Жеңіс күнінің қарсаңында азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 9/14 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 18 наурызда N 8-3-50 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 48/58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 27.11.2008 N 48/58 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-46 нөмірмен тіркелген Теміртау қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы 6 сессиясының "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 6/4 шешімін орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеуге байланысты Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңында көрсетілген, "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде 2008 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша есепте тұрған азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсетілсін:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына;
2) Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы ССР Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталған адамдарға;
3) қоршаудағы кезінде Ленинград қаласының кәсіпорындарында, мекемелері мен ұйымдарында жұмыс істеген және "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен әрі "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен марапатталған азаматтарға;
4) екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлерьдің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмлетке толмаған бұрынғы тұтқындарына;
5) 1986–1989 жылдары Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқан тұлғаларға;
6) басқа мемлекеттердің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларға.
2. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:

Об оказании единовременной материальной помощи отдельным категориям граждан к Дню Победы
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 28 февраля 2008 года N 9/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 18 марта 2008 года N 8-3-50. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 27 ноября 2008 года N 48/58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 27.11.2008 N 48/58.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", во исполнение решения 6 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2007 года N 6/4 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3-46, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с празднованием Дня Победы в Великой Отечественной войне оказать единовременную материальную помощь отдельным категориям граждан, перечисленным в Законе Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", состоящим на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" по состоянию на 1 апреля 2008 года:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
2) лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
3) гражданам, работавшим в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города и награжденным медалью "За оборону Ленинграда" или знаком "Житель блокадного Ленинграда";
4) бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
5) лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1989 годах;
6) участникам боевых действий на территории других государств.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау":

1) көрсетілетін біржолғы материалдық көмектің уақытылы тағайындалуын және төленуін қамтамасыз етсін;
2) берілетін біржолғы материалдық көмекті төлеу "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі жағдай бойынша Мемлекеттік зейнетақы төлеу жөніндегі орталықтың Қарағанды филиалының Теміртау қалалық бөлімшесінің базасымен салыстырылған тізімдері бойынша жүргізілсін;
3) көрсетілетін біржолғы материалдық көмектің мөлшері қалалық бюджеттен осы мақсатқа бөлінген ақшалай қаражаттың сомасына сәйкес белгілесін.
3. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" 007 бағдарламасында қарастырылған қаражат есебінен біржолғы материалдық көмек төлемдерін уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі
О. Бітебаев

1) обеспечить своевременность назначения и выплаты оказываемой единовременной материальной помощи;
2) выплату единовременной материальной помощи произвести по спискам государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау", сверенных с базой Темиртауского отделения Карагандинского филиала Государственного центра по выплате пенсий по состоянию на 1 апреля 2008 года;
3) определить размер оказываемой единовременной материальной помощи, исходя из суммы денежных средств, выделенных на эти цели городским бюджетом.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить своевременность финансирования выплат на оказание единовременной материальной помощи за счет средств, предусмотренных по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау
О. Битебаев