2009 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 10/119 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылы 12 қаңтарда N 8-9-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 18/217 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2009.12.21 N 18/217 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы", 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодекстеріне, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" және "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Эпизодтық сипаттағы 2009 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Абай ауданында орналасқан бір салық салу объектісіне тіркелген салық ставкаларының 2009 жылға арналған мөлшерлері 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Аудандық мәслихаттың бұрын қабылданған шешімдерінің:
1) 2007 жылғы 27 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу нөмірі 8-9-37, 2008 жылғы 18 қаңтардағы "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 3 (3696) жарияланған, 2007 жылғы 19 желтоқсандағы "Салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалардың мөлшері туралы" N 5/36;
2) 2008 жылғы 14 шілдедегі мемлекеттік тіркеу нөмірі 8-9-45, 2008 жылғы 25 шілдедегі "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 30 (3724) жарияланған, "Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 19 желтоқсандағы 5 кезекті сессиясының "Салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалардың мөлшері туралы" N 5/36 шешіміне өзгертулер мен  толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 2 шілдедегі N 8/96 күші жойылды деп есептелсін.
5. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            Л. Коронец
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы төрағасы                           Қ. Алин
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
10 кезекті сессиясының
N 10/119 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны
р/с
Базар атауы
Мамандандыру
Сауда орнының түрі
Сауда орнының ауданы, шаршы метр

Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2009 год
Решение 10 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 10/119. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 12 января 2009 года N 8-9-51. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 18/217
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21.12.2009 N 18/217.
В соответствии с кодексами Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Законов Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", и от 10 декабря 2008 года "О введении в действие кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2009 год, согласно приложения 1.
2. Установить стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2009 год, согласно приложения 2.
3. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения расположенных в Абайском районе на 2009 год, согласно приложения 3.
4. Считать утратившими силу ранее принятые решения Абайского районного маслихата:
1) от 19 декабря 2007 года N 5/36 "О размерах ставок на отдельные виды налогов", государственный регистрационный номер 8-9-37 от 27 декабря 2007 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" N 3 (3696) от 18 января 2008 года;
2) от 2 июля 2008 года N 8/96 "О внесении изменений и дополнений в решение 5 очередной сессии районного маслихата N 5/36 от 19 декабря 2007 года "О размерах ставок на отдельные виды налогов", государственный регистрационный номер 8-9-45 от 14 июля 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" N 30 (3724) от 25 июля 2008 года.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Коронец
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель налогового
управления по Абайскому
району                                     К. Алин
Приложение 1
к решению 10 очередной сессии
районного маслихата
от 25 декабря 2008 года N 10/119
Стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2009 год
N п./п
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Площадь торгового места кв.м.