ауылы, жұмыс телефоны: 9-42-13, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
176) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қоянкөз дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сәдуақасов Б.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қоянкөз ауылы, жұмыс телефоны: 3-64-69, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
177) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шанханай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бөлдіріков Б.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Шанханай ауылы, жұмыс телефоны: 3-62-29, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
178) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әукебаева Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыбастау ауылы, жұмыс телефоны: 3-67-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

172) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Жоламан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жумашев Е.Б., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жоламан, рабочий телефон 3-51-71, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
173) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коксу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Вишнякова В.Н., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Коксу, рабочий телефон 9-32-85, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
174) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Карашокы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Солтабаев Т.С., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Карашокы, рабочий телефон 3-67-96, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
175) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жаналык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Копжасарова Г.К., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Жаналык, рабочий телефон 9-42-13, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
176) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Коянкоз" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Садуакасов Б.С., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Коянкоз, рабочий телефон 3-64-69, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
177) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Шанханай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Булдуруков Б.Б., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Шанханай, рабочий телефон 3-62-29, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
178) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбастау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аукебаева Ж., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Сарыбастау, рабочий телефон 3-67-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

179) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Фаизова С.Р., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Талдыбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 9-37-84, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
180) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылжар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Көбенова Р.О., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қызылжар ауылы, жұмыс телефоны: 3-73-19, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
181) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шаған дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нұрқасымов Т.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Шаған ауылы, жұмыс телефоны: 9-41-23, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
182) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алтынемел дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Көптілеуов А.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Алтынемел ауылы, жұмыс телефоны: 9-52-35, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
183) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Усманова Г.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Қарағаш ауылы, жұмыс телефоны: 3-20-21, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
184) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Аралтөбе дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қарынтаев С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Аралтөбе ауылы, жұмыс телефоны: 9-34-79, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
185) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көксу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жүнісов С.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Көксу ауылы, жұмыс телефоны: 2-91-94, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

179) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Талдыбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Фаизова С.Р., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Талдыбулак, рабочий телефон 9-37-84, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
180) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кызылжар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кубенова Р.О., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Кызылжар, рабочий телефон 3-73-19, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
181) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Шаган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нуркасымов Т.Н., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Шаган, рабочий телефон 9-41-23, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
182) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Алтынэмель" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Коптлеуов А.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Алтынэмель, рабочий телефон 9-52-35, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
183) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карагаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Усманова Г.А., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Карагаш, рабочий телефон 3-20-21, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
184) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Аралтобе" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Карынтаев С., юридический адрес: Алматинская область, Кербулакский район, с. Аралтобе, рабочий телефон 9-34-79, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
185) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория ст. Коксу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жунусов С.С., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, ст. Коксу, рабочий телефон 2-91-94, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

186) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Мәмбет дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қанаева М.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Мәмбет ауылы, жұмыс телефоны: 2-53-09, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
187) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Айнабұлақ ст. дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сәрсенбаева А.О., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Айнабұлақ стансасы, жұмыс телефоны: 2-06-49, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
188) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Октябрь дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тоқсанбаев Д.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Октябрь ауылы, жұмыс телефоны:, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
189) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жетіжал дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Оразбекова Г.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Жетіжал ауылы, жұмыс телефоны: 2-57-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
190) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Мұқыры дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қозыбаева Г.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Мұқыры ауылы, жұмыс телефоны: 2-12-38, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
191) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көкбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тайболдина Г.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Көкбастау ауылы, жұмыс телефоны: 2-43-20, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
192) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алғабас дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жандарбек Б.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Алғабас ауылы, жұмыс телефоны: 2-73-54, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

186) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Мамбет" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Канаева М.Т., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Мамбет, рабочий телефон 2-53-09, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
187) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория ст. Айнабулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сарсенбаева А.О., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, ст. Айнабулак, рабочий телефон 2-06-49, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
188) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Октябрь" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Токсанбаев Д.К., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Октябрь, рабочий телефон 2-41-55, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
189) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жетыжал" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Оразбекова Г.С., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Жетыжал, рабочий телефон 2-57-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
190) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Мукры" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Козыбаева Г.К., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Мукры, рабочий телефон 2-12-38, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
191) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кокбастау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тайболдина Г.С., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Кокбастау, рабочий телефон 2-43-20, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
192) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Алгабас" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жандарбек Б.А., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Алгабас, рабочий телефон 2-73-54, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

193) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Амангелді дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ақжол А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Көксу ауданы, Амангелді ауылы, жұмыс телефоны: 2-63-56, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
194) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Пиджим дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Таипов И.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пиджим ауылы, жұмыс телефоны: 3-57-63, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
195) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыбел дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Баракова З.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Сарыбел ауылы, жұмыс телефоны: 3-37-26, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
196) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Еңбекші дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Үсенов Т.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Еңбекші ауылы, жұмыс телефоны: 3-52-25, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
197) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алтыүй дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жақыпов Т.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Алтыүй ауылы, жұмыс телефоны: 3-11-81, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
198) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кіші Шыған дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Аманжолова К.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Кіші Шыған ауылы, жұмыс телефоны: 3-36-30, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
199) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үлкен Шыған дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мазаржанов А.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үлкен Шыған ауылы, жұмыс телефоны: 3-16-28, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

193) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Амангельды" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Акжол А.А., юридический адрес: Алматинская область, Коксуский район, с. Амангельды, рабочий телефон 2-63-56, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
194) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Пиджим" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Таипов И.А., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Пиджим, рабочий телефон 3-57-63, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
195) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбель" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Баракова З.Ж., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Сарыбель, рабочий телефон 3-37-26, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
196) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Енбекши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Усенов Т.Н., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Енбекши, рабочий телефон 3-52-25, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
197) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Алтыуй" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жакыпов Т.Н., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Алтыуй, рабочий телефон 3-11-81, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
198) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Киши Шиган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Аманжолова К.К., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Киши Шиган, рабочий телефон 3-36-30, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
199) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Улькен Шиган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мазаржанов А.Н., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Улькен Шиган, рабочий телефон 3-16-28, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

200) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шолақай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Исмаилов М.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Шолақай ауылы, жұмыс телефоны: 3-46-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
201) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Айдарлы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Арынова С.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Айдарлы ауылы, жұмыс телефоны: 3-47-81, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
202) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үшарал дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жаңбырбаева Р.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, жұмыс телефоны: 3-23-92, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
203) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Басқұншы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қалқашева С.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Басқұншы ауылы, жұмыс телефоны: 3-44-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
204) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының  "Әулиеағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сұлтанбекова Ш.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Әулиеағаш ауылы, жұмыс телефоны: 3-35-66, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
205) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Лесновка дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Күренбаева М.Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Лесновка ауылы, жұмыс телефоны: 3-52-25, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
206) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жаркент дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бакиева С.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент ауылы, жұмыс телефоны: 3-41-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

200) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Шулокай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Исмаилов М.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Шулокай, рабочий телефон 3-46-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
201) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Айдарлы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Арынова С.А., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Айдарлы, рабочий телефон 3-47-81, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
202) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ушарал" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жанбырбаева Р.Н., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Ушарал, рабочий телефон 3-23-92, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
203) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Баскунчи" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Калкашева С.М., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Баскунчи, рабочий телефон 3-44-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
204) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Аулиеагаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Султанбекова Ш.А., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Аулиеагаш, рабочий телефон 3-35-66, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
205) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Лесновка" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Куренбаева М.Г., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Лесновка, рабочий телефон 3-52-25, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
206) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жаркент" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бакиева С.М., юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, с. Жаркент, рабочий телефон 3-41-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

207) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алғабас дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Амреева У., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Алғабас ауылы, жұмыс телефоны: 2-75-71, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
208) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыжаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Досымбекова А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылы, жұмыс телефоны: 2-63-97, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
209) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарасаз дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сығаева К.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қарасаз ауылы, жұмыс телефоны: 2-31-21, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
210) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шалкөде дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Насырова Г.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Шалкөде ауылы, жұмыс телефоны: 2-35-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
211) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жылысай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бағашаров Т.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жылысай ауылы, жұмыс телефоны: 2-59-15, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
212) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тоғызбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әлімжанов К.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тоғызбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 2-95-45, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
213) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарқара дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Керімова Т.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қарқара ауылы, жұмыс телефоны: 2-56-32, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

207) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Алгабас" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Амреева У., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Алгабас, рабочий телефон 2-75-71, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
208) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Сарыжаз" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Досымбекова А., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сарыжаз, рабочий телефон 2-63-97, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
209) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карасаз" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сыгаева К.М., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Карасаз, рабочий телефон 2-31-21, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
210) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Шалкоде" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Насырова Г.Н., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Шалкоде, рабочий телефон 2-35-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
211) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Жылысай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Багашаров Т.Т., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жылысай, рабочий телефон 2-59-15, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
212) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Тогызбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Алимжанов К.А., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тогызбулак, рабочий телефон 2-95-45, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
213) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Каркара" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Керимова Т.С., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Каркара, рабочий телефон 2-56-32, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

214) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Саты дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Баядилова М.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Саты ауылы, жұмыс телефоны: 2-77-31, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
215) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шырғанақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Оразаева Д.О., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Шырғанақ ауылы, жұмыс телефоны: 2-57-32, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
216) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тасащы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Досымбекова А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тасащы ауылы, жұмыс телефоны: 2-65-45, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
217) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әбитқұлова А.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Жамбыл ауылы, жұмыс телефоны: 2-65-46, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
218) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Текес дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Монтаев С.Х., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Текес ауылы, жұмыс телефоны: 2-41-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
219) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылшекара дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қасымбаева Н.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қызылшекара ауылы, жұмыс телефоны: 2-67-83, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
220) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тегістік дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Болатбаева А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Тегістік ауылы, жұмыс телефоны: 2-41-91, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

214) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Саты" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Баядилова М.Е., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Саты, рабочий телефон 2-77-31, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
215) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Шырганак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Оразаева Д.О., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Шырганак, рабочий телефон 2-57-32, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
216) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Тасаши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Досымбекова А., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тасаши, рабочий телефон 2-65-45, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
217) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Жамбыл" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абиткулова А.Е., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Жамбыл, рабочий телефон 2-65-46, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
218) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Текес" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Монтаев С.Х., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Текес, рабочий телефон 2-41-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
219) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кызылшекара" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Касымбаева Н.Н., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кызылшекара, рабочий телефон 2-67-83, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
220) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Тегистик" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Болатбаева А.А., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Тегистик, рабочий телефон 2- 41-91, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

221) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қайнар дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мұқалдиева Б.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қайнар ауылы, жұмыс телефоны: 2-57-36, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
222) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Өтемісов Ө., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылы, жұмыс телефоны: 2-51-11, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
223) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көкбел дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сатыбалдиева С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Көкбел ауылы, жұмыс телефоны: 2-75-11, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
224) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қақпақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Өзбекова Б.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қақпақ ауылы, жұмыс телефоны: 2-74-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
225) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қойлық дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қиынбаева А.Т., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қойлық ауылы, жұмыс телефоны: 2-62-80, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
226) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алмалы дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Төлегенова С.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы, жұмыс телефоны: 2-12-34, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
227) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Черкасск дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Нұрғалиева У.З., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Черкасск ауылы, жұмыс телефоны: 2-65-66, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

221) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кайнар" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мукалдиева Б.Б., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кайнар, рабочий телефон 2-57-36, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
222) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Сарыбастау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Отемисов О., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Сарыбастау, рабочий телефон 2-51-11, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
223) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кокбель" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сатыбалдиева С., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Кокбель, рабочий телефон 2-75-11, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
224) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Какпак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Озбекова Б.М., юридический адрес: Алматинская область, Райымбекский район, с. Какпак, рабочий телефон 2-74-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
225) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Койлык" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Киынбаева А.Т., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Койлык, рабочий телефон 2-62-80, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
226) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Алмалы" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тулегенова С.А., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Алмалы, рабочий телефон 2-12-34, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
227) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Черкасск" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нургалиева У.З., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Черкасск, рабочий телефон 2-65-66, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

228) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Төлебаев дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ошақбаева Б.Н., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Төлебаев ауылы, жұмыс телефоны: 2-15-34, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
229) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Екіаша дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Байтілеуов А.С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Екіаша ауылы, жұмыс телефоны: 2-29-87, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
230) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабөгет дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Усабаева К.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы, жұмыс телефоны: 2-65-54, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
231) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Пограничник дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тажиев А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы, жұмыс телефоны: 2-29-42, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
232) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көкжиде дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Төлеуова У.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Көкжиде ауылы, жұмыс телефоны: 2-14-06, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
233) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көктерек дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Қайранбаева М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Сарқан ауданы, Көктерек ауылы, жұмыс телефоны: 2-15-58, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
234) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылту дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Темірбеков Г.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қызылту ауылы, жұмыс телефоны: 6-46-18, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

228) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Толебаева" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ошакбаева Б.Н., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Толебаева, рабочий телефон 2-15-34, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
229) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Екиаша" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Байтлеуов А.С., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Екиаша, рабочий телефон 2-29-87, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
230) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карабогет" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Усабаева К.К., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Карабогет, рабочий телефон 2-65-54, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
231) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Пограничник" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тажиев А.А., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Пограничник, рабочий телефон 2-29-42, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
232) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кокжиде" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тулеуова У.К., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Кокжиде, рабочий телефон 2-14-06, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
233) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Коктерек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кайранбаева М., юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, с. Коктерек, рабочий телефон 2-15-58, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
234) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылту" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Темирбеков Г.К., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Кызылту, рабочий телефон 6-46-18, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

235) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқайрат дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бекмырзаев М.Д., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қызылқайрат ауылы, жұмыс телефоны: 4-82-21, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
236) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Гүлдала дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Рахметов М.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Гүлдала ауылы, жұмыс телефоны: 5-72-47, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
237) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Мырзақасымова Г., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Қарабұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 5-31-69, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
238) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кеңдала дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Карамшук М.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Кеңдала ауылы, жұмыс телефоны: 4-17-30, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
239) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдыбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Илипова К.Б., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Талдыбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 7-37-90, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
240) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Бесағаш дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі-Барсуков А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Бесағаш ауылы, жұмыс телефоны: 4-43-41, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
241) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тұздыбастау дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Шамшидинов Р.Ш., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Тұздыбастау  ауылы, жұмыс телефоны: 6-13-37, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

235) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Кызылкайрат" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бекмуразаев М.Д., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Кызылкайрат, рабочий телефон 4-82-21, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
236) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Гульдала" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Рахметов М.А., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Гульдала, рабочий телефон 5-72-47, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
237) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Карабулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Мырзакасымова Г., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Карабулак, рабочий телефон 5-31-69, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
238) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кендала" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Карамшук М.А., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Кендала, рабочий телефон 4-17-30, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
239) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Талдыбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Илипова К.Б., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Талдыбулак, рабочий телефон 7-37-90, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
240) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Бесагаш" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Барсуков А.А., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Бесагаш, рабочий телефон 4-43-41, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
241) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Туздыбастау" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Шамшидинов Р.Ш., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Туздыбастау, рабочий телефон 6-13-37, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

242) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Белбұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Бадалов А.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Белбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 4-31-43, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
243) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Береке дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Саджанова Р.К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Береке ауылы, жұмыс телефоны: 5-14-16, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
244) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Туғанбай дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сахитова К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар ауданы, Туғанбай ауылы, жұмыс телефоны:4-93-03, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
245) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кіші Дехкан дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Сахитова К., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Кіші Дехкан ауылы, жұмыс телефоны:4-45-54, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
246) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Көлжат дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Ризайдинова С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Көлжат ауылы, жұмыс телефоны: 4-39-21, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
247) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ават дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Тохтыбакиева С., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Ават ауылы, жұмыс телефоны: 4-37-40, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
248) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тасқарасу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Баудинов, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Тасқарасу ауылы, жұмыс телефоны: 2-93-29, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

242) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Бельбулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бадалов А.А., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Бельбулак, рабочий телефон 4-31-43, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
243) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Береке" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Саджанова Р.К., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Береке, рабочий телефон 5-14-16, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
244) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Туганбай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сахитова К., юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Туганбай, рабочий телефон 4-93-03, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
245) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Малый Дехкан" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Есельбаева Л.У., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Малый Дехкан, рабочий телефон 4-45-54, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
246) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кольжат" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ризайдинова С., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Кольжат, рабочий телефон 4-39-21, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
247) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Ават" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Тохтыбакиева С., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Ават, рабочий телефон 4-37-40, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
248) заведующий ГУ "Врачебная амбулатория Таскарасу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Баудинов., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Таскарасу, рабочий телефон 2-93-29, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

249) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Үлкен Ақсу дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Асанова А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Үлкен Ақсу ауылы, жұмыс телефоны: 5-77-33, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
250) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Тигермен дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Исламов Ч.М., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Тигермен ауылы, жұмыс телефоны: 4-57-51, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
251) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Заречное дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Әбдірасимов Б.Ж., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, жұмыс телефоны: 3-51-40, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
252) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шеңгелді дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Кочкарова Г.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылы, жұмыс телефоны: 7-12-44, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
253) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Кербұлақ дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Жұмағалиева К.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Кербұлақ ауылы, жұмыс телефоны: 7-12-35, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
254) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Еркін дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Рымқұлова Н.А., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, жұмыс телефоны: 26-18-10, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
255) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Заря дәрігерлік амбулаториясы" ММ меңгерушісі - Смағұлова Ж.Е., заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Заря ауылы, жұмыс телефоны: 22-93-04, электрондық сайты жоқ, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

249) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Большое Аксу" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Асанова А., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Большое Аксу, рабочий телефон 5-77-33, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
250) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Тигермен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Исламова Ч.М., юридический адрес: Алматинская область, Уйгурский район, с. Тигермен, рабочий телефон 4-57-51, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
251) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Заречное" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Абдрасимова Б.Ж., юридический адрес: Алматинская область, г. Капшагай, с. Заречное, рабочий телефон 3-51-40, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
252) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Шенгельды" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кочкарова Г.А., юридический адрес: Алматинская область, г. Капшагай, с. Шенгельды, рабочий телефон 7-12-44, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
253) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Кербулак" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жумагалиева К.А., юридический адрес: Алматинская область, г. Капшагай, с.Кербулак, рабочий телефон 7-12-35, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
254) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Еркино" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Рымкулова Н.А., юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, Еркино, рабочий телефон 26-18-10, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
255) заведующая ГУ "Врачебная амбулатория Заря" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Смагулова Ж.Е., юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, Заря, рабочий телефон 22-93-04, электронного сайта нет, график работы с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье.

256) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық аурухана" МҚК бас дәрігері - Мейірбеков Маралбек Білісбекұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, 283, жұмыс телефоны: (87282) 23-45-20, электронды мекен-жайы: hospital_tk@mail.ru, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
257) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық балалар ауруханасы" ММ бас дәрігері - Успанова Тамара Төремұратқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, 285, жұмыс телефоны: (87282) 23-42-50, электронды мекен-жайы: guzodb@mail.ru, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
258) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық перинаталдық орталық" ММ бас дәрігері - Кертаева Гүлнар Сағатбекқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, жұмыс телефоны: (87282) 21-90-96, электронды мекен-жайы: perinatal.tald@mail.ru, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
259) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық кардиологиялық орталық" ММ бас дәрігері - Сұлтанбеков Рахымберді Төрегелдіұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі, 87-а, жұмыс телефоны: (87282) 24-41-43, электронды мекен-жайы: obl-kardio@mail.kz, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
260) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық онкологиялық диспансер" ММ бас дәрігері - Бектұрсынов Сәкен Мырзаханұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 316, жұмыс телефоны: (87282) 21-21-28, электронды мекен-жайы: onkotald@yandex.ru, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
261) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ бас дәрігері - Сәрсенбаев Салауат Сламжанұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі, 1, жұмыс телефоны: (87282) 21-40-55, электронды мекен-жайы: tktbd@mail.kz,, жұмыс кестесі сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

256) главный врач ГКП "Областная больница г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Меирбеков Маралбек Билисбековаич, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Ескельды-би, 283, рабочий телефон (8-7282) 23-45-20, электронный адрес: hospital_tk@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
257) главный врач ГУ "Областная детская больница г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Успанова Тамара Торемуратовна, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Ескельды-би, 285, рабочий телефон (8-7282) 23-42-50, электронный адрес: guzodb@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
258) главный врач ГУ "Областной перинатальный центр г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кертаева Гульнара Сагатбековна, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, микрорайон Каратал, рабочий телефон (8-7282) 21-90-96, электронный адрес: perinatal.tald@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
259) главный врач ГКП "Областной кардиологический центр г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Султанбеков Рахимберды Торегельдиевич, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана, 87-а, рабочий телефон (8-7282) 24-41-43, электронный адрес: obl-kardio@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
260) главный врач ГУ "Областной онкологический диспансер г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бектурсунов Сакен Мырзаханович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Абая, 316, рабочий телефон (8-7282) 21-21-28, электронный адрес: onkotald@yandex.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
261) главный врач ГУ "Областной противотуберкулезный диспансер г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сарсенбаев Салават Сламжанович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Желтоксан,1, рабочий телефон (8-7282) 21-40-55, электронный адрес: tktbd@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

262) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. облыстық наркологиялық диспансер" ММ бас дәрігері - Седов Юрий Иванович, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Қаблиса жырау көшесі, 87, жұмыс телефоны: (87282) 24-18-78, электронды мекен-жайы: OblNarkolog@mail.ru, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
263) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. аймақтық психоневрологиялық диспансер" ММ бас дәрігері - Құрмашев Бейсен Хамитұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Рүстембеков көшесі, 152, жұмыс телефоны: (87282) 25-25-58, электронды мекен-жайы: psichiatr-K@mail.kz, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
264) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. аймақтық тері-венерологиялық диспансер" ММ бас дәрігері - Ниетбаев Оспанғали Баймолдаұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Ақын Сара көшесі, 187, жұмыс телефоны: (87282) 24-58-20, электронды мекен-жайы: kojven.tald@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
265) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. аймақтық жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ бас дәрігері - Цой Роберт Викторович, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 243, жұмыс телефоны: (87282) 24-45-77, электронды мекен-жайы: reginf2006@mail.ru,жұмыс кестесі: сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
266) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. қалалық емхана" ММ бас дәрігері - Жансенгіров Тілеуберді Максимұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі, 87, жұмыс телефоны: (87282) 27-00-32, электронды сайты жоқ, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
267) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған қ. қалалық аурухана-диагностикалық орталық" МҚК бас дәрігері - Нұрмұханбетова Светлана Ысмағұлқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі, 87, жұмыс телефоны: (87282) 27-35-27, электронды мекен-жайы:diagnos.centr@mail.ru жұмыс кестесі: сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

262) главный врач ГУ "Областной наркологический диспансер г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Седов Юрий Иванович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Каблиса-жирау,87, рабочий телефон (8-7282) 24-18-78, электронный адрес: OblNarkolog@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
263) главный врач ГУ "Региональный психоневрологический диспансер г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Курмашев Бейсен Хамитович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Рустембекова, 152, рабочий телефон (8-7282) 25-25-58, электронный адрес: psichiatr-K@mail.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
264) главный врач ГУ "Региональный кожновенерологический диспансер г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ниетбаев Оспангали Баймолданович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Акын-Сара, 187, рабочий телефон (8-7282) 24-58-20, электронный адрес: kojven.tald@mail.ru , график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
265) главный врач ГУ "Региональная инфекционная больница г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Цой Роберт Викторович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Абая, 243, рабочий телефон (8-7282) 24-45-77, электронный адрес: reginf2006@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
266) главный врач ГУ "Городская поликлиника г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жансенгиров Тлеуберди Максимович, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана, 87, рабочий телефон (8-7282) 27-00-32, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
267) главный врач ГКП "Городская больница-Диагностический центр г. Талдыкорган" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Нурмуханбетова Светлана Исмагуловна, юридический адрес: Алматинская область, г. Талдыкорган, ул. Гаухар-ана, 87, рабочий телефон (8-7282) 27-35-27, электронный адрес: diagnos.centr@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

268) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" МҚК бас дәрігері - Сансызбаев Тұрлыбек Жоламанұлы, заңды мекен-жайы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83 жұмыс телефоны: (87272) 31-23-89, электронды мекен-жайы: amkb_buh@nursat.kz, жұмыс кестесі: сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
269) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" МҚК бас дәрігері - Ешімов Өтеген Ыдырысұлы, заңды мекен-жайы: Алматы қаласы, Жабаев көшесі, 69-а, жұмыс телефоны: (87272) 61-38-18, электронды мекен-жайы: жұмыс кестесі: aokvd@itte.kz, сағат 9.00 -ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
270) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық саулық және наркологиялық ауытқулар орталығы"  МҚК дәрігері - Нәлібаев Әміртай Дарушұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар қаласы, Камо көшесі, 45, жұмыс телефоны: (872774) 2-20-88, электронды сайты жоқ; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
271) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Аймақтық туберкулезге қарсы диспансер" ММ бас дәрігері - Ақбаева Алма Төлеутайқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Талғар қаласы, Шымбұлақ ауылы, жұмыс телефоны: (87272) 95-63-95, электронды мекен-жайы: artd.865050@mail.ru; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
272) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Аймақтық онкологиялық диспансер" ММ бас дәрігері - Көбіков Серік Хамитұлы, заңды мекен-жайы: Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83, жұмыс телефоны: (87272) 31-21-37, электронды мекен-жайы: arod@itte.kz; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
273) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қабанбай туберкулез ауруханасы" ММ бас дәрігері - Қалибеков Мұрат Қалибекұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Алакөл ауданы, Қабанбай ауылы, жұмыс телефоны: (872833) 4-12-27, электронды сайты жоқ; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
274) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Шелек туберкулез ауруханасы" ММ бас дәрігері - Палтушев Әбдухамед Әбдуәлиұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, жұмыс телефоны: (872775) 2-07-79, электронды сайты жоқ; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;

268) главный врач ГКП "Алматинская многопрофильная клиническая больница" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Сансызбаев Турлыбек Жоламанович, юридический адрес: г. Алматы, ул. Демченко, 83, рабочий телефон (8-7272) 31-23-89, электронный адрес: amkb_buh@nursat.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
269) главный врач ГУ "Областной кожновенерологический диспансер" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ешимов Отеген Идрисович, юридический адрес: г. Алматы, ул. Жабаева, 69-а, рабочий телефон (8-7272) 61-38-18, электронный адрес: aokvd@itte.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
270) главный врач ГУ "Алматинский областной центр психического здоровья и наркологических расстройств" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Налибаев Амиртай Дарушевич, юридический адрес: Алматинская область, г. Талгар, ул. Камо, 45, рабочий телефон (8-72774) 2-20-88, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
271) главный врач ГУ "Региональный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Акбаева Алма Толеутаевна, юридический адрес: Алматинская область, Талгарский район, с. Шимбулак, рабочий телефон (8-7272) 95-63-95, электронный адрес: artd.865050@mail.ru, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
272) главный врач ГУ "Региональный онкологический диспансер" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Кобиков Серик Хамитович, юридический адрес: г. Алматы, ул. Демченко, 83, рабочий телефон (8-7272) 31-21-37, электронный адрес: arod@itte.kz, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
273) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Кабанбай" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Калибеков Мурат Калибекович, юридический адрес: Алматинская область, Алакольский район, с. Кабанбай, рабочий телефон (8-72833) 4-12-27, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
274) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Шелек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Палтушев Абдухамед Абдуалиевич, юридический адрес: Алматинская область, Енбекшиказахский район, с. Шелек, рабочий телефон (8-72775) 2-07-79, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;

275) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қарақастек туберкулез ауруханасы" ММ бас дәрігері - Рысмағамбетов Ақбар Ізбасарұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Қарақастек ауылы, жұмыс телефоны: (872770) 6-33-67, электронды сайты жоқ; жұмыс кестесі:, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
276) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Ақши туберкулез ауруханасы" ММ бас дәрігері - Бек-Әли Құрманғазы Орашұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Іле ауданы, Ақши ауылы, жұмыс телефоны: (872752) 2-43-99, электронды сайты жоқ: жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
277) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Жаркент туберкулез ауруханасы ММ бас дәрігері - Лушпа Сергей Борисович, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, жұмыс телефоны: (8-72831) 5-17-86, электронды сайты жоқ, жұмыс кестесі:сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
278) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Сарқан туберкулез ауруханасы" ММ бас дәрігері - Жанабаева Айжан Әбіләкімқызы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы,Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, жұмыс телефоны: (8-72839) 2-17-38, электронды сайты жоқ, жұмыс кестесі:сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
279) Алматы облысы әкімі денсаулық сақтау басқармасының "Қаскелең жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ бас дәрігері - Ботбаев Жәнібек Мүсілімұлы, заңды мекен-жайы: Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, жұмыс телефоны: (8-72771) 2-26-89, электронды сайты жоқ, жұмыс кестесі:сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері:сенбі және жексенбі;
25. Басқа керекті ақпаратты облыстық денсаулық сақтау басқармасының сайты арқылы алуға болады: www.almoblzdrav.kz
Алматы облысының денсаулық
сақтау басқармасына қарасты
емханалардың, ауылдық
ауруханалардың, дәрігерлік
амбулаториялардың, облыстық
және аймақтық, мамандандырылған
мекемелердің "Өлім жағдайы туралы
дәрігерлік куәлік беру" мемлекеттік
қызмет көрсету стандартына қосымша
Кесте. Көрсеткіштердің сапасы мен қолжетімділігінің маңызы
Көрсеткіштер сапасы
мен қолжетімділігі
Көрсеткіштің
нормативтік
маңызы
Көрсеткіштің
келесі
жылдағы
мақсатты
маңызы
Есеп беру
жылындағы
көрсеткіш-
тің
ағымдағы
маңызы
1
2
3
4
1. Мерзімділік
1. Құжаттарды өткізгеннен
бастап белгіленген
мерзімде қызмет көрсету
жағдайы % (үлесі)
100
100
100

275) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Каракастек" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Рисмагамбетов Акбар Избасарович, юридический адрес: Алматинская область, Жамбылский район, с. Каракастек, рабочий телефон (8-72770) 6-33-67, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
276) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Акши" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Бек-Али Курмангазы Урашевич, юридический адрес: Алматинская область, Илийский район, с. Акши, рабочий телефон (8-72752) 2-43-99, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
277) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Жаркент" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Лушпа Сергей Борисович, юридический адрес: Алматинская область, Панфиловский район, г. Жаркент, рабочий телефон (8-72831) 5-17-86, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
278) главный врач ГУ "Туберкулезная больница Сарканд" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Жанабаева Айжан Аблякимовна, юридический адрес: Алматинская область, Саркандский район, г. Сарканд, рабочий телефон (8-72839) 2-17-38, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье;
279) главный врач ГУ "Инфекционная больница Каскелен" Управления здравоохранения акима Алматинской области - Ботбаев Жанибек Муслимович, юридический адрес: Алматинская область, Карасайский район, г. Каскелен, рабочий телефон (8-72771) 2-26-89, электронного сайта нет, график работы: с 9.00 часов 18.00 часов, перерыв: с 13.00 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье.
25. Другую полезную информацию можно получить на сайте управления здравоохранения: www.almoblzdrav.kz
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача врачебного
свидетельства о смерти"
поликлиниками,
сельскими больницами,
врачебными амбулаториями,
областными и региональными,
специализированными учреждениями
управления здравоохранения
Алматинской области
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение
показателя
Целевое
значение
показателя последующем году
Текущее
значение
показателя
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
100
100
100