"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 92 қаулысы. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда № 3609 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.06.10 № 253 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулыларына орай Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 30 қаңтардағы
N 92 қаулысымен бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу, ядролық сынақтардың салдарынан залал келтірілген үшін оларға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу үшін жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Осы мемлекеттік қызмет түрі:
1) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 11-бабы,
2) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 ақпандағы N 110 қаулысымен бекітілген, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу, оларға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу Ережелерінің 2-14-тармақтары негізінде көрсетіледі.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Постановление акимата Костанайской области от 30 января 2008 года № 92. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2008 года № 3609. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 253
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10.06.2011 № 253.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлениям Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", и от 30 июня 2007 года № 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 30 января 2008 года
№ 92
Стандарт оказания государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний
на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
1. Общие положения
1. Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, осуществляется для выплаты им единовременной государственной денежной компенсации за ущерб, причиненный ядерными испытаниями.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Данный вид государственной услуги оказывается на основании:
1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее Закон);
2) пунктов 2-14 "Правил регистрации граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплаты им единовременной государственной денежной компенсации", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года N 110 "О некоторых вопросах выплаты единовременной государственной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".

4. Мемлекеттiк қызметті:
1) істердің макеттерін қалыптастыруын және азаматтардың өтініштерін қабылдауын меншік түріне қарамастан жүзеге асыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің комиссиялары (бұдан әрі - комиссиялар);
2) аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерінің шешімімен құрылатын, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу бойынша арнайы комиссиялар (бұдан әрі - арнайы комиссиялар) көрсетеді. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі - Бөлімдер) арнайы комиссиялардың жұмыс органы болып табылады. Бөлімдердің толық атауы, олардың мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны Қазақстан Республикасы азаматтарын Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен деп тану туралы арнайы комиссиялардың шешімі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет 1949 жылдан бастап 1965 жылға дейін, 1966 жылдан бастап 1990 жылға дейін радиоактивтік ластануға ұшыраған аймақтарда тұратын, тұрған, жұмыс істеген немесе әскери (сонымен қатар жедел) қызмет атқарған азаматтарға (бұдан әрі - өтініш берушілер) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақытты шектеу мерзімі:
1) арнайы комиссияға істердің қалыптасқан макеттерін комиссиялардың тапсыру уақытынан бастап 20 күннен аспайтын мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетіледі. Қосымша сұрау салу, тексеру жүргізу қажет болған жағдайда, қарау мерзімі бір айдан аспайтын уақытқа ұзартылуы мүмкін.
2) қажетті құжаттарды тапсырғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты 40 минуттан аспайды;
3) қажетті құжаттарды алғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің веб-сайттарында, және Бөлімдердің үй-жайларындағы стендтерде орналастырылады. Бөлімдердің мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күн сайын (сенбі мен жексенбіден басқа) жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын-ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдердің ғимараттарында көрсетіледі. Мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін, күту мен қажетті құжаттарды дайындау үшін қолайлы жағдайлар көзделген. Ақпараттық стендтер, қажетті құжаттарды толтыру үлгілері бар.

4. Государственная услуга оказывается:
1) комиссиями предприятий, организаций и учреждений независимо от форм собственности, осуществляющими формирование макетов дел и приема заявлений граждан (далее комиссии);
2) специальными комиссиями по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, создаваемыми решениями акимов районов (города областного значения) (далее - специальные комиссии). Рабочим органом специальных комиссий являются отделы занятости и социальных программ районов (города областного значения) (далее Отделы). Полное наименование Отделов, их адреса и веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги являются решения специальных комиссий о признании граждан Республики Казахстан пострадавшими вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
6. Государственная услуга оказывается гражданам, проживающим, проживавшим, работавшим или проходившим службу (в том числе срочную) на территориях, подвергшихся радиоактивному загрязнению с 1949 по 1965 годы, с 1966 по 1990 годы (далее заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в срок не более 20 дней с момента сдачи комиссиями сформированных макетов дел в специальную комиссию. В случаях, когда необходимо проведение дополнительных запросов, проверок сроки рассмотрения могут быть продлены не более чем на один месяц.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов не более 40 минут.
8. Оказание государственной услуги производится бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах Отделов и на стендах, расположенных в помещениях Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья) в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов по месту жительства заявителя. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) өтініш;
2) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) тұрғылықты жерін дәлелдейтін құжаттың көшірмесі;
4) салық төлеуші куәлігінің көшірмесі (СТН);
5) әлеуметтік жеке код беру туралы уақытша куәліктің көшірмесі (ӘЖК);
6) жинақтаушы кітапшасының немесе өтемақы беру бойынша уәкілетті органмен жасаған шарттың көшірмесі;
7) 1949 жылдан бастап 1965 жылдар, 1966 жылдан бастап 1990 жылдар аралығында Семей ядролық сынақ полигонының аймағында тұрған фактісін және мерзімін дәлелдейтін құжаттар;
Радиациялық қауібінің тиісті аймағында тұрған фактісін және мерзімін дәлелдейтін құжаттар болып табылады:
1) архивтік анықтамалар,
2) халық депутаттары селолық, кенттік (ауылдық) Кеңестерінің, тұрғын үй-пайдалану басқармаларының, үй басқармаларының, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтері әкімдерінің, пәтер иелері кооперативтерінің анықтамалары;
3) еңбек кітапшасы;
4) оқу орнын бітіру туралы диплом;
5) әскери билет;
6) туу туралы куәлік, орта білім туралы аттестат, негізгі мектепті бітіру туралы куәлік;
7) Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақ салдарынан зардап шеккен адамның жеңілдіктерге құқығын дәлелдейтін Заңмен белгіленген тәртіппен берілген куәлік.
Егер архивтік және басқа құжаттар сақталмаса - ядролық сынақтың әсеріне ұшыраған аймақта тұрған заңды фактісін және мерзімін белгілеу туралы соттың шешімі.
13. Өтініш берушілердің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдер жүзеге асыратын мемлекеттік қызмет алу үшін толтыру қажет арыз нысанын беру.
14. Толтырылған арыз және мемлекеттік қызметті алу үшін басқа қажетті құжаттар:
жұмыс істейтін азаматтар (зейнеткерлерден басқа) - негізгі жұмыс орны бойынша;
зейнеткерлер (жұмыс істейтін зейнеткерлерді қоса есептегенде), мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылар, жұмыс істемейтін азаматтар - жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар органдарында;
ішкі істер, ұлттық қауіпсіздік органдары, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі және басқа әскери құрылымдардың зейнеткерлері - зейнетақы тағайындау орны бойынша;
медициналық-әлеуметтік мекемелердің, медициналық-әлеуметтік ұйымдардың қамқорлығындағы - тиісті мекемелердің тұрғылықты жері бойынша;
бас бостандығынан айыру жерлерінде жазасын өтеп жүрген азаматтар - еңбекпен түзеу мекемелерінің әкімшілігі комиссияларға тапсырады.
15. Құжаттарды қабылдау күні және олардың тізбесі көрсетілген үзбелі талоны, өтініш беруші барлық  қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын болып табылады.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление;
2) копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
3) копия документа, подтверждающего место жительства;
4) копия свидетельства налогоплательщика (РНН);
5) копия временного свидетельства о присвоении социального индивидуального кода (СИК);
6) копия сберегательной книжки или договора с уполномоченной организацией по выдаче компенсации;
7) документы, подтверждающие факт и период проживания на территории Семипалатинского испытательного полигона в периоды с 1949 по 1965 годы, с 1966 по 1990 годы.
Документами, подтверждающими факт и период проживанияв соответствующих зонах радиационного риска, могут являться:
1) архивные справки,
2) справки сельских, поселковых (аульных) Советов народных депутатов, жилищно-эксплуатационных управлений, домоуправлений, акимов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, кооперативов собственников квартир;
3) трудовая книжка;
4) диплом об окончании учебного заведения;
5) военный билет;
6) свидетельство о рождении, аттестат о среднем образовании, свидетельство об окончании основной школы;
7) удостоверение, подтверждающее право на льготы пострадавшему (ей)  вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выданное в установленном Законом  порядке.
Если архивные и иные документы не сохранились - решение суда об установлении юридического факта и периода проживания на территории, подвергшейся воздействию ядерных испытаний.
13. Выдача формы заявления, которое необходимо заполнить для получения государственной услуги, осуществляется Отделами по месту жительства заявителей.
14. Заполненные заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются  в комиссии:
работающими гражданами (кроме пенсионеров) - по месту основной работы;
пенсионерами (включая работающих пенсионеров), получателями государственных социальных пособий, неработающими гражданами - в органах занятости и социальных программ;
пенсионерами органов внутренних дел, национальной безопасности, Министерства обороны Республики Казахстан и других воинских формирований - по месту назначения пенсии;
опекаемыми медико-социальных учреждений, медико-социальных организаций - по месту проживания в соответствующих учреждениях;
гражданам, отбывающих наказание в местах лишения свободы - администрациями исправительно-трудовых учреждений.
15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.

16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу өтініш беруші тұрғылықты жеріндегі Бөлімге бару арқылы немесе пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет беруде бас тартуға негіздемелердің тізімі:
егер өтініш беруші 1949 жылға дейін немесе 1990 жылдан кейін радиоактивтік ластануға ұшыраған аймақтарда тұрған, жұмыс істеген немесе әскери (сонымен қатар жедел) қызмет атқарған болса;
егер өтініш беруші бір жылдан кем радиоактивтік ластануға ұшыраған аймақтарда тұрған, жұмыс істеген немесе әскери (сонымен қатар жедел) қызмет атқарған болса;
егер өтініш берушіге өтемақы бұрын төленген болса.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім қызметі:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты сақтау кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылық;
6) белгіленген уақытта өтініш беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижесі
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімдердің және олардың лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру, сондай-ақ шағымды дайындауға көмекті жоғары тұрған мемлекеттік органдарда - аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінде алуға болады. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электронды түрде аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктеріне беріледі. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
23. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен берiлген өтiнiштер мiндеттi түрде қабылдануға, тiркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиiс.
Шағымды қабылдау, өтініш берушіге шағымды қабылдап алған адамның тегі, аты-жөні, күні мен уақыты көрсетілген, сондай-ақ оның қарау барысы туралы білуге болатын телефоны көрсетілген талон беріледі.

16. Доставка результата оказания услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем Отдела по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано, если компенсация заявителю была выплачена ранее.
3. Принципы работы
18. Деятельность Отделов основывается на принципах:
соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) Отделов и их должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящих государственных органах - акиматах районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в устной или письменной форме по почте, или в электронном виде в акиматы районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
23. Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению.
Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, а также номера телефона, по которому можно узнать о ходе ее рассмотрения.

6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің және олардың жоғары тұрған органдарының байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, заңды мекенжайы, телефоны, Бөлім бастықтарының және олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
2) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, орналасқан жері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің телефондары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерінің және олардың орынбасарларының қабылдау мен жұмыс кестесі туралы ақпарат мемлекеттік және орыс тілдерінде осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ғимараттардың үй-жайларындағы ақпараттық стендтерде орналасқан.
25. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты өтініш беруші "Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті"  мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі - Департамент) алады.
Департаменттің мекенжайы: 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34, электрондық поштаның мекенжайы social@kostanay.kz, oblsots@mail. ru., Қостанай облысы әкімінің веб-сайты www.kostanay.kz электрондық қызметтер - www.e.kostanay.kz, байланыс телефоны: 8 (7142) 500616.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына
1-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
Бөлімдерінің байланыс деректері
N
Бөлімдердің атауы
Заңды мекенжайы, телефондардың нөмірлері және Бөлімдердің
бастықтары мен олардың
орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері
Веб-Сайт
Электрон-
дық пошта
1
"Алтынсарин ауданы кімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"  мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ)
110101, Алтынсарин ауда-
ны, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-20, бас-
тықтың азаматтарды қабыл-
дау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін, бастықтың орынба-
сарының азаматтарды қа-
былдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден12.00-ге дейін
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
@gcvp.kz
2
"Амангелді ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110200, Амангелді ауданы, Амангелді селосы, Майлин көшесі, 18, телефон нөмірі 8-(71440)-21-5-92, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсен-
бі сағат 14.00-ден 18.00
-ге дейін бастықтың орын-
басарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүй-
сенбі, сейсенбі, жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
amangeldy
.kostanay
.kz/
Sobes_
amаngeldy
@gcvp.kz
3
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Октябрь-

6. Контактная информация
24. Контактные данные Отделов и их вышестоящих органов:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителями указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, место нахождения, телефоны акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту. Информация о графиках работы и приема акимов районов (города областного значения) и их заместителей размещается на информационных стендах, на государственном и русском языках, в помещениях зданий по адресам, указанным в приложении 3 к настоящему Стандарту.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области» (далее - Департамент).
Адрес Департамента: 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34, адрес электронной почты social@kostanay.kz, oblsots@mail.ru, веб-сайт акима Костанайской области www.kostanay.kz электронные услуги - www.e.kostanay.kz, контактный телефон: 8 (7142) 500616.
Приложение 1
к Стандарту оказания государственной
услуги "Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Контактные данные Отделов занятости
и социальных программ районов (города областного значения)
Наименование
Отделов
Юридический адрес,
номера телефонов
и графики приема
граждан
начальниками
Отделов и их
заместителями
Веб-Сайт
Элек-
тронная
почта
1
Государственное учреждение (далее ГУ) "Отдел занятости и социальных программ" акимата Алтынсаринского района
110101, Алтынсарин-
ский район, село Убаганское улица Ленина, 4 номер телефона 8-(71445)-34-1-20, график приема граж-
дан начальником:  среда с 14.00 до 17.00 часов, график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник с 9.00 до 12.00 часов
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
@gcvp.kz
2
ГУ "Амангельдин-
ский отдел занятости и социальных программ"
110200, Амангель-
динский район, село Амангельды, улица Б.Майлина,18 номер телефона 8-(71440)-21-5-92 график приема граж-
дан начальником: четверг с 14.00 до 18.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник, вторник, пятница с 14.00 до 18.00 часов
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amаngeldy
@gcvp.kz
3
ГУ "Отдел занятости и социальных программ"
Аулиеколь-
ского района
110400, Аулиеколь-
ский район, село  Аулиеколь, улица

ский көшесі, 24, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-76, бастықтың азаматтарды қа-
былдау кестесі: сәрсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге
дейін бастықтың орынба-
сарының азаматтарды қа-
былдау кестесі: дүйсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
"Жангелдин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110660, Жангелдин ауданы, Торғай кенті, Амангелді көшесі, 38, телефон нөмірі 8-(71439)-21-5-60, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
http://jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
"Денисов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 6, телефон нөмірі 8-(71434)-9-13-44, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
denisovka
.kostanay
.kz/
densots
@mail.ru
6
"Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Асанбаев көшесі, 51, телефон нөмі-
рі 8 (71435)-2-33-70, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсе-
нбі сағат 9.00-ден 13.00
-ге дейін бастықтың орын-
басарының азаматтарды қа-
былдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
zhitikara
.kostanai
.kz/
jitsots
@mail.ru
7
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ленин кө-
шесі, 22, телефон нөмірі 8-(71437)-21-8-49, бас-
тықтың азаматтарды қабыл-
дау кестесі: дүйсенбі
және бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кес-
тесі: сейсенбі және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
"Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космо-
навтов көшесі, 16, теле-
фон нөмірі 8(71441)-3-29
-48, бастықтың азаматтар-
ды қабылдау кестесі: бей-
сенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін, жұма са-
ғат 15.00-ден 18.00-ге
дейін бастықтың  орынба-
сарының азаматтарды қабы-
лдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
karabalyk
.kostanai
.kz/
karasots
@mail.ru
9
"Қарасу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111000, Қарасу ауданы, Қарасу селосы, А. Исаков көшесі, 68, телефон нөмірі 8 (71452)-21-0-59, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
"Қостанай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Казахская көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-95, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 7.30-ға дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 14.00-ден 17.30-ға дейін
http://
www.
kost
egion.kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
"Мендіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Летунов көшесі, 7, телефон нөмірі 8-(71443)-2-23-02 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
mendikara
.kostanay
.kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
"Науырзым ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағрламалар бөлімі" ММ
111400, Науырзым ауданы, Қараменді селосы, Абай көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71454)-2-17-87 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге және сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 104, телефон нөмірі 8-(71451)-21-9-48 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін бастықтың орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots
@yandex.ru
14
"Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71436)-3-67-08 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың  орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге  дейін
http://
taran.kz/
zagita
@mail.ru
15
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Абылайхан көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71444)-2-16-33 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін және бейсенбі сағат  14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
"Федоров аудандық  жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Красноармейский көшесі,  53, телефон нөмірі 8-(71442)-21-9-96, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі,  сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
http://
fedorovka
.kostanay
.kz/
fedsots
@mail.ru
17
"Арқалық қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ

Октябрьская, 24 номер телефона 8-(71453)-21-0-76 график приема граж-
дан начальником: среда с 9.00 до 12.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник с 9.00 до 12.00 часов
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Джангельдин-
ского района
110660, Джангель-
динский район, по-
селок Торгай, ули-
ца Амангельды, 38 номер телефона 8-(71439)-21-5-60 график приема граж-
дан начальником:  среда с 15.00 до 18.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: пятница с 15.00 до 18.00 часов
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Денисовского района
110500, Денисовский район, село Дени-
совка, улица Кали-
нина 6 номер телефона 8-(71434)-9-13-44 график приема граж-
дан начальником: пятница с 9.00 до 13.00 часов
http://
denisovka.
кostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Житикаринс-
кого района
100701, Житикарин-
ский район, город Житикара, улица Асанбаева, 51, но-
мер телефона 8-(71435)-2-33-70, график приема граж-
дан начальником: вторник с 9.00 до 13.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
ГУ "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ"
110800, Камыстин-
ский район, поселок Камысты, улица Ле-
нина, 22 номер телефона 8-(71437)-21-8-49 график приема граж-
дан начальником:
понедельник и чет-
верг с 14.00 до 18.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: вторник и
пятница с 14.00 до 18.00 часов
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
ГУ "Отдел занятости и социальных  программ" Карабалык-
ского района
110900, Карабалык-
ский район, поселок Карабалык, улица Космонавтов, 16 номер телефона 8 (71441)-3-29-48 график приема граж-
дан начальником: четверг с 9.00 до 12.00 часов, пятни-
ца с 15.00 до 18.00 часов график приема граждан заместите-
лем начальника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
karabalyk.
кostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Карасуского района
111000, Карасуский район, село Карасу,
улица А.Исакова, 68 номер телефона 8-(71452)-21-0-59 график приема граж-
дан начальником
вторник и четверг с 10.00 до 12.00 часов и с 14.00 до 16.00 часов
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Костанайского района
111100, Костанай-
ский район, поселок Затобольск, улица Казахская, 5 номер телефона 8-(71455)-2-12-95 график приема граж-
дан начальником: среда с 14.00 до 17.30 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: пятница с 14.00 до 17.30 часов
http://
www.
kostregion
.kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
ГУ "Отдел занятости и социальных  программ" Мендыкарин-
ского района
111300, Мендыкарин-
ский район, село Боровское, улица Летунова, 7 номер телефона 8-(71443)-2-23-02, график приема граж-
дан начальником: вторник и четверг с 9.00 до 12.00 часов
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
ГУ "Отдел занятости и социальных  программ" акимата Наурзумского района
111400, Наурзумский район, село Кара-
менды улица Абая, 14 номер телефона 8-(71454)-2-17-87 график приема граж-
дан начальником:  вторник  с 10.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 17.00 часов
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" Сарыкольского района
111600, Сарыколь-
ский район, поселок Сарыколь, улица Ленина, 104 номер телефона 8-(71451)-21-9-48 график приема граж-
дан начальником:  вторник и пятница с 10.00 до 13.00 ча-
сов и с 14.00 до 16.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник и четверг с 10.00 до 13.00 часов и с 14.00 до 16.00 часов
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots
@yandex.ru
14
ГУ "Отдел занятости и социальных  программ" Тарановского района
111700, Тарановский район, село Тара-
новское, улица Калинина, 72 номер телефона 8-(71436)-3-67-08 график приема граж-
дан начальником: среда с 9.00 до 13.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника:  понедельник с 9.00 до 13.00 часов
http://
taran.kz/
zagita
@mail.ru
15
ГУ "Отдел занятости и социальных  программ" Узункольского района
111800, Узунколь-
ский район, село Узунколь, улица Аблайхана, 53 номер телефона 8-(71444)-2-16-33 график приема граж-
дан начальником: вторник с 9.00 до 12.00 часов и чет-
верг с 14.00 до 18.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник с 9.00 до 13.00 часов и пятница с 14.00 до 18.00 часов
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
ГУ "Федоровский районный отдел занятости и социальных
программ"
111900, Федоровский район, село Федо-
ровка, улица Крас-
ноармейская, 53, номер телефона 8-(71442)-21-9-96, график приема граж-
дан начальником: понедельник, вторник, среда с 9.00 до 18.00 часов
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
ГУ "Аркалыкский го родской отдел занятости и  социальных программ"

110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 62,телефон нөмірі 8-(71430)-7-09-12, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі, бейсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
http://
www.
arkalyk.kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110000, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 36, телефон нөмірі  8-(7142)-50-08-26, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111200, Лисаков қаласы, 4 ағын аудан, 37А үй, телефон нөмірі 8-(71433)-3-21-71, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың  орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.lsk.
kz/
lissoc
@mail.ru
20
"Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111500, Рудный қаласы, Пионерский көшесі,  21, телефон нөмірі  8-(71431)-4-40-75, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
rudny.kz/
rudsots
@mail.ru
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына
2-қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің маңызы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік маңызы
Келесі жылы көрсет-
кіштің нысаналы маңызы
Есептік жылы көрсеткіш-
тің ағымдағы
маңызы
1
2
3
4

110300, город Аркалык, проспект  Абая, 62 номер телефона 8-(71430)-7-09-12 график приема граж-
дан начальником: среда, четверг с 16.00 до 17.00 ча-
сов график приема граждан заместите-
лем начальника: вторник, пятница с 16.00 до 17.00 часов
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" акимата  города Костаная
110000, город Костанай, улица  Касымканова, 36 номер телефона 8-(7142)-50-08-26 график приема граж-
дан начальником: вторник, среда, четверг с 9.00 до 13.00 часов, график приема граждан за-
местителем началь-
ника: вторник, сре-
да, четверг с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
ГУ "Отдел занятости и социальных программ"  города Лисаковска
111200, город Лиса-
ковск, 4 микрорай-
он, дом 37 А номер телефона 8-(71433)-3-21-71 график приема граж-
дан начальником:  четверг с 9.00 до 13.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: вторник с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.lsk.kz/
lissoc
@mail.ru
20
ГУ "Рудненский городской отдел занятости исоциальных  программ"
111500, город  Руд-
ный, улица Пионерс-
кая, 21 номер теле-
фона 8-(71431)-4-40-75 график приема граж-
дан начальником: среда с 10.00 до 13.00 часов график приема граждан за-
местителем началь-
ника: понедельник, вторник, среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
rudny.kz/
rudsots
@mail.ru
Приложение 2
к Стандарту оказания государственной
услуги "Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в
последую-
щем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

4.4. Тұтынушылар шағым беру мерзіміне
қанағат ету % (үлесі)
88
90
89
5. Сыпайылық
5.1. Тұтынушылардың
персоналдың сыпайылы-
ғына қанағат ету % (үлесі)
89
90
88
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу
және есепке алу" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына
3-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
әкімдіктерінің  байланыс деректері
N
Аудандар-
дың
(облыстық
маңызы
бар
қалалар-
дың) әкімдік-
терінің
атауы
Орналасқан жері
мен телефондардың
нөмірлері
Веб-Сайт
Электрон-
дық пошта
1
Алтынсарин ауданының әкімдігі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, теле-
фон нөмірі 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
altynsar
@kostanay.
kz
2
Амангелді ауданының әкімдігі
110200, Амангелді ауда-
ны, Амангелді селосы, Б. Майлин көшесі, 19, телефон нөмірі 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy
@kostanay.
kz
3
Әулиекөл ауданының әкімдігі
110400, Әулиекөл ауда-
ны, Әулиекөл селосы, 1 Май көшесі, 44 үй, те-
лефон нөмірі 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.
kz
4
Жангелдин ауданының әкімдігі
110660, Жангелдин ауданы, Торғай кенті, Алтынсарин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.
kz
5
Денисов ауданының әкімдігі
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.
kz
6
Жітіқара ауданының әкімдігі
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65 үй, телефон нөмірі 8 (71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.
kz
7
Қамысты ауданының әкімдігі
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 61 үй, телефон нөмірі 8-(71437)-21-7-44
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.
kz
8
Қарабалық ауданының әкімдігі
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 31, телефон нөмірі 8 (71441)-3-35-70
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.
kz
9
Қарасу ауданының әкімдігі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу селосы, А. Исаков көшесі, 73, телефон нөмірі 8(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.
kz
10
Қостанай ауданының әкімдігі
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 65, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-05
http://
www.
kostregion.
kz/
kost_
region
@kostanay.
kz
11
Мендіқара ауданының әкімдігі
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Королев көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.
kz
12
Науырзым ауданының әкімдігі
111400, Науырзым ауданы, Қараменді селосы, Жәнібек көшесі, 1, телефон нөмірі 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.
kz
13
Сарыкөл ауданының әкімдігі

4.4. % (доля) потре-
бителей, удовлетво-
ренных сроками обжалования
88
90
89
5. Вежливость
5.1. % (доля) потре-
бителей, удовлетво-
ренных вежливостью персонала
89
90
88
Приложение 3
к Стандарту оказания государственной
услуги "Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Контактные данные акиматов
районов (города областного значения)
Наименование акиматов  районов (города област-
ного pначения)
Место нахождения и
номера телефонов
Веб-Сайт
Электрон-
ная
почта
1
Акимат Алтынса-
ринского района
110101, Алтынсаринский район, село Убаганское улица Ленина, 4 номер  телефона 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
altynsar
@kostanay.
kz
2
Акимат Амангель-
динского района
110200, Амангельдинский район, село Амангельды, улица Б.Майлина,19 номер телефона 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy
@kostanay.
kz
3
Акимат Аулие-
кольского района
110400, Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица 1 Мая дом 44 номер телефона 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.
kz
4
Акимат  Джангель-
динского  района
110660, Джангельдинский район, поселок Торгай,  улица Алтынсарина, 4 номер телефона 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.
kz
5
Акимат Денисов-
ского района
110500, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5 номер телефона 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.
kz
6
Акимат Житика-
ринского района
100701, Житикаринский район, город Житикара, 6 микрорайон дом 65 номер телефона 8-(71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.
kz
7
Акимат Камыстин-
ского района
110800, Камыстинский район, поселок Камысты, улица  Ержанова дом 61 номер телефона 8-(71437)-21-7-44
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.
kz
8
Акимат Караба-
лыкского района
110900, Карабалыкский район, поселок  Карабалык, улица Космонавтов, 31 номер телефона 8(71441)-3-35-70
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.
kz
9
Акимат Карасус-
кого района
111000, Карасуский район, село Карасу, улица А.Исакова, 73 номер телефона 8-(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.
kz
10
Акимат Костанай-
ского района
111100, Костанайский район, поселок Затобольск, улица Калинина, 65 номер телефона 8-(71455)-2-12-05
http://
www.
kost
region.kz/
kost_
region
@kostanay.
kz
11
Акимат Мендыка-
ринского  района
111300, Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 5 номер телефона 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.
kz
12
Акимат  Наурзум-
ского района
111400, Наурзумский район, село Караменды улица Жанибека, 1 номер телефона 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.
kz
13
Акимат Сарыколь-
ского района

111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.
kz
14
Таран ауданының әкімдігі
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефон нөмірі 8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.
kz
15
Ұзынкөл ауданының әкімдігі
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Мүсірепов көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.
kz
16
Федоров ауданының әкімдігі
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Калинин көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.
kz
17
Арқалық қаласының әкімдігі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, телефон нөмірі 8-(71430)-7-12-00
http://
www.
arkalyk.
kz/
arkalyk
@kostanay.
kz
18
Қостанай қаласының әкімдігі
110000, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, телефон нөмірі 8-(7142)-57-57-65
http://
www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.
kz
19
Лисаков қаласының әкімдігі
111200, Лисаков қаласы, Мира көшесі, 32, телефон нөмірі 8-(71433)-3-45-76
http://
www.lsk.
kz/
lisakovsk
@kostanay.
kz
20
Рудный қаласының әкімдігі
111500, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93, телефон нөмірі 8-(71431)-4-53-31
http://
www.rudny.
kz/
rudny
@kostanay.
kz

111600, Сарыкольский район, поселок Сарыколь,  улица Ленина, 72 номер телефона 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.
kz
14
Акимат Таранов-
ского района
111700, Тарановский район, село арановское,  улица Калинина, 60 номер телефона  8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.
kz
15
Акимат Узунколь
ского района
111800, Узункольский район, село зунколь, улица Мусрепова, 14 номер телефона 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.
kz
16
Акимат Федоров
ского района
111900, Федоровский район, село Федоровка, улица Калинина, 53, номер телефона 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.
kz
17
Акимат города Аркалыка
110300, город Аркалык, проспект Абая, 29 номер телефона -(71430)-7-12-00
http://
www.
arkalyk.
kz/
arkalyk
@kostanay.
kz
18
Акимат города Костаная
110000, город Костанай,  улица Пушкина 98, номер телефона 8-(7142)-57-57-65
http://
www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.
kz
19
Акимат  города  Лисаковска
111200, город Лисаковск, улица Мира,32 номер телефона 8-(71433)-3-45-76
http://
www.lsk.
kz/
lisakovsk
@kostanay.
kz
20
Акимат города Рудного
111500,город Рудный, улица Ленина 93,номер телефона 8-(71431)- 4-53-31
http://
www.rudny.
kz/
rudny
@kostanay.
kz