2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігі 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 35/03 каулысы. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылы 12 қаңтарда N 8-9-52 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 03 желтоқсандағы N 28/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2009.12.03 N 28/05 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерін" орындау мақсатында Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақысы Қазақстан Республикасында бекітілген ең аз еңбекақысынан төмен емес, толық емес жұмыс күн және оралымды кесте бойынша жұмыс істеу мүмкіндігімен бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған азаматтардың еңбекақысы жергілікті бюджет қаражатынан төленсін.
4. Жұмыспен қамту мәселесі жөніндегі уәкілетті орган (Ақсанов Серік Айткенұлы) нақты еңбек жағдайларын көрсетіп, қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен бір үлгідегі келісім шарттар жасасын.
5. Абай ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 28/01 "2008 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (2008 жылғы 21 қаңтарда Абай ауданының әділет басқармасында тіркелген N 8-9-39, 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 4 "Абай-Ақиқат" аудандық апта сайынғы газетінде жарияланған) қаулысы күшін жойған болып танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Ібірахым Ісләмұлы Ісләмовқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Алтынбеков
Абай ауданы әкімдігінің
2008 жылы 18 желтоқсан N 35/03
қаулысына
қосымша
2009 жылға Абай ауданының кәсіпорындары, ұйымдары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление Акимата Абайского района Карагандинской области от 18 декабря 2008 года N 35/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 12 января 2008 года N 8-9-52. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03 декабря 2009 года N 28/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03.12.2009 N 28/05.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Абайского района, организующих общественные работы, виды и объемы работ согласно приложения.
2. Утвердить размер заработной платы безработным, занятым на общественных работах не ниже установленной в Республике Казахстан минимальной заработной платы, с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.
3. Оплату труда граждан, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.
4. Уполномоченному органу по вопросам занятости (Аксанов Серик Айткенович) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ с указанием конкретных условий труда.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района N 28/01 от 28 декабря 2007 года "Об организации общественных работ на 2008 год" (зарегистрированного в Управлении юстиции Абайского района от 21 января 2008 года за N 8-9-39, опубликованное в районной еженедельной газете "Абай-Ақиқат" от 25 января 2008 года N 4).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Ислямова Ибрагима Ислямовича.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Алтынбеков
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 18 декабря 2008 года
N 35/03
Перечень
видов и объемов общественных работ по предприятиям,
организациям и учреждениям Абайского района на 2009 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2009.04.20 N 10/05 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелер
Адамдардың саны
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Абай ауданы әкімдігі жанындағы "Жігер-2004" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
256
Тұрғын үй массивтерінің аумақтарын қоқыстардан, қардан тазарту, қаланы көркейту, көгалдандыру, экологиялық жақсарту және басқа жұмыстар
Пәтерлер меншіктенушілердің кооперативтері
40
Үйлерді қысқы жылыту кезеңіне дайындау және басқа жұмыстар
Қала, ауыл, кент әкімдерінің аппараттары, аудан әкімінің аппараты
70
Тұрғын үй массивтерінің аумақтарын қоқыстардан, қардан тазарту, қаланы көркейту, көгалдандыру, экологиялық жақсарту. Қосалқы, жөндеу-құрылыстық жұмыстары, салық жинауға, статистикалық сауалнамалар өткізуге көмектесу, тұлғаларға (отбасыларға) атаулы әлеуметтік көмекке және мемлекеттік балалар жәрдемақысына құжат жинауға көмектесу және басқа жұмыстар
Абай ауданының қаржы бөлімі, Абай ауданының қазынашылық бөлімі, Абай ауданының жер қатынастары бөлімі, Абай ауданының құрылыс бөлімі, Абай ауданының архитектура және қала құрылысы бөлімі, Абай ауданы бойынша агрокәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің аумақтық инспекциясы, Абай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
17
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстары, мұрағат, курьерлік және басқа жұмыстар
Абай ауданының денсаулық сақтау мекемелері
6
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстары, аумақтарды көркейту және басқа жұмыстар
Абай ауданының мәдениет мекемелері
10
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстар. Жылыту кезеңінде қосалқы жұмыстар. Мәдени шаралар өткізу және басқа жұмыстар
Әлеуметтік көмек көрсету мекемелері (Абай ауданы бойынша зейнетақы төлеудің мемлекеттік орталығы, Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, зейнеткерлер мен мүгедектерді әлеуметтік оңалту орталығы)
20
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстары. Халықтың әлсіз топтарына көмек және қызмет көрсету, мұрағат құжаттарын өңдеу. Курьерлік және басқа жұмыстар
Абай ауданының қорғаныс ісі жөніндегі бөлімі
20
Әскерге шақыру және жазылу кампанияларын өткізу кезеңінде құжаттандыруға және шақыруларды таратуға көмектесу және басқа жұмыстар
Абай аудандық прокуратурасы, Абай аудандық соттар, Абай аудандық ішкі істер басқармасы, Абай аудандық Әділет басқармасы, сот орындаушыларының аумақтық бөлімдері, Абай ауданы қылмыстық-атқару инспекциясы
45
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстары. Халықты құжаттандыруға көмектесу. Мұрағат құжаттарын өңдеу. Курьерлік және басқа жұмыстар
Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3
Халықты өрт қауіпсіздігіне оқыту және басқа жұмыстар
Ауыл және кент әкімдерінің аппараттары
60
Мал асырау және ауылшаруашылық өнімдерін өсіру бойынша бригадаларды ұйымдастыру
Абай ауданының статистика бөлімі
30
Халықтың және малдың санағын жүргізуге көмектесу, халық арасында әлеуметтік сауалнама өткізу
Абай ауданы бойынша салық басқармасы
19
Халықтан салық жинауға көмектесу. Есеп кампаниясын өткізуге көмектесу және басқа жұмыстар
"Казавтодор" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалының 42 жол-жөндеу учаскесі
2
Республикалық маңызы бар жолдарды жөндеу, көркейту және басқа жұмыстар
Абай ауданының кәсіпкерлік бөлімі
2
Қосалқы және жөндеу-құрылыстық жұмыстары. Курьерлік және басқа жұмыстар
Барлығы

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Абайского района Карагандинской области от 20.04.2009 N 10/05 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
Предприятия, организации, учреждения
Количество человек
Виды общественных работ
Коммунальное государственное предприятие "Жигер-2004" при акимате Абайского района
256
Уборка территории жилых массивов от мусора, снега, благоустройство, озеленение города, экологическое оздоровление и другие работы.
Кооперативы собственников квартир
40
Подготовка домов к зимнему отопительному сезону и другие работы.
Аппарат акима района, аппараты акимов города, сел, поселков
70
Уборка территории жилых массивов от мусора, снега, благоустройство, озеленение, экологическое оздоровление. Подсобные, ремонтно-строительные работы, помощь в сборе налогов, проведении статистических опросов, помощь лицам (семьям) в сборе документов на адресную социальную помощь и государственные детские пособия и другие работы.
Отдел финансов Абайского района, управление казначейства Абайского района, отдел земельных отношений Абайского района, отдел строительства Абайского района, отдел архитектуры и градостроительства Абайского района, территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по Абайскому району, отдел жилищно-коммунального хозяйства Абайского района
17
Подсобные и ремонтно-строительные работы, архивная, курьерская и другие работы.
Учреждения здравоохранения Абайского района
6
Подсобные и ремонтно-строительные работы, благоустройство прилегающих территорий и другие работы.
Учреждения культуры Абайского района
10
Подсобные и ремонтно-строительные работы. Подсобные работы в период отопительного сезона. Проведение культурных мероприятий и другие работы.
Учреждения социальной помощи (государственный центр по выплате пенсий по Абайскому району, отдел занятости и социальных программ Абайского района, центр реабилитации пенсионеров и инвалидов)
20
Подсобные и ремонтно-строительные работы. Оказание помощи и услуг социально уязвимой группе населения, обработка архивных документов. Работа курьера и другие работы.
Отдел по делам обороны Абайского района
20
Помощь в документировании и разноске повесток в период призывной и приписной кампаний и другие работы
Прокуратура Абайского района, суды Абайского района, управление внутренних дел Абайского района, управление юстиции Абайского района, территориальные отделы судебных исполнителей, уголовно-исполнительная инспекция Абайского района
45
Подсобные и ремонтно-строительные работы. Помощь в документировании населения. Обработка архивных документов.Работа курьера и другие работы.
Отдел чрезвычайных ситуаций Абайского района
3
Обучение населения противопожарным знаниям и другие работы.
Аппараты акимов сел и поселков
60
Организация бригад по выращиванию скота и сельскохозяйственной продукции с последующей самозанятостью.
Отдел статистики Абайского района
30
Помощь в переписи населения и скота, социальный опрос населения
Налоговое управление по Абайскому району
19
Помощь в сборе налогов с населения. Помощь в проведении учетной кампании и другие работы.
Дорожно-эксплуатационный участок – 42 Карагандинского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казавтодор"
2
Ремонт, благоустройство дорог республиканского значения и другие работы.
Отдел предпринимательства Абайского района
2
Подсобные и ремонтно-строительные работы. Работа курьера и другие работы.
Итого