Маңғыстау облысы әкімдігінің "Ақтау, Форт-Шевченко қалаларында, Құрық ауылы және Кендірлі демалыс аймағында су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" 2008 жылғы 20 наурыздағы N 181 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 2631 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 қаңтарда N 2040 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 24.08.2023 № 130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "поселке", "поселкелер", "поселкелерге", "поселкелері", "поселкелерді", "поселкелердің" деген сөздер тиісінше "кент", "кенттер", "кенттерге", "кенттері", "кенттерді", "кенттердің" деген сөздермен; "ауыл (село)", "ауылдық (селолық)", "ауылдардың (селолардың)", "ауылдарды (селоларды)", "ауылдар (селолар)", "ауылдарға (селоларға)" деген сөздер тиісінше "ауыл", "ауылдық", "ауылдардың", "ауылдарды", "ауылдар", "ауылдарға" деген сөздермен ауыстырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.06.2016 № 194 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне сәйкес, сондай - ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Каспий теңізінің Қазақстандық секторын игеру барысы туралы" отырысында Қазақстан Республикасының Премьер - Министрі К. Қ. Мәсімовтің берген 2008 жылғы 11 қазандағы N 38 тапсырмасын орындау үшін, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "Ақтау, Форт - Шевченко қалаларында, Құрық ауылы және Кендірлі демалыс аймағында су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" 2008 жылғы 20 наурыздағы N 181 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлер тізілімінде 2008 жылдың 30 сәуірде N 2009 тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 13 мамырдағы N 73 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасында:
1 тармақ мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"теңіздегі мұнай операцияларын қолдау үшін қажетті жағалаулық инфрақұрылымның өндірістік объектілеріндегі су қорғау аймағына ғимараттар мен құрылыстар салуға су объектісінің ластануы мен қоқыстануын болдырмау жөнінде, қосымша іс - шаралар қабылдау талабымен, шектеу таратылмайды".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ. Боқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Боқанов
С.А. Бермұхамедов
Н.А. Байжанов
А.Әбдешұлы
Қ. Сейлханұлы
Маңғыстау облысының жер
қатынастары басқармасының бастығы
22 желтоқсан 2008 жыл
Р.А. Боранбаев
Атырау және Маңғыстау облыстары
бойынша өңіраралық жер инспекциясы
бастығының м.а.
22 желтоқсан 2008 жыл
Ы.Ы. Ноғаев
Жайық - Каспий экологиялық департаменті
Маңғыстау филиалының бастығы
"22" желтоқсан 2008 жыл
Б.Б. Өтесінов
Маңғыстау облысының
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологилық
қадағау басқармасының бастығы
22 желтоқсан 2008 жыл
Ө.И.Сабиров
"Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейіндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.
19 желтоқсан 2008 жыл
Орын: Б.А.Бисенов
Маңғыстау облысын табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
22 желтоқсан 2008 жыл

О внесении дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2008 года N 181 "Об установлении водоохранных зон и полос в городах Актау, Фотр-Шевченко, селе Курык и зоне отдыха Кендерли"
Постановление акимата Мангистауской области N 2631 от 23 декабря 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2009 года N 2040. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 24 августа 2023 года N 130
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 24.08.2023 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, а также во исполнение поручения Премьер - Министра Республики Казахстан Масимова К. К., данного на заседании Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2008 года N 38 "О ходе освоения Казахстанского сектора Каспийского моря", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2008 года N 181 "Об установлении водоохранных зон и полос в городах Актау, Форт - Шевченко, селе Курык и в зоне отдыха Кендерли" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за N 2009 от 30 апреля 2008 года, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 13 мая 2008 года N 75) следующее дополнение:
в приложении 2 указанного постановления:
пункт 1 дополнить подпунктом 13) следующего содержания: "нераспространяется ограничение на строительство зданий и сооружений в водоохраной зоне на производственные объекты береговой инфраструктуры, необходимые для поддержки морских нефтяных операций, с условием принятия дополнительных мероприятий по недопущению загрязнения и засорения водного объекта".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Боканова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области
К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Боканов К.
Бермухамедов С.А.
Байжанов Н.А.
Сейлханулы К.
начальник управления земельных
отношений Мангистауской области
22 декабря 2008 года
Боранбаев Р.А.
И.о. начальника межрегиональной
земельной инспекции по Атырауской и
Мангистауской областям
22 декабря 2008 года
Ногаев Ы.Ы.
начальник Мангистауского филиала
Жайык - Каспийского департамента экологии
22 декабря 2008 года
Утесинов Б.Б.
начальник управления государственного
санитарно - эпидемиологического надзора
Мангистауской области
22 декабря 2008 года 2008 года
Сабиров У.И.
И.о.начальника государственного
учреждения "Урало - Каспийского бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов"
19 декабря 2008 года 2008 года
Бисенов Б.А.
начальник управления природных ресурсов
и регулирования природопользования
Мангистауской области
22 декабря 2008 года 2008 года