2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 02/04 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 27 ақпанда N 8-1-69 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне" сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екі төменгі еңбекақы көлемінде бекітілсін.
3. Өкілетті орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мәрия Қалиақпарқызы Құсаиынова) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарт жасасын.
4. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 44/12 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 8-1-60, 2007 жылғы 1 қарашадағы N 126 (20522) "Индустриальная Караганда" және 2007 жылғы 1 қарашадағы N 175 (20349) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Алмагүл Аманжолқызы Сәлімбаеваға жүктелсін.
6. осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 ақпанынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2008.09.05 N 35/16 қаулысымен.
Қала әкімі                                 И. Тоғайбаев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 22 қаңтардағы
N 02/04 қаулысына қосымша

Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2008 год
Постановление акимата города Караганды от 22 января 2008 года N 02/04. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 27 февраля 2008 года N 8-1-69. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2008 год, виды и объемы работ, источник финансирования согласно Приложения.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Уполномоченному органу Государственное Учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Кусаинова Мария Калиакпаровна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 12 сентября 2007 года N 44/12 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-60, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 1 ноября 2007 года N 126 (20522) и "Орталық Қазақстан" от 1 ноября 2007 года N 175 (20349)).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2008 года;
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления акимата города Караганды от 05.09.2008 N 35/16.
Аким города                                И. Тогайбаев
Приложение
к постановлению
акимата города Караганды
22 января 2008 года N 02/04

Ескерту. Қосымшаға өзгертулер енгізілді - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2008.09.05 N 35/16 қаулысымен.
2008 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын
Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің
тізбесі
N
Мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыстың түрлері
Қаржылардыру көзі
Жұмыс көлемі, теңге
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
95
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Караганды от 05.09.2008 N 35/16.
Перечень
предприятий, организаций, учреждений города Караганды,
организующих общественные работы на 2008 год
N п/п
Наименование
организаций
Количество
человек
Виды работ
Источник
финансирования
Объем
работ,
в тенге
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
95
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды

2946030
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
2325813
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
12
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
389885
4
Октябрь ауданы әкімінің аппараты
144
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
4451861
5
Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты
134
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын түгендеу, газ тарату және аудандарды жарықпен безендіру қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
4141752
6
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
53
Мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1643111
7
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық комитеті
55
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түыртектерін және хабарламалар тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1705596
8
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық комитеті
55
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түыртек және хабарламалар тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1705596
9
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
80
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, бекітілген аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
2480867
10
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданны қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1081049
11
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
38
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1170657
12
Қарағанды қаласы әділет басқармасы
50
Әділет органдарында құжаттар өңдеу жұмысы
Қарағанды қаласының бюджеті
1550542
13
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Автомобиль жолдарында түгендеу жүргізу, автокәсіпорындарында жолдаушылардың жүру кестесінің орындалысы жөнінде зерттеу
Қарағанды қаласының бюджеті
930326
14
"Қарағанды қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
17
Құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
535519
15
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
Құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті

2946030
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"
75
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
2325813
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
12
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды
389885
4
Аппарат акима Октябрьского района
144
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
4451861
5
Аппарат акима района имени Казыбек би
134
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района
Бюджет города Караганды
4141752
6
Аппарат акима города Караганды
53
Обработка документов сдаваемых в архив, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
1643111
7
Налоговый комитет по району имени Казыбек би города Караганды
55
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1705596
8
Налоговый комитет по Октябрьскому району города Караганды
55
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1705596
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
80
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
2480867
10
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1081049
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
38
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1170657
12
Управление юстиции города Караганды
50
Работа по обработке документов в органах юстиции
Бюджет города Караганды
1550542
13
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
30
Проведение инвентаризации автомобильных дорог, изучение выполнения расписания движения пассажирскими автопредприятиями, обработка документов
Бюджет города Караганды
930326
14
Государственное учреждение "Отдел строительства города Караганды"
17
Работа по обработке документов
Бюджет города Караганды
535519
15
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
14
Работа по обработке документов
Бюджет города Караганды

444192
16
"Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
620217
17
"N 1 кәсіптік мектеп" мемлекеттік мекемесі (Жергілікті бірлестік оқыту орталығы)
20
Халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарының өмір сүру дағдыларын қалыптастыру (компьютерде сауатты жұмыс істеу, үй және қосалқы шаруашылық жұмыстарын істей білу)
Қарағанды қаласының бюджеті
620217
18
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
22
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау, қаланың әлеуметтік қартасын нақтылау, құжаттар өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
682860
19
Қазыбек би атындағы ауданның үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімі
20
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау, қаланың әлеуметтік картасын нақтылау, құжаттар өңдеу, аудан бойынша жалғыз тұратын қарт адамдарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
620217
20
Октябрь аудандық үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімі
20
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау, қаланың әлеуметтік қартасын нақтылау, құжаттар өңдеу, аудан бойынша жалғыз тұратын қарт адамдарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
621372
21
"Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
11
"Мекенжай тіркелімдердің" нақты бар базалық мәлеметтерді мекенжайдағы ақпаратты салыстырма түрде тексеріс жасау
Қарағанды қаласының бюджеті
343321
Барлығы
1000
31011000

444192
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
20
Обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды
620217
17
Государственное учреждение "Профессиональная школа N 1" (Центр обучения местного сообщества)
20
Развитие жизненных навыков (компьютерная грамотность, умение вести домашнее и приусадебное хозяйство) у социально-уязвимых слоев населения
Бюджет города Караганды
620217
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды"
22
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на соц. выплаты, уточнение социальной карты города, обработка документов
Бюджет города Караганды
682860
19
Отделение социальной помощи на дому района имени Казыбек би
20
Подворный обход, уточнение социальной карты, составление актов обследования, выявление одинокопроживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
620217
20
Отделение социальной помощи на дому Октябрьского района
20
Подворный обход, уточнение социальной карты, составление актов обследования, выявление одинокопроживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
621372
21
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Караганды"
11
Сверка адресной информации, имеющейся в базе данных "Адресный регистр" с реально существующей
Бюджет города Караганды
343321
ИТОГО
1000
31011000