ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы ХХХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" N 13 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХII сессиясының 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N 132 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 13 қазанда N 8-1-77 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2 тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы ХХХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" N 13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-35, 2006 жылғы 2 тамыздағы N 30 (146) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тарау 2 тармақтағы "15 пайыз" сөздері "10 пайыз" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 2 тарау 5 тармақ 1) тармақшадағы "орталықтандырылған ыстық сумен қамтамасыз ету болған жағдайда - айына 8 килограмм; орталықтандырылған ыстық сумен қамтамасыз ету болған жағдайда - айына 10 килограмм;" сөздері "орталықтандырылған ыстық сумен қамтамасыз етудің болуы немесе болмауына тәуелсіз, нақты шығындар бойынша, бірақ айына 8 килограммнан артық емес;" сөздерімен ауыстырылсын;
3) 3 тарау 12 тармақта "зейнеткерлерге" сөзінен кейін "және мүгедектерге" сөздерімен толықтырылсын;
4) 3 тарау 14 тармақта "сомаға азайту болып табылады." сөздерінен кейін келесі мазмұндағы "Тұрғын үй сомасын коммуналдық қызметпен жабдықтаушының есептік шотына аударуға мүмкіндік болмаған жағдайда (кәсіпорынды тарату, қайта құру, банктік реквизиттердің өзгеруі және тағы басқалар), ол өтініш беруші қызметін қолданатын басқа жабдықтаушылардың арасында үлестіріледі." абзацымен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение N 13 ХХХIII сессии от 07 июня 2006 года Карагандинского городского маслихата ІІІ созыва "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Караганды жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение ХII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 22 сентября 2008 года N 132. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 13 октября 2008 года N 8-1-77. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" 16 апреля 1997 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 13 ХХХIII сессии от 07 июня 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Караганды жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-35, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 30 (146) от 2 августа 2006 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 раздела 1 слова "15 процентов" заменить словами "10 процентов";
2) в подпункте 1) пункта 5 раздела 2 слова "при наличии центрального горячего водоснабжения - 8 килограммов в месяц; при отсутствии центрального горячего водоснабжения - 10 килограммов в месяц;" заменить словами "по фактическим расходам, но не более 8 килограммов в месяц, независимо от наличия или отсутствия центрального горячего водоснабжения;";
3) в пункте 12 раздела 3 после слова "Пенсионерам" дополнить словами "инвалидам";
4) в пункте 14 раздела 3 после слов "равную сумме жилищного пособия." дополнить абзацем следующего содержания "В случае невозможности перечисления суммы жилищного пособия на расчетный счет поставщика коммунальных услуг (ликвидация предприятия, реорганизация, изменение банковских реквизитов и прочее), она распределяется между другими поставщиками, услугами которых пользуется заявитель.";

5) 8 тарау 31 тармақта "көмектен" сөзінде "тен" жалғауы "," тыныс белгісімен ауыстырылсын;
"өз ісін ашу үшін берілетін материалдық көмектен" сөздерінен кейін "негізгі азық-түлік бағаларының көтерілуіне байланысты, Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек, 18 жасқа дейінгі балаларға арналған мемлекеттік жәрдемақыдан" сөздерімен толықтырылсын;
6) 8 тарау 33 тармақтағы 13) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (Аймағамбетов Асхат Қанатұлы).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 қазанынан пайда болған қатынастарға таратылады.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезектен
тыс ХІІ сессиясының төрайымы               С. Боранқұлова
Қарағанды қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушысы             М. Камалиев

5) в пункте 31 раздела 8 после слов "материальной помощи на открытие собственного дела" дополнить словами "ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды, в связи с повышением цен на основные продукты питания, государственного пособия на детей до 18 лет.";
6) подпункт 13) пункта 33 раздела 8 исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2008 года.
Председатель внеочередной
ХІІ сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             С. Буранкулова
Исполняющий обязанности
секретаря Карагандинского
городского маслихата                       М. Камалиев