Бейнеу ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 ақпандағы N 4/54 шешімі мен Маңғыстау облысының әкімдігінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 29 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 7 наурызда N 2002 тіркелді.
Бейнеу аудандық мәслихаты мен Бейнеу ауданы әкімдігінің Бейнеу ауданының әкімшілік - аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы ұсынысын қарай отырып, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына 2-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Ақжігіт ауылдық округінің құрамынан жалпы көлемі 13 000 га аумақты Тәжен ауылын шығара отырып, шекарасы өзгертілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2.Осы шешім мен қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                        Облыс әкімі
К. Уйсинбаев                          К. Кушербаев
Облыстық мәслихат хатшысы
_________Б. Шелпеков

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Бейнеуского района
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 февраля 2008 года N 4/54 и постановление Мангистауского областного акимата от 17 января 2008 года N 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 7 марта 2008 года N 2002
Рассмотрев предложение Бейнеуского районного маслихата и акимата Бейнеуского района об изменениях в административно-территориальном устройстве Бейнеуского района, в соответствии с пунктом 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года областной маслихат РЕШИЛ и акимат области ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы Акжигитского сельского округа, исключив из его состава территорию села Тажен с общей площадью 13 000 га.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии                Аким области
К. Уйсинбаев                       К. Кушербаев
Секретарь
областного маслихата
____________Б. Чельпеков