Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы V сессиясының N 79 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2008 жылғы 03 сәуірде N 1842 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1837 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 208-209 (20383) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 150 (20546) санында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"77855492" сандары "82056126" сандарына ауыстырылсын;
"18732337" сандары "21685360" сандарына ауыстырылсын;
"214489" сандары "416103" сандарына ауыстырылсын;
"58908666" сандары "59954663" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"77891788" сандары "82210491" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"36296" сандары "154365" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"672500" сандары "835000" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"1005000" сандары "1285569" сандарына ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"1005000" сандары "1285569" сандарына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімдері - 850000 мың теңге" деген сөзден кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қарыздарды өтеу - 1177 мың теңге;";
"155000" сандары "436746" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"18028019" сандары "19018951" сандарына ауыстырылсын;
"1117699" сандары "1932331" сандарына ауыстырылсын
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1995 жылдың қараша айына дейін жинақталған, "Қарметкомбинат" МАҚ еңбекақысы бойынша қарыздардың қалған бөлігін өтеуге 176 300 мың теңге.";
3) 4 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
екінші абзацтағы "Жезқазған", "Теміртау" деген сөздер алынып тасталсын;
"50 пайыздан" деген сөзден кейін ", Жезқазған қаласы - 40 пайыз, Теміртау қаласы - 42 пайыз" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшадағы:
үшінші абзацтағы "Жезқазған", "Теміртау" деген сөздер алынып тасталсын;
"50 пайыздан" деген сөзден кейін ", Жезқазған қаласы - 43 пайыз, Теміртау қаласы - 43 пайыз" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение V сессии Карагандинского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 03 апреля 2008 года N 1842
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1837, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года N 208-209 (20383), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года N 150 (20546)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "77855492" заменить цифрами "82056126";
цифры "18732337 заменить цифрами "21685360";
цифры "214489" заменить цифрами "416103";
цифры "58908666" заменить цифрами "59954663";
в подпункте 2):
цифры "77891788" заменить цифрами "82210491";
в подпункте 3):
цифры "36296" заменить цифрами "154365";
в подпункте 5):
цифры "672500" заменить цифрами "835000";
в подпункте 6):
цифры "1005000" заменить цифрами "1285569";
в подпункте 7):
цифры "1005000" заменить цифрами "1285569";
после слов "поступление займов - 850000 тыс. тенге;" дополнить абзацем следующего содержания:
"погашение займов - 1177 тыс. тенге;";
цифры "155000" заменить цифрами "436746";
2) в пункте 2:
цифры "18028019" заменить цифрами "19018951";
цифры "1117699" заменить цифрами "1932331";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"176 300 тыс. тенге на погашение оставшейся части задолженности по заработной плате ГАО "Карметкомбинат", образовавшейся до ноября 1995 года.";
3) в пункте 4:
в подпункте 1):
в абзаце втором слова "Жезказган", "Темиртау" исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", города Жезказган - 40 процентов, города Темиртау - 42 процента";
в подпункте 2):
в абзаце третьем слова "Жезказган", "Темиртау" исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", города Жезказган - 43 процента, города Темиртау - 43 процента";

4) 6-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"6-1. 2008 жылға арналған облыстық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен (ставка) салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.";
5) 10 тармақтағы:
"1245318" сандары "1377306" сандарына ауыстырылсын;
6) 15 тармақтағы:
"1500640" сандары "1500266" сандарына ауыстырылсын;
7) 16 тармақтағы:
"30000" сандары "36500" сандарына ауыстырылсын;
8) 18 тармақтағы:
"1882146" сандары "2923840" сандарына ауыстырылсын;
9) 19 тармақтағы:
"76220" сандары "75790" сандарына ауыстырылсын;
10) 27 тармақтағы:
"1192897" сандары "1612372" сандарына ауыстырылсын;

4) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Установить на 2008 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемые из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
5) в пункте 10:
цифры "1245318" заменить цифрами "1377306";
6) в пункте 15:
цифры "1500640" заменить цифрами "1500266";
7) в пункте 16:
цифры "30000" заменить цифрами "36500";
8) в пункте 18:
цифры "1882146" заменить цифрами "2923840";
9) в пункте 19:
цифры "76220" заменить цифрами "75790";
10) в пункте 27:
цифры "1192897" заменить цифрами "1612372";