Кәсіпкерлік қызметі ара-тұра сипаттағы жеке тұлғалар үшін біржолғы талондар құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 177 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-6-72 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы N 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.02.2013 N 114 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы бұйрығына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кәсіпкерлік қызметі ара-тұра сипаттағы жеке тұлғалар үшін біржолғы талондар құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Цой
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
ХV сессиясының N 177
шешіміне қосымша
Кәсіпкерлік қызметі ара-тұра сипаттағы жеке тұлғалар үшін біржолғы талондар құны
N
Ара-тұра сипаттағы кәсіпкерлік қызмет түрлері
Бір күнге біржолғы талон құны, айлық есептік көрсеткіштің %-ы
1.
Сату (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы):

Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 177. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-6-72. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 февраля 2013 года N 114
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20.02.2013 N 114.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года "Об утверждении правил выдачи разовых талонов" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Цой
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Приложение
к решению ХV сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 19 декабря 2008 года N 177
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
N
Виды предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер
Стоимость разового талона на один день в % от МРП
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):