Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу және кейбіреуінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысының әкімдігінің 2008 жылғы 6 тамыздағы N 734 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қыркүйекте N 2027 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 14 маусымдағы № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013.06.14  № 171 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының ғимараттары мен имараттарына, жер телімдеріне реттік нөмірлер тағайындаудың талаптарын белгілеудің, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 22 қазандағы N 364 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 1991 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 6 наурызда N 37 - 38 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3 тарауының 4 тармағындағы 3), 4), 5), 6) тармақшаларындағы "аудан" деген сөз алынып тасталсын.
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы аумағында арнайы стационарлық үй - жайларды орналастыру тәртібі және онда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережесі туралы" 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 278 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 2013 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 27 мамырда N 81 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Маңғыстау облысы аумағында арнайы стационарлық үй - жайларды орналастыру тәртібі және онда эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз өнімін өткізу ережесінде:
2 тарауының 5 тармағы алынып тасталсын.
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Маңғыстау облысы әкімиятының "Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 1699 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2004 жылғы 08 маусымда жарияланған) 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 111 қаулысы;
2) Маңғыстау облысы әкімиятының "Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 1905 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 21 мамырда жарияланған) 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 143 қаулысы;
3) Маңғыстау облысы әкімиятының "Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 27 сәуірдегі "Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу туралы" N 143 қаулысына (Маңғыстау облысының әділет департаментінде 2005 жылдың 13 мамырында N 1905 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2005 жылғы 21 мамырындағы N 91 - 92 санында жарияланған) өзгеріс енгізу туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 1909 болып тіркелген) 2005 жылғы 26 мамырдағы N 174 қаулысы.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области и признании утратившими силу постановлений акимата области
Постановление акимата Мангистауской области N 734 от 6 августа 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2027 от 3 сентября 2008 года. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 14 июня 2013 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 14 июня 2013 года № 171
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" , от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" , акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 22 октября 2007 года N 364 "Об утверждении Правил присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за N 1991, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 6 марта 2008 года N 38-39) следующее изменение:
в подпунктах 3), 4), 5), 6) пункта 4 главы 3 слово "района" исключить.
2. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 18 апреля 2008 года N 278 "Об утверждении Порядка расположения специальных стационарных помещений и правил реализации в них периодической печатной продукции, публикующей материалы эротического характера на территории Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за N 2013, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 27 мая 2008 года N 84) следующее изменение:
в Порядке расположения специальных стационарных помещений и правила реализации в них периодической печатной продукции, публикующее материалы эротического характера на территории Мангистауской области:
пункт 5 главы 2 исключить.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Мангистауской области от 29 апреля 2004 года N 111 "Об организации и проведении единого национального тестирования" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за N 1699, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 12 июня 2004 года);
2) постановление акимата Мангистауской области от 27 апреля 2005 года N 143 "Об организации и проведении единого национального тестирования" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за N 1905, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 21 мая 2005 года N 88-89);
3) постановление акимата Мангистауской области от 26 мая 2005 года N 174 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 27 апреля 2005 года N 143 "Об организации и проведении единого национального тестирования" (зарегистрированного в Департаменте юстиции Мангистауской области 13 мая 2005 года за N 1905, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 21 мая 2005 года N 88-89) (зарегистрирован в Реестре нормативных правовых актов за N 1909).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима области Бортника М.М., Караева Ж.А.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасарлары М. М. Бортникке, Ж.А.Қараевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                       С.Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
М.М. Бортник
Ж.А. Қараев
С.А. Бермұхаммедов
Ж.А. Оспанова
А. Әбдешұлы
Қ.Б. Жұмашев
Маңғыстау облысы
білім басқармасының бастығы
06 тамыз 2008 ж.
А.К. Рзаханов
Маңғыстау облысы
ішкі саясат басқармасының бастығы
06 тамыз 2008 ж.
Б.Е. Өтеғалиев
Маңғыстау облысы сәулет, қала құрылысы
басқармасының бастығы
06 тамыз 2008 ж.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.акима области      С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Бортник М.М.
Караев Ж.А.
Бермухаммедов С.А.
Оспанова Ж.А.
Жумашев К.Б.
начальник управления образования
Мангистауской области
"___" _____________2008 г.
Рзаханов А.К.
начальник управления внутренней политики
Мангистауской области
"___" _____________2008 г.
Утегалиев Б.Е.
начальник управления
архитектуры и градостроительства
Мангистауской области
"___" _____________2008 г.