"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі XXXIII сессиясының N 359 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 01 шілдедегі N 121 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 04 шілдеде N 8-6-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы N 336 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010.05.14 N 336 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 4 қыркүйектегі Заңына, "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы "Қазақстан Республикасында 2006-2008 жылдары тұрмыстық-коммуналдық сфераны дамыту бағдарламасы туралы" қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі XXXIII сессиясының N 359 шешіміне (Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 4 тамызда 8-6-30 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2006 жылғы 9 тамыздағы 91 (1346) нөмірінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасында:
1-тараудағы 2-тармақтағы "15 % мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен" деген сөздер "11 % мөлшерінде отбасының жиынтық табысымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тараудғы 8-тармақтағы "3 жасқа дейінгі баланы тәрбиелеумен айналысатын адамдарды есепке алмағанда" деген сөздер "7 жасқа дейінгі баланы тәрбиелеумен айналысатын адамдарды есепке алмағанда" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тараудағы 13-тармақтағы "алты айға тағайындалады" деген сөздер "он екі айға тағайындалады" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тараудағы 32-тармақтағы 7-абзац алынып тасталсын.

О внесении изменения в решение XXXIII сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 01 июля 2008 года N 121. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 04 июля 2008 года N 8-6-66. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 мая 2010 года N 336
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.05.2010 N 336.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIII сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев 4 августа 2006 года за N 8-6-30 и опубликовано 9 августа 2006 года в N 91 (1346) газеты "Шарайна") следующее изменение:
в Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 главы 1 слова "к совокупному доходу семьи в размере 15%" заменить словами "к совокупному доходу семьи в размере 11%";
в пункте 8 главы 3 слова "или занятых воспитанием ребенка (одного и более) в возрасте до 3-х лет" заменить словами "или занятых воспитанием ребенка (одного и более) в возрасте до 7 лет";
в пункте 13 главы 4 слова "сроком на шесть месяцев" заменить словами "сроком на двенадцать месяцев";
абзац 7 пункта 32 главы 8 исключить.

2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы).
Сессия төрағасы                            В. Юстус
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Ковтун
Келісілді:
"Сәтбаев қалалық еңбекпен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Қапарова
2008 жылғы 01 шілде

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальный защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
Председатель сессии                        В. Юстус
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
г. Сатпаев"                                Т. Капарова
01 июля 2008 года