Атау беру және атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 08 сәуірдегі N 5-16 Шешімі және Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімиятының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1214 қаулысы. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 07 мамырда N 72 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4) тармақшасы негізінде және қалалық ономастикалық комиссиясының 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 1 оң қорытындысына сәйкес қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Комсомол" көлінің атауы "Зербұлақ" көлі деп өзгертілсін.
2. Сүлеймен мен Желтоқсан көшелерінің қиылысындағы аллея "Махаббат аллеясы" деп аталсын.
3. Осы бірлескен акт әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының                       Тараз қалалық
Әкімі                                 мәслихат хатшысы
І. Тортаев                            Ө. Байшығашев
Қалалық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
А. Райқұлов

О присвоении наименования и переименовании
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 26 декабря 2007 года N 1214 и Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 08 апреля 2008 года N 5-16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 07 мая 2008 года за номером 72
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и в соответствии с положительным заключением городской ономастической комиссии № 1 от 28 января 2008 года акимат города ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Комсомольское озеро в озеро "Зербулак".
2. Присвоить наименование аллее на пересечении улиц Сулейменова и Желтоксан "Аллея любви".
3. Настоящий совместный акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                     Секретарь Таразского
Тараза                          городского маслихата
Тортаев И.                      Байшигашев У.
Председатель сессии
городского маслихата
Райкулов А.