Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы "2008 жылғы көшіп келу квотасы бойынша Жамбыл облысына келетін оралмандарды қабылдау мен орналастыруды ұйымдастыру туралы" № 188 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 396 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 03 ақпанда N 1720 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2009.02.26  № 58 қаулысымен.
"2008 жылғы 15 ақпандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылдың 3 қарашасындағы № 1000 қаулысына сәйкес, Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылғы көшіп келу квотасы бойынша Жамбыл облысына келетін оралмандарды қабылдау мен орналастыруды ұйымдастыру туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы № 188 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1706 болып тіркелген, 2008 жылдың 15 шілдесінде № 117 "Ақ жол" және 2008 жылдың 15 шілдесінде № 106 "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулысының атауында "2008 жылғы" деген сөздер алып тасталсын;
1 тармақтағы "1300" деген цифрлар "1498" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі                        Б. Жексембин

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года № 188 "Об организации приема и обустройства оралманов, прибывающих в Жамбылскую область по квоте иммиграции оралманов на 2008 год"
Постановление акимата Жамбылской области от 25 декабря 2008 года N 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 03 февраля 2009 года за номером 1720. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской  области от 26 февраля 2009 года № 58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской  области от 26.02.2009 № 58.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1000 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 137", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года № 188 "Об организации приема и обустройства оралманов, прибывающих в Жамбылскую область по квоте иммиграции на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1706, опубликовано в областных газетах "Ак Жол" от 15 июля 2008 года № 117 и "Знамя труда" от 15 июля 2008 года № 106) следующие изменения:
в названии указанного постановления слова "на 2008 год" исключить;
в пункте 1 цифры "1300" заменить на цифры "1498".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                        Б. Жексембин