Қарағанды қаласы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін және аймақтардың шекараларын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VІ сессиясының N 122 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2008 жылғы 13 маусымда N 1846 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 қазандағы № 338 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 05.10.2018 № 338 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына сәйкес және Қарағанды облысы әкімдігінің ұсыныстары негізінде, салық салу мақсаттарын қоспағанда мемлекет жер учаскелерін немесе оларды жалдау құқығын сату кезінде қолданылатын кадастрлық (бағалау) құнын анықтау мақсатында Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері және аймақтардың шекаралары бірінші және екінші қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет және қаржы жөніндегі (Ж.С. Таласпеков) және өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі (М.А. Перзадаев) тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім Қарағанды облысының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы
Б. Жұмабеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 22 мамырдағы
VI сессиясының N 122 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша жер учаскелері үшін
төлемақының базалық ставкасына түзету
коэффициенттері
Жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын анықтауға арналған аймақтың нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына коэффициент
1 аймақ

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ зон города Караганды
Решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года N 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июня 2008 года N 1846. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 5 октября 2018 года № 338
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 05.10.2018 № 338 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и на основании предложений, представленных акиматом Карагандинской области, в целях определения кадастровой (оценочной) стоимости, применяемой при продаже государством земельных участков или права аренды на них, за исключением целей налогообложения, Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки и границы зон города Караганды согласно приложениям один и два.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии областного маслихата по бюджету и финансам (Таласпеков Ж.С.) и по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Перзадаев М.А.).
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции Карагандинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата
Б. Жумабеков
Приложение 1
к решению VI сессии
Карагандинского
областного маслихата
от 22 мая 2008 года N 122
Поправочные коэффициенты
к базовой ставке платы за земельные участки
города Караганды
Номер зоны для определения
кадастровой (оценочной)
стоимости земельных участков
Коэффициент к базовой
ставке платы за
земельные участки
Зона 1