Әлеуметтік қорғалмаған білім алушылар мен күнкөрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушыларға қаржылай көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 15 желтоқсандағы N 848/12 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әділет басқармасында 2008 жылы 29 желтоқсанда N 8-2-68 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 09/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011.04.11 N 09/04 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі N 319 Заңына, "Денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы N 430 Заңына және "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 39 Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы "Әлеуметтік қорғалмаған білім алушылар мен күнкөрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушыларға қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты жұмсау ережесін бекіту туралы" N 64 қаулысына сәйкес мүгедектерге, сондай-ақ, әлеуметтік әлсіз санаттағы отбасы балаларына әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында Жезқазған қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ө.А. Байқоңыров атындағы Жезқазған университетінде және Қарағанды қаласындағы Медицина академиясында оқу төлемақысын төлеу үшін әлеуметтік қорғалмаған білім алушылар мен күнкөрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушыларға қаржылай көмек көрсетілсін
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009.01.29 N 02/27 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылдың 25 қаңтардағы N 64 қаулысымен бекітілген "Әлеуметтік қорғалмаған білім алушылар мен күнкөрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушыларға қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты жұмсау ережесіне" сәйкес қаржылай көмекке бөлінетін қаражатты мақсатты қаржыландырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Станислав Валентинович Филиповичке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Қ. Балмағамбетов

Об оказании финансовой помощи социально незащищенным обучающимся и обучающимся из числа малообеспеченных семей
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 15 декабря 2008 года N 848/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 29 декабря 2008 года N 8-2-68. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 11 апреля 2011 года N 09/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 11.04.2011 N 09/04 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года N 319 "Об образовании", Законом Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 430 "О системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 64 "Об утверждении Правил расходования средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи социально незащищенным обучающимся и обучающимся из числа малообеспеченных семей, в целях социальной поддержки инвалидов, а также детей из социально - уязвимых категорий семей, акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для оплаты за обучение в Жезказганском университете имени О.А. Байконурова и медицинской Академии города Караганды оказать финансовую помощь социально незащищенным обучающимся и обучающимся из числа малообеспеченных семей
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Жезказган Карагандинской области от 29.01.2009 N 02/27 (порядок введение в действие см. в пункте 2).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" совместно с государственным учреждением "Отдел образования города Жезказган" произвести целевое финансирование средств, выделяемых на оказание финансовой помощи согласно "Правил расходования средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной омощи социально незащищенным обучающимся и обучающимся из числа малообеспеченных семей", утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 64.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Филипович Станислава Валентиновича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти дней после официального опубликования.
Аким города                                К. Балмагамбетов