Қарағанды қаласының базарларында және дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлеріне біржолғы талондар құнын белгілеу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХVІ сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 170 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-1-83 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХV сессиясының 2013 жылғы 20 ақпандағы N 137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХV сессиясының 20.02.2013 N 137 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабы 6 тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласы базарларында біржолғы талон құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің жекеленген түрлеріне біржолғы талон құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы ХVI сессиясының "Қарағанды қаласының базарларында және ара-тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнын белгілеу туралы" N 11 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-45, "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 13 желтоқсанда N 66 (182) жарияланған).
3-1. Біржолғы талондарды беру және біржолғы талондарды сатудан түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыруды Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі "Бір жолғы талондарды беру және бір жолғы талондарды сатудан түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы" N 18/02 қаулысына сәйкес жүргізілсін (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2007 жылғы 19 қазандағы N 1834 болып тіркелген).
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011.03.30 N 484 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың өзін-өзі басқару, экономика, жоспар, бюджет, шағын және орта бизнесті дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына (төрайымы Боранқұлова Сәния Нұртасқызы) жүктелсін.

Об установлении стоимости разовых талонов на рынках города Караганды и для отдельных видов предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер
Решение XVI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 170. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-1-83. Утратило силу решением XV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 февраля 2013 года N 137
Сноска. Утратило силу решением XV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20.02.2013 N 137.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках города Караганды согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение N 11 от 29 ноября 2006 года ХLI сессии Карагандинского городского маслихата III созыва "Об установлении стоимости разовых талонов на рынках города Караганды и для отдельных видов предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-45, опубликовано в газете "Взгляд на события" 13 декабря 2006 года N 66 (182).
3-1. Организацию работы по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов производить в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 12 сентября 2007 года N 18/02 "Об утверждении Правил организации работы по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1834 от 19 октября 2007 года).
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Карагандинского городского маслихата от 30.03.2011 N 484 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам самоуправления, экономики, плана, бюджета, развития малого и среднего бизнеса (председатель Буранкулова Сания Нуртасовна).

5. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезекті
ХVI сессиясының төрағасы                   В. Долинский
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарағанды қаласы бойынша
салық басқармасының бастығы                Т. Дүйсенова
2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 170
Қарағанды қалалық мәслихатының шешіміне
1-қосымша

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной
ХVI сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             В. Долинский
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
налогового управления
по городу Караганды                        Т. Дюсенова
Приложение 1
к решению Карагандинского
городского маслихата
от 24 декабря 2008 года N 170

200
өнеркәсіптік
Сауда бөлімі
400
азық-түлік
Сауда бөлімі
300
өнеркәсіптік
"Шағын - Горняк" базары, 12 ықшамаудан
Сөре
200
азық-түлік
Сөре
200
өнеркәсіптік
"Жанета" базары, Н.Әбдіров даң., 9
Сөре
250
өнеркәсіптік
"Вега" базары, 18 ықшамаудан
Сөре
100
өнеркәсіптік
"Роза" базары, 12 ықшамаудан, 7/2
Сөре
100
өнеркәсіптік
"Анна" базары, Жекібаев к., 145
Сөре
100
өнеркәсіптік
"Ника" шағын- базары, Құрылысшылар даң., 22
Сөре
150
азық-түлік
Сөре

200
промышленный
Торговый отдел
400
продуктовый
Торговый отдел
300
промышленный
Рынок "Мини-Горняк", 12 микрорайон
Прилавок
200
продуктовый
Прилавок
200
промышленный
Рынок "Жанета", пр. Н. Абдирова, 9
Прилавок
250
промышленный
Рынок "Вега", 18 микрорайон
Прилавок
100
промышленный
Рынок "Роза", 12 микрорайон, 7/2
Прилавок
100
промышленный
Рынок "Анна", ул. Жекибаева, 145
Прилавок
100
промышленный
Мини-рынок "Ника", пр. Строителей, 22
Прилавок
150
продуктовый
Прилавок