2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1116 Қаулысы. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қаңтарда N 85 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс бекітілсін.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Ақтановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Тараз қаласы
әкімінің міндетін атқарушы                       Е. Астаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрлігінің
"Жамбыл облысының ішкі
істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жаманбаев М.
24 желтоқсан 2008 жыл
"Жамбыл облысының Әдiлет департаменті
Тараз қаласының Әдiлет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Коротков В.
24 желтоқсан 2008 жыл
"Жасыл Тараз"
Жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
Арзымбетов М.
24 желтоқсан 2008 жыл
Тараз қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 24 желтоқсан
№ 1116 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Тараз қаласы әкімдігінің 2009.04.23 № 329 (қолданысқа енгізілу тәртібін 1-тармақтан қараңыз); 2009.08.11 № 648 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулыларымен.
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыс- тардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдай- лары
Қатысушы- лардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыланды-
ру көздері (теңге)
Сұра- ныс
Ұсы- ныс
1
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомо-
биль жолдары бөлі-
мінің "Жасыл-Тараз" мамандандырылған кәсіпорын" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдан- дыру
Бір адамға 1125 метр, демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 12 ай
25000 жергілікті бюджет
300
300
2
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомо-
биль жолдары бөлі-
мінің "Жасыл-Тараз" мамандандырылған кәсіпорын шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Бекітілген учаскеле-
рінде қаланы тазалау бойынша жұмыстарын ұйымдас- тыру
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 12 ай
13717 жергілікті бюджет
60
60
3
"Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі Бөлімшелердің аулаларын санитарлық тазалау
Бөлімше- лердің аулаларын санитарлық тазалау
Бір адамға 1125 метр, демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 12 ай
20000 жергілікті бюджет
10
5
4
"Жамбыл облысының әділет департаменті Тараз қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 12 ай
20000 жергілікті бюджет
9
3
5
"Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 12 ай
20000 жергілікті бюджет
26
26
6
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 8 ай мерзімге
20000 жергілікті бюджет
11
11
7
"Тараз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Спорттық іс-шара-
ларды ұйымдас- тыруға және өткізуге көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 8 ай мерзімге
20000 жергілікті бюджет
10
10
8
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық жолушы көлігі және автомо-
биль жолдары бөлімінің "Тараз су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Есептеу кұралдарын орнатуға көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 8 ай мерзімге
20000 жергілікті бюджет
30
30
9
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Учаскелік полиция инспектор- ларына құқықтық тәртіпті сақтауға көмек көрсету
Демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 8 ай мерзімге
20000 жергілікті бюджет
450
450
10
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай–коммуналдық шаруашылық жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл-Тараз" мамандандырылған кәсіпорын" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Округтар бойынша Тараз қаласы әкімінің бас инспекторларына көмек көрсету
демалыс күндерін ескере отырып, күніне 8 сағат, 8 ай мерзімге
20000 жергілікті бюджет
85
85
Барлығы:

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 24 декабря 2008 года N 1116. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 30 января 2009 года за № 85
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараза" обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актанову М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникающие с 1 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
акима города Тараза                              Е. Астаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Жамбылской области"
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан
Жаманбаев М.
24 декабря 2008 года
Начальник
государственного учреждения
"Управление юстиции города
Тараз Департамента юстиции
Жамбылской области"
Коротков В.
24 декабря 2008 года.
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Жасыл Тараз"
Арзымбетов М.
24 декабря 2008 года.
Приложение к постановлению
акимата города Тараза
№ 1116 от 24 декабря 2008 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Тараз от 23.04.2009 № 329 (порядок введение в действие см п. 1); с изменениями, внесенными постановлением акимата города Тараз от 11.08.2009 № 648 (порядок введение в действие см п. 3).
Наименование
организации
Виды
Объемы и
конкретные
условия
общественных
работ
Размеры
оплаты
труда
участников
и источники
их финан-
сирования
(тенге)
Спрос
Предло-
жение
1
Государствен-
ное коммуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения "Специализиро-
ванное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Санитар-
ная
очистка,
благо-
устрой-
ство и
озеле-
нение
города
1125 метров
на одного
человека, 8
часов в день,
с учетом
выходных
дней, 12
месяцев
25000
местный
бюджет
300
300
2
Государствен-
ное коммуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Специализиро-
ванное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Органи-
зация
работы
по
очистке
города
на
закреп-
ленных
участках
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
13717
местный
бюджет
60
60
3
Государствен-
ное учреждение
"Департамент
внутренних дел
Жамбылской
области"
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан
Сани-
тарная
очистка
терри-
торий
подраз-
делений
1125 метров
на одного
человека, 8
часов в день,
с учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
10
5
4
Государствен-
ное учреждение
"Управление
юстиции города
Тараза
Департамента
юстиции
Жамбылской
области"
Помощь в
оформле-
нии доку-
ментов
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
9
3
5
Государствен-
ное учреждение
"Аппарат акима
города Тараз
Жамбылской
области"
Помощь в
оформлении
доку-
ментов
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
26
26
6
Государствен-
ное коммуналь-
ное казенное
предприятие
"Тұрғын үй"
государствен-
ного учрежде-
ния "Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза"
Помощь в
оформлении
доку-
ментов
8 часов в
день с учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
11
11
7
Государствен-
ное учреждение
"Отдел
физической
культуры и
спорта акимата
города Тараза"
Оказание
помощи в
органи-
зации и
прове-
дении
спортив-
ных меро-
приятий
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
10
10
8
Государствен-
ное комуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Тараз-Су"
отдела
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Оказание
помощи в
уста-
новке
приборов
учета
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
30
30
9
Государствен-
ное учреждение
"Департамент
внутренних дел
Жамбылской
области
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан"
Оказание
помощи в
охране
право-
порядка
участко-
вым
инспек-
торам
полиции
8 часов в
день с
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
450
450
10
Государствен-
ное коммуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Специализиро-
ванное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-ком-
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Оказание помощи в работе главных инспекто-
ров акима города Тараза
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
85
85
Итого