Шахтинск қалалық Маслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абонентеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 03 сәуірдегі N 390/5 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 06 мамырда N 8-8-52 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010 жылғы 9 шілдедегі N 581/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXI сессиясының 2010.07.09 N 581/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 28 маусымдағы "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 қаулысына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық Маслихатының 2006 жылғы XXVII сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абонентеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" 240/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-28), 2006 жылғы 3, 10 қарашадағы N 43, 44 (842, 843) "Шахтинский Вестник" газетінде жарияланған, қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі ХХХІV сессиясының "қалалық Мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы ХХVІІ сессиясының "Азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абонентеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Ережесін бекіту туралы" N 240/27 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 312/34 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу тізілімінде тіркеу нөмірі 8-8-42), 2007 жылғы 7 қыркүйекте N 36 (886) "Шахтинский Вестник" газетінде жарияланған, келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение ХХVII сессии городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03 апреля 2008 года N 390/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 06 мая 2008 года N 8-8-52. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2010 года N 581/21
Сноска. Утратило силу - решением XXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.07.2010 N 581/21.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 949 от 9 сентября 2004 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон", Постановлением Правительства Республики Казахстан N 1092 от 2 ноября 2005 года "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии городского Маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-28), опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 3, 10 ноября 2006 года N 43, 44 (842, 843) внесены изменения решением XXXIV сессии городского маслихата 12 июля 2007 года N 312/34 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII сессии городского маслихата от 10 октября 2006 года N 240/27 "Об утверждении Правил предоставления гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-42), опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 7 сентября 2007 года N 36 (886) следующие изменения:

1) 7 тармақта "Отбасы құрамында балалары бар, немерелері бірге тұратын, пәтер иесі болып табылатын зейнеткерлерге жәрдемақы балалары мен немерелері есепке алынбай, аудан нормасының 1 адамға 18 шаршы метр және коммуналдық қызметті тұтыну нормасы 1 адамға деп ескере отырып тағайындалуы мүмкін" сөзі алынып тасталсын;
2) 14 тармақта "Тұрғын үй жәрдемақыларын тағайындау үшін өтініш беруші" сөзінің артынан "жеке" сөзімен толықтырылсын;
3) 14 тармақтың 3 тармақшасы "Отбасы құрамын және тұрғылықты жерін анықтайтын құжат (азаматтарды тіркеу кітабы, пәтердің кәртішкесі, үй кітабы)" сөзінің артынан "- түпнұсқа және көшірме" сөздерімен толықтырылсын;
4) 14 тармақтың 6 тармақшасы келесі басылымда баяндалсын: "тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызметтерге төлеу жөніндегі шығындар туралы берілген үлгідегі мәліметтер (2 қосымша), қатты отын сатып алғандығын растайтын анықтамалар (отын жіберуде сатып алушымен тасымалдаушының толық мекен-жайыы көрсететін есеп немесе жапсырма, тасымалдау ұйымының аталуын, орналасқан жері, салық және банктік реквизиттері, сатып алушының аты-жөні, тегі, ЖИН, үйінің мекен-жайы, тасымалдау ұйымының мөрі мен лауазымды тұлғаның қолымен куәландырылған, алынған отынның көлемімен бағасы)";
5) 17 тармақта келесі басылымда баяндалсын: "уәкілетті орган ұсынылған құжаттарды қарау нәтижесі бойынша өтініш берген уақыттан бастап 10 күн ішінде есептеу жүргізеді және отбасына тұрған үй жәрдемақысын беру жөнінде келісім-шарт жасалады. Келісім-шарт екі данада жасалып, оның біреуі тұрғын үй алушыда сақталады. Аталған келісім-шарт тұрғын үй жәрдемақысын беру үшін негіз болып табылады. Уәкілетті органмен ай сайын тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау жәрдемақысы жүргізіледі, оның түбіртегі өтініш берушінің өтінішіне қарай беріледі. Қатты отын сатып алуға кеткен шығынды есептеу бір жылда бір рет қатты отынды сатып алғандығы жөніндегі анықтаманың негізінде есептілінеді".
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 шілдесінен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы:                           И. Крамарева
Қалалық Мәслихаттың хатшысы:               А. Сатова

1) пункт 7 слова "Пенсионерам, являющимся собственниками квартир, в составе семьи которых проживают дети, внуки, пособие может быть назначено на пенсионеров без учета детей и внуков с учетом нормы площади 18 квадратных метров на 1 человека и норм потребления коммунальных услуг на 1 человека" исключить;
2) пункт 14 после слов "За назначением жилищного пособия заявитель" дополнить словом "лично";
3) пункт 14 подпункт 3) после слов "документ, подтверждающий место жительства и состав семьи (книга регистрации граждан, поквартирная карточка, домовая книга);" дополнить словами "- подлинник и копию";
4) пункт 14 подпункт 6) изложить в следующей редакции "сведения о расходах по оплате за содержание жилья, капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума многоквартирного жилого дома, коммунальных услуг установленного образца (приложение 2), документы,подтверждающие приобретение твердого топлива (счет или накладная наотпуск угля с указанием полных реквизитов поставщика и покупателя:наименование организации-поставщика, ее местонахождение, банковские и налоговые реквизиты, фамилию, имя, отчество покупателя, ИИН, домашний адрес, количество приобретенного угля и его стоимость, заверенные подписью должностного лица и печатью организации-поставщика)";
5) пункт 17 изложить в следующей редакции "По результатам рассмотрения представленных документов уполномоченным органом в течение 10 дней с момента обращения производится расчет и составляется договор о предоставлении семье жилищного пособия. Договор составляется в двух экземплярах, один из которых хранится у получателя жилищного пособия. Указанный договор является основанием для предоставления жилищных пособий. Уполномоченным государственным органом ежемесячно производится расчет начисления жилищного пособия по фактически произведенным расходам, корешок которого выдается заявителю по мере обращения. Учет расходов на приобретение твердого топлива производится на основании документа, подтверждающего факт приобретения твердого топлива путем равномерного помесячного распределения суммы расходов на срок действия договора".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2008 года.
Председатель сессии                        И. Крамарева
Секретарь городского Маслихата             А. Сатова