Қарой ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Қарой селосының әкімінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы әділет басқармасында 2008 жылғы 23 мамырда N 8-14-72 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай–ақ физикалық–географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің Тәртібін бекіту туралы" N 281 қаулысын басшылыққа ала отырып, Қарой ауылының Парижская Коммуна, Целинная, Олимпийская, Антоновка көшелерінің тұрғындары атынан ұсынылған көшелерінің атын өзгерту туралы өтінішін қарап:
1. Қарой ауылының келесі көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Парижская Коммуна көшесі Абай көшесіне;
2) Целинная көшесі С. Сейфуллин көшесіне;
3) Олимпийская көшесі Ы. Алтынсарин көшесіне;
4) Антоновка көшесі Б. Момышұлы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі                                 С. Түйтебеков

О переименовании улиц села Карой
Решение акима села Карой Нуринского района Карагандинской области от 13 мая 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 23 мая 2008 года N 8-14-72
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Постановлением Правительства от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", рассмотрев заявление жителей улиц Парижская Коммуна, Целинная, Олимпийская, Антоновка села Карой:
1. Переименовать следующие улицы села Карой:
1) улицу Парижская Коммуна в улицу Абая;
2) улицу Целинная в улицу С. Сейфуллина;
3) улицу Олимпийская в улицу Ы. Алтынсарина;
4) улицу Антоновка в улицу Б. Момышулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села                                  С. Туйтебеков