Кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХVI сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 169 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-1-82 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 387 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 25.04.2019 № 387 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына , Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности
Решение XVI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 169. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-1-82. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 25 апреля 2019 года № 387
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 25.04.2019 № 387 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қарағанды қаласында кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне айына салық салу бірлігіне тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 9 қарашадағы ІІІ сессиясының "Кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне тіркелген жиынтық салық ставкаларын белгілеу туралы" N 24 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-65, "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 21 қарашада N 131 (319) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц на отдельные виды предпринимательской деятельности в городе Караганде согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение N 24 от 9 ноября 2007 года III сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-65, опубликовано в газете "Взгляд на события" 21 ноября 2007 года N 131 (319).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың өзін-өзі басқару, экономика, жоспар, бюджет, шағын және орта бизнесті дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына (төрайымы Боранқұлова Сәния Нұртасқызы) жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
ХVІ сессияның төрағасы
В. Долинский
Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы
Қ. Бексұлтанов

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам самоуправления, экономики, плана, бюджета, развития малого и среднего бизнеса (председатель Буранкулова Сания Нуртасовна).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной
XVI сессии Карагандинского
городского маслихата VI созыва
В. Долинский
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Бексултанов
Приложение
к решению Карагандинского
городского маслихата