2009 жылға арналған біржолғы талондардың құны туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған IХ сессиясының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 434/9 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 8-8-64 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XVII сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 522/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XVII сессиясының 2009.12.22 N 522/17 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

О стоимости разовых талонов на 2009 год
Решение IХ сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 434/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 19 января 2009 года N 8-8-64. Утратило силу - решением XVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 522/17
Сноска. Утратило силу - решением XVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 522/17.
В соответствии с Законом Республики Казахстан о введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:

1. 2009 жылға арналған Шахтинск қаласының және маңындағы кенттердің базарларында сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға және кәсіпкерлік қызметі мезеттік сипаттағы тұлғаларға бір жолғы талондардың құны "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесімен жүргізілген орташа күндік хронометраждық қадағалау мен зерттеу деректері негізінде 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

1. Установить стоимость разовых талонов на 2009 год для лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках города Шахтинск и прилегающих поселков и лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер, на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных государственным учреждением "Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" по городу Шахтинску и прилегающим поселкам согласно приложениям 1, 2.