Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округіне қарасты Кеңес ауылын Ертай ауылы деп қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 93 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 01 сәуірдегі N 5-12 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 сәуірде 1680 нөмірімен тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округіне қарасты Кеңес ауылының атауы Ертай ауылы деп өзгертілсін.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы нормативтік құқықтық кесім әділет органдарынан мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Б. ЖЕКСЕНБИН
Облыстық мәслихат
сесиясының төрағасы Т. ХАЛЫҚ
Облыстық мәслихат
хатшысы Ә. ӘСІЛБЕКОВ

О переименовании аула Кенес Боралдайского аульного округа Жуалынского района Жамбылской области в аул Ертай
Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года N 93 и Решение маслихата Жамбылской области от 01 апреля 2008 года N 5-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2008 года за номером 1680.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать село Кенес Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области в село Ертай.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. ЖЕКСЕМБИН
Председатель сессии
областного маслихата Т. Халык
Секретарь
областного маслихата А. Асильбеков