IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы N 47 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХV сессиясының 2008 жылғы 26 қарашадағы N 162 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 02 желтоқсанда N 8-1-78 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне, сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-68, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 7 (336) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы VII сессиясының N 83 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-70, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 037 (366) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 мамырындағы IX сессиясының N 107 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-72, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 13 маусымындағы N 055 (384) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 тамыздағы XI сессиясының  N 128 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-74, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 12 қыркүйектегі N 092 (421) жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год"
Решение ХV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 26 ноября 2008 года N 162. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 02 декабря 2008 года N 8-1-78. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 47 "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-68, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 января 2008 года N 7 (336), внесены изменения и дополнения решением VII сессии IV созыва городского маслихата от 31 марта 2008 года N 83 "О внесении изменений и дополнения в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-70, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 апреля 2008 года N 037 (366), решением IX сессии IV созыва городского маслихата от 28 мая 2008 года  N 107"О внесении изменений и дополнений в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-72, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 13 июня 2008 года N 055 (384), решением XI сессии IV созыва городского маслихата от 29 августа 2008 года N 128 "О внесении изменений в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-74, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 12 сентября 2008 года N 092 (421) следующие изменения: