Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы VІІ сессиясының N 129 шешімі. Қарағанды облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 10 шілдеде N 1847 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1837 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 208-209 (20383) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 150 (20546) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 79 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1842 болып тіркелген) "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 57 (20440) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 42-43 (20588-20589) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне" өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 119 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1844 болып тіркелген) "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 92-93 (20476) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 73-74 (20619-20620) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"81806248" сандары "82526890" сандарына ауыстырылсын;
"22249673" сандары "22823298" сандарына ауыстырылсын;
"59140031" сандары "59287048" cандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"81716613" сандары "81789255" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"89635" сандары "737635" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"466204" сандары "796204" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение VII сессии Карагандинского областного маслихата от 18 июня 2008 года N 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июля 2008 года N 1847
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1837, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года N 208-209 (20383), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года N 150 (20546)), в которое внесены изменения и дополнения решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 79 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1842, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 апреля 2008 года N 57 (20440), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2008 года N 42-43 (20588-20589)), решением VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года N 119 "О внесении изменений и дополнения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1844, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 14 июня 2008 года N 92-93 (20476), "Индустриальная Караганда" от 14 июня 2008 года N 73-74 (20619-20620)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "81806248" заменить цифрами "82526890";
цифры "22249673" заменить цифрами "22823298";
цифры "59140031" заменить цифрами "59287048";
в подпункте 2):
цифры "81716613" заменить цифрами "81789255";
в подпункте 3):
цифры "89635" заменить цифрами "737635";
в подпункте 4):
цифры "466204" заменить цифрами "796204";

"1020000" сандары "1350000" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"909000" сандары "1227000" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"18204319" сандары "18351336" сандарына ауыстырылсын;
"225055" сандары "200317" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
"689000" сандары "850000" сандарына ауыстырылсын;
"3086812" сандары "2152572" сандарына ауыстырылсын;
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік, орта мектептен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындарға стипендия төлеуге 24 226 мың теңге;
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға 661 200 мың теңге;
жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға 362 187 мың теңге.";
3) 6-2 тармақтағы:
"170000" сандары "500000" сандарына ауыстырылсын;
4) 8 тармақтағы:
"207803" сандары "190069" сандарына ауыстырылсын;
5) 13 тармақтағы:
"689000" сандары "850000" сандарына ауыстырылсын;
6) 21-1, 21-2 тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"21-1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне инфрақұрылымды қолдауға 661 200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
21-2. 2008 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты шығындарына өтемақыға 183 502 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 27 тармақтағы:

цифры "1020000" заменить цифрами "1350000";
в подпункте 5):
цифры "909000" заменить цифрами "1227000";
2) в пункте 2:
цифры "18204319" заменить цифрами "18351336";
цифры "225055" заменить цифрами "200317";
абзац шестой исключить;
цифры "689000" заменить цифрами "850000";
цифры "3086812" заменить цифрами "2152572";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить абзацами следующего содержания:
"24 226 тыс. тенге на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
661 200 тыс. тенге на поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года;
362 187 тыс. тенге на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы.";
3) в пункте 6-2:
цифры "170000" заменить цифрами "500000";
4) в пункте 8:
цифры "207803" заменить цифрами "190069";
5) в пункте 13:
цифры "689000" заменить цифрами "850000";
6) дополнить пунктами 21-1, 21-2 следующего содержания:
"21-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Приозерск в сумме 661 200 тыс. тенге на поддержание инфраструктуры.
21-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 183 502 тыс. тенге на компенсацию потерь, в связи с увеличением минимального размера заработной платы.";
7) в пункте 27: