"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 127 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда N 3616 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.06.10 № 253 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы"»Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының  9-1-бабына  және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 558  және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 561  қаулыларына орай Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 7 ақпандағы
N 127 қаулысымен бекітілген
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау (бұдан әрі - 18 жасқа дейінгі балаларға арналған жәрдемақы) - Қостанай облысында тоқсан сайын белгіленетін азық-түлік себетінен төмен айлық орташа жан басына шаққандағы табысы бар тұлғаларға (отбасыларға) мемлекетпен берілетін, ақшалай түрдегі төлем.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  2, 4, 5, 6, 9-баптары;
2) "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру бойынша кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092  қаулысымен  бекітілген балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу  Ережелерінің 4, 9 25, 28, 29-тармақтары ;
3) "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру бойынша кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 1092 қаулысымен бекітілген балаларға арналған жәрдемақыны алуға үміткер отбасының жиынтық табысын есептеу  Ережелерінің 1-тармағы  негізінде көрсетіледі.

Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
Постановление акимата Костанайской области от 7 февраля 2008 года N 127. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2008 года N 3616. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 253
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10.06.2011 № 253.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлениям Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг , оказываемых физическими и юридическим лицам" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 7 февраля 2008 года
N 127
Стандарт оказания государственной услуги
«"Назначение государственных пособий семьям,
имеющим детей до 18 лет"
1. Общие положения
1. Назначение государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет (далее - пособие детям до 18 лет) - выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом ниже продовольственной корзины, устанавливаемой ежеквартально в Костанайской области.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статей 2 , 4, 5, 6, 9 Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей";
2) пунктов 4, 9 , 25, 28, 29 "Правил назначения и выплаты государственных пособий семьям, имеющим детей", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года N 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей";
3) пункта 1 Правил исчисления совокупного дохода семьи, претендующей на получение пособия на детей, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года N 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О государственных пособиях семьям, имеющим детей".

4. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі - Бөлімдер) арқылы көрсетіледі. Өтініш берушінің тұрғылықты жерінде Бөлім болмаған жағдайда, ол кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкіміне өтініш береді. Бөлімдердің толық атауы, олардың мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Өтініш беруші алатын мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны: 18 жасқа дейінгі балаларға арналған жәрдемақыны тағайындау туралы хабардар ету болып табылады.
6. 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін жәрдемақысын алуға Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтардың және туған, ұл (қыз) асырап алған, сондай-ақ Қостанай облысында белгіленген отбасының орташа жан басына шаққандағы табысы азық-түлік себетінің құнынан төмен болған жағдайларда, сондай-ақ балаларды қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) алған оралмандардың (бұдан әрі - өтініш берушілер) құқығы бар.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақытты шектеу мерзімі:
1) өтініш берушіден немесе кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкімінен қажетті құжаттар келіп түскен күнінен бастап мемлекеттік қызмет он жұмыс күн ішінде көрсетіледі;
2) қажетті құжаттарды тапсырғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты: 40 минуттан аспау;
3) қажетті құжаттарды алғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты: 40 минуттан аспау.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің веб-сайттарында, және Бөлімдердің үй-жайларындағы стендтерде орналастырылады. Бөлімдердің мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күн сайын (сенбі мен жексенбіден басқа) жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын-ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдердің және мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін, күту мен қажетті құжаттарды дайындау үшін қолайлы жағдайлар көзделген. кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдер аппараттарының ғимараттарында көрсетіледі. Ақпараттық стендтер, қажетті құжаттарды толтыру үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттарды ұсыну қажет:

4. Государственная услуга оказывается отделами занятости и социальных программ районов (города областного значения) (далее Отделы) по месту жительства заявителя. В случае отсутствия Отдела по месту жительства заявителя, он обращается к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов, их адреса и веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Форма завершения оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель: уведомление о назначении пособия на детей до 18 лет.
6. Право на пособие детям до 18 лет имеют граждане Республики Казахстан, постоянно проживающие в Республике Казахстан, и оралманы, имеющие рожденных, усыновленных (удочеренных), а также взятых под опеку (попечительство) детей в случаях, когда месячный среднедушевой доход семьи ниже стоимости продовольственной корзины, установленной в Костанайской области (далее заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в течение десяти рабочих дней со дня поступления документов от заявителя или акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 40 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах Отделов и на стендах, расположенных в помещениях Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья), в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов и аппаратов акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов по месту проживания заявителя, в которых предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:

1) өтініш (белгіленген нысан бойынша);
2) баланың туу туралы куәлігінің (куәліктерінің) көшірмесі (көшірмелері);
3) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) отбасының тұрғылықты жерін растайтын құжаттың көшірмесі (азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай бюросының анықтамасы, немесе ауылдық (селолық) округ әкімінің анықтамасы);
5) отбасы мүшелерінің табыстары туралы, оның ішінде жеке қосалқы шаруашылығы бар туралы мәліметтер (белгіленген нысандар бойынша) өтініш жасалған тоқсанның алдындағы тоқсан үшін өтініш берушінің отбасы мүшелерінің табыстары туралы мәліметтер.
Осы жағдайда өтініш беруші:
еңбекақы, әлеуметтік төлемдер түрінде алынған табыстар олардың мөлшері туралы анықтамалармен расталады. Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілетін әлеуметтік төлемдер түрінде табыс алуы зейнетақы немесе жәрдемақы алушы куәлігінің көшірмесімен не Зейнетақы төлеу жеріндегі мемлекеттік орталықтың бөлімшелері беретін анықтамамен расталады.
жекелеген азаматтарда еңбекақы төлеу жөнінде - шарттың көшірмесі, жалға алушының анықтамасымен немесе өтініш негізінде растайды;
өзін-өзі жұмыспен қамтыған халықтың табысы жазбаша өтінішпен расталады.
шаруа қожалығының мүшелері - салық органдарына ұсынылатын, алынған табыс туралы декларациясы;
кәсіпкерлік қызметпен арнаулы салық режимі жағдайында айналысатын адамдардың табысы бір жолғы талон, патент, оңайлатылған декларация негізінде расталады;
алименттер жөнінде: ұйымдардың аударылған алимент туралы анықтамаларымен не почта аударымдарының алынған алимент туралы түбіртегімен, сондай-ақ сот органдарының алимент өндіріп алу туралы шешім қоса берілген жазбаша өтініш негізінде расталады. Адамдардың асырауындағыларды ұстауға міндетті адамның тұрғылықты жері туралы мәліметтердің болмауы себебінен алимент отбасының жиынтық табысы көрсетілген адамның іздеуде жүргені туралы тиісті органдардан алынған құжаттар қоса берілген жазбаша өтініш негізінде алынған табыс.
жеке қосалқы шаруашылықтан: жеке қосалқы шаруашылықтан, ауыл шаруашылығы (гүл) өнімдерін өсіруден, мал мен құс ұстаудан және өсіруден алынған табыс өтініш берушінің кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі немесе басқа да құзыретті орган қол қойған жеке қосалқы шаруашылығының болуы және мөлшері туралы мәліметтерінің негізінде. Жеке қосалқы шаруашылықта өсірілген гүл өнімдерін сатудан, сондай-ақ терісі бағалы аңдар, ара, құс (тауықтан, қаздан үйректен басқа) өсіруден алынған табыс жазбаша өтініш негізінде алынған табыс.
жылжымайтын мүлікті және көлік құралдарын жалға беруден; бағалы қағаздардан (дивидендтер); шетелдік валютаны өткізуден; асыл тастар мен қымбат бағалы металдарды, олардан жасалған зергерлік бұйымдарды және құрамында асыл тастар мен қымбат бағалы металдар бар басқа да заттарды, сондай-ақ өнер туындыларын және антиквариат сатудан; жылжымайтын мүлікті және көлік құралдарын сатудан; авторлық сыйақы түрінде; жылжымайтын мүлікті, көлік құралдарын және басқа да мүлікті сыйға тарту, мұрагерлікке алу түрінде алынған; кредитті (шағын кредитті) пайдаланудан; қайтарымсыз алынған ақша; ақша салымдары бойынша сыйақы (мүдде); ақшалай аударылымдар; конкурстарда, жарыстарда (олимпиадаларда), фестивальдарда, лотереялар, салымдар мен борышкерлік бағалы қағаздар бойынша ұтыстарды қоса алғанда, ақшалай және (немесе) заттай түрдегі ұтыстар; туысқандарының және басқа да адамдардың ақшалай және заттай көмегін (құн түрінде) қоса алғанда, өзге де мәлімделген табыстарды дәлелдейді.

1) заявление (установленного образца);
2) копии (копий) свидетельства (свидетельств) о рождении ребенка;
3) копии документа, удостоверяющего личность заявителя;
4) копии документа, подтверждающего место жительства семьи (копия книги регистрации граждан либо справка адресного бюро, либо справка акима аульного (сельского) округа);
5) сведения о доходах членов семьи, в том числе сведения о наличии личного подсобного хозяйства (по установленным формам).
При этом, заявитель подтверждает доходы:
в виде оплаты труда (начисленных работодателем), социальных выплат - справками об их размерах. Доходы в виде социальных выплат за счет средств республиканского бюджета подтверждаются копией удостоверения получателя пенсии или пособия либо справкой, выдаваемых отделениями Государственного центра по выплате пенсий;
об оплате труда у отдельных граждан - копией договора, справкой нанимателя или на основании заявления;
самостоятельно занятого населения подтверждаются письменным заявлением;
членов крестьянского хозяйства - декларацией о полученных доходах, представляемой в налоговые органы.
от предпринимательской деятельности на условиях специального налогового режима - на основании разового талона, патента, упрощенной декларации;
об алиментах: справками организаций о перечисленных алиментах либо квитанцией почтовых переводов о полученных алиментах, а также на основании письменного заявления с приложением решения судебных органов о взыскании алиментов. Алименты по причине отсутствия сведений о местонахождении лица, обязанного содержать иждивенцев - на основании письменного заявления с приложением документов от соответствующих органов о нахождении указанного лица в розыске.
от личного подсобного хозяйства: доход, полученный от выращивания сельскохозяйственной (цветочной) продукции, содержания и разведения скота и птицы - на основании сведений заявителя о наличии и размерах личного подсобного хозяйства, подписанных акимом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или другого компетентного органа. Доход, полученный от реализации выращенной в личном подсобном хозяйстве цветочной продукции, а также от разведения пушных зверей, пчел, птицы (кроме курей, гусей, уток), - на основании письменного заявления;
от сдачи в аренду недвижимого имущества и транспортных средств; от ценных бумаг (дивиденды); от реализации иностранной валюты; от продажи драгоценных камней и драгоценных металлов, ювелирных изделий, изготовленных из них, и других предметов, содержащих драгоценные камни и драгоценные металлы, а также произведений искусства и антиквариата; от продажи недвижимого имущества и транспортных средств; в виде авторского вознаграждения; полученные в виде дарения, наследования недвижимого имущества, транспортных средств и другого имущества; от использования кредита (микрокредита); безвозмездно полученные деньги; вознаграждение (интерес) по денежным вкладам; денежные переводы; выигрыши в натуральном и (или) денежном выражении, полученные на конкурсах, соревнованиях (олимпиадах), фестивалях, по лотереям, розыгрышам, включая по вкладам и долговым ценным бумагам; прочие заявленные доходы, включая денежную и натуральную помощь (в стоимостном выражении) родственников и других лиц - письменным заявлением;

6) отбасы құрамы туралы мәліметтер (белгіленген нысан бойынша);
7) жұмыссыз ретінде азаматты тіркеу туралы анықтама (жұмыссыздар үшін).
Ата-аналардың, қорғаншылардың немесе қамқоршылардың бірінің жәрдемақы тағайындату туралы өзі өтініш беруге мүмкіндігі болмаған жағдайда, ата-аналар, қорғаншылар немесе қамқоршылар жәрдемақы тағайындату туралы өтініш жасауға белгіленген тәртіппен берілген сенімхат негізінде басқа адамдарға уәкілеттік беруге құқылы.
Ұл асырап алушылар, қорғаншылар (қамқоршылар) ұл (қыз) асырап алу немесе балаға қамқорлық белгілеу туралы тиісті органның шешімінен көшірмені ұсынады.
13. Өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі бөлім, ал ауылдық жерде - кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкімі осы Стандарттың 12-тармағы 1), 5), 6) тармақшаларында көрсетілген құжаттардың нысандарын тегін береді.
14. Өтініш беруші толтырған арыз бен басқа құжаттарды тұрғылықты жеріндегі Бөлімге, ол болмаған жағдайда кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкіміне тапсырады. Бөлімдердің мекенжайлары және веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты-жөні, тіркеу күні мен уақыты көрсетілген талон, өтініш беруші барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын дәлелдейді.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу өтініш беруші тұрғылықты жеріндегі Бөлімге бару арқылы немесе пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Егер баланың әкесі немесе анасы (асырап алушылары) бірінші, екінші топтағы мүгедектерді, мүгедек балаларды, сексен жастан асқан адамдарды, үш жасқа дейінгі баланы күтумен айналысатын жағдайлардан басқа, жұмысқа жарамды жұмыс істемейтін, күндізгі оқу түрі бойынша оқымайтын, әскерде қызмет атқармайтын және жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелімі жоқ болса 18 жасқа дейінгі балаларға арналған жәрдемақылар тағайындалмайды.
18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақыны төлеуді тоқтату үшін:
1) баланың қайтыс болуы;
2) баланы толық мемлекет қарауына берілуі;
3) өтініш беруші жәрдемақының (жәрдемақылардың) заңсыз тағайындалуына апарып соқтырған толық емес мәліметтерді ұсынуы негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім қызметі:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты сақтау кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылық;
6) белгіленген уақытта өтініш беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.

6) сведения о составе семьи (по установленной форме);
7) справка о регистрации гражданина в качестве безработного (для безработных).
В случае невозможности личного обращения одного из родителей, опекунов или попечителей с заявлением о назначении пособий родители, опекуны или попечители вправе уполномочить других лиц на обращение с заявлением о назначении пособий на основании доверенности, выданной в установленном порядке.
Усыновители, опекуны (попечители) представляют выписку из решения соответствующего органа об усыновлении (удочерении) или установлении опеки над ребенком.
13.Отделом по месту жительства заявителя, а в сельской местности - акимом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, бесплатно выдаются формы документов, указанные в подпунктах 1), 5), 6) пункта 12 настоящего Стандарта.
14. Заполненное заявителем заявление и другие документы сдаются в Отдел по месту жительства, а при его отсутствии акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Адреса Отделов и их веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15.  Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем Отдела по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Пособие на детей до 18 лет не назначается на период, когда в семье трудоспособные родители (усыновители) ребенка не работают, не учатся по дневной форме обучения, не служат в армии и не зарегистрированы в качестве безработного в органах занятости, кроме случаев, когда отец или мать (усыновители) заняты уходом за инвалидами первой, второй группы, детьми инвалидами, лицами старше восьмидесяти лет, ребенком до трех лет.
Основаниями для прекращения выплаты пособия на детей до 18 лет являются:
1) смерть ребенка;
2) определение ребенка на полное государственное обеспечение;
3) представление заявителем недостоверных сведений, повлекших за собой незаконное назначение пособия (пособий).
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.

4. Жұмыс нәтижесі
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімдердің және олардың лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру, сондай-ақ шағымды дайындауға көмекті жоғары тұрған мемлекеттік органдарда - аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінде алуға болады. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электронды түрде аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктеріне беріледі. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
23. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен берiлген өтiнiштер мiндеттi түрде қабылдануға, тiркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиiс.
Шағымды қабылдау, өтініш берушіге шағымды қабылдап алған адамның тегі, аты-жөні, күні мен уақыты көрсетілген, сондай-ақ оның қарау барысы туралы білуге болатын телефоны көрсетілген талон беріледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің және олардың жоғары тұрған органдарының байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, заңды мекенжайы, телефоны, Бөлім бастықтарының және олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
2) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, орналасқан жері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің телефондары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерінің және олардың орынбасарларының қабылдау мен жұмыс кестесі туралы ақпарат мемлекеттік және орыс тілдерінде осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ғимараттардың үй-жайларындағы ақпараттық стендтерде орналасқан.
25. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты өтініш беруші «"Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі - Департамент) алады.
Департаменттің мекенжайы: 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34, электрондық поштаның мекенжайы social@kostanay.kz, oblsots@mail. ru., Қостанай облысы әкімінің веб-сайты www.kostanay.kz электрондық қызметтер - www.e.kostanay.kz, байланыс телефоны: 8 (7142) 500616.
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандартына
1-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
Бөлімдерінің байланыс деректері
Бөлімдердің
атауы
Заңды мекенжайы,
телефондардың нөмірлері
және Бөлімдердің
бастықтары мен олардың
орынбасарларының
азаматтарды қабылдау
кестелері
Веб-Сайт
Электрон
дық пошта
1
"Алтынсарин ауданы кімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"  мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ)
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы,
Ленин көшесі, 4, телефон
нөмірі 8-(71445)-34-1-20,
бастықтың азаматтарды

4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) Отделов и их должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящих государственных органах - акиматах районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в устной или письменной форме по почте, или в электронном виде в акиматы районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
23. Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан , подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению.
Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, а также номера телефона, по которому можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные Отделов и их вышестоящих органов:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителями указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, место нахождения, телефоны акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту. Информация о графиках работы и приема акимов районов (города областного значения) и их заместителей размещается на информационных стендах, на государственном и русском языках, в помещениях зданий по адресам, указанным в приложении 3 к настоящему Стандарту.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" (далее - Департамент).
Адрес Департамента: 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34, адрес электронной почты social@kostanay.kz, oblsots@mail.ru, веб-сайт акима Костанайской области www.kostanay.kz электронные услуги - www.e.kostanay.kz, контактный телефон: 8 (7142) 500616.
Приложение 1
к Стандарту оказания государственной
услуги "Назначение государственных
пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
Контактные данные
Отделов занятости и социальных программ
районов (города областного значения)
Наименование
отделов
Юридический адрес, номера телефонов и графики приема
граждан начальниками отделов
и их заместителями
Веб-сайт,
электронная
почта
1
ГУ "Отдел
занятости
и социальных
программ
акимата
Алтынсаринского района"
110101, Алтынсаринский район,
село Убаганское улица Ленина,
4, номер телефона 8-(71445)-34-1-20, график приема граждан начальником:

қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін, бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
gcvp.kz
2
"Амангелді ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110200, Амангелді ауданы
Амангелді селосы Майлин көшесі, 18, телефон нөмірі 8-(71440)-21-5-92,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amngeldy
@gcvp.kz
3
"Әулиекөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Октябрьский көшесі, 24, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-76, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
"Жангелдин ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110660, Жангелдин ауданы,
Торғай кенті, Амангелді көшесі, 38, телефон нөмірі 8-(71439)-21-5-60,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
"Денисов ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 6, телефон нөмірі 8-(71434)-9-13-44,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
"Жітіқара ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Асанбаев
көшесі, 51, телефон нөмірі 8(71435)-2-33-70,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
"Қамысты аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ленин көшесі, 22, телефон нөмірі 8-(71437)-21-8-49,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110900, Қарабалық ауданы,
Қарабалық кенті,
Космонавтов көшесі, 16, телефон нөмірі
8 (71441)-3-29-48, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін, жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111000, Қарасу ауданы,
Қарасу селосы, А. Исаков көшесі, 68, телефон нөмірі 8 (71452)-21-0-59,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
"Қостанай ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Казахская көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-95,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 7.30-ға дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 14.00-ден 17.30-ға дейін
http://
www.
kostregion.
kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
"Мендіқара ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Летунов көшесі, 7, телефон нөмірі 8-(71443)-2-23-02 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі
және бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
"Науырзым ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағрламалар бөлімі" ММ
111400, Науырзым ауданы,
Қараменді селосы, Абай көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71454)-2-17-87 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге және сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ

среда с 14.00 до 17.00 часов,
график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до 12.00
часов
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
@gcvp.kz
2
ГУ
"Амангельдинский отдел
занятости и
социальных
программ"
110200, Амангельдинский район,
село Амангельды, улица
Майлина,18, номер телефона 8-(71440)-21-5-92, график приема граждан начальником:
четверг с 14.00 до 18.00 часов график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник, вторник, пятница
с 14.00 до 18.00 часов
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amngeldy
@gcvp.kz
3
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Аулиекольского
района"
110400, Аулиекольский район,
село Аулиеколь, улица Октябрь
ская, 24, номер телефона
8-(71453)-21-0-76 график приема граждан начальником:
среда с 9.00 до 12.00 часов, график приема граждан
заместителем начальника: понедельник с 9.00 до 12.00 часов
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
ГУ "Отдел
занятости и
социальных программ Джангельдинского
района"
110660, Джангельдинский район,
поселок Торгай, улица
Амангельды, 38, номер телефона 8-(71439)-21-5-60, график приема граждан начальником: среда с 15.00 до 18.00 часов график приема
граждан заместителем начальника: пятница с 15.00 до 18.00 часов
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
ГУ "Отдел
занятости и
социальных программ Денисовского
района"
110500, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина 6 номер телефона 8-(71434)-9-13-44 график приема граждан начальником: пятница с 9.00 до 13.00 часов
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
ГУ "Отдел
занятости и
социальных программ Житикаринского
района"
100701, Житикаринский район, город Житикара, улица
Асанбаева, 51, номер телефона 8-(71435)-2-33-70, график приема граждан начальником: вторник с 9.00 до 13.00 часов график приема граждан заместителем начальника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
ГУ
"Камыстинский
районный
отдел
занятости
и социальных
программ"
110800, Камыстинский район, пос. Камысты, улица Ленина, 22, номер телефона 8-(71437)-21-8-49 график приема граждан начальником: понедельник и четверг с 14.00 до 18.00 часов, график приема граждан заместителем начальника: вторник и пятница с 14.00 до 18.00 часов
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Карабалыкского
района"
110900, Карабалыкский район, пос. Карабалык, улица
Космонавтов, 16, номер телефона 8 (71441)-3-29-48, график приема граждан начальником: четверг с 9.00 до 12.00 часов, пятница с 15.00 до 18.00 часов график приема граждан заместителем начальника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Карасуского
района"
111000, Карасуский район, село Карасу, улица Исакова, 68, номер телефона 8-(71452)-21-0-59, график приема граждан начальником: вторник и четверг с 10.00 до 12.00 часов и с 14.00 до 16.00 часов
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Костанайского
района"
111100, Костанайский район,
поселок Затобольск, улица
Казахская, 5, номер телефона
8-(71455)-2-12-95, график
приема граждан начальником:
среда с 14.00 до 17.30 часов
график приема граждан
заместителем начальника:
пятница с 14.00 до 17.30 часов
http://
www.
kostregion.
kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Мендыкаринского
района"
111300, Мендыкаринский район, с.Боровское, улица Летунова,
7, номер телефона 8-(71443)-2-23-02 график
приема граждан начальником:
вторник и четверг с 9.00 до 12.00 часов
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
Наурзумского
района"
111400, Наурзумский район,
село Караменды улица Абая, 14, номер телефона
8-(71454)-2-17-87 график
приема граждан начальником:
вторник с 10.00 до 12.00 часов
и с 15.00 до 17.00 часов
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Сарыкольского
района"

111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі 104, телефон нөмірі 8-(71451)-21-9-48 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots@
yandex.ru
14
"Таран ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71436)-3-67-08 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден
13.00-ге дейін
http://
taran.kz/
zagita
@mail.ru
15
"Ұзынкөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111800, Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы, Абылайхан көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71444)-2-16-33 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін және бейсенбі сағат  14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
"Федоров аудандық  жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Красноармейский көшесі,  53, телефон нөмірі 8-(71442)-21-9-96, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
"Арқалық
қалалық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 62,телефон нөмірі 8-(71430)-7-09-12, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі, бейсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
бастықтың орынбасарының
азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110000, Қостанай қаласы,
Қасымқанов көшесі, 36, телефон нөмірі  8-(7142)-50-08-26, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111200, Лисаков қаласы, 4 ағын аудан, 37А»үй, телефон нөмірі 8-(71433) -3-21-71, бастықтың
азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының
азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.lsk.
kz/
lissoc
@mail.ru
20
"Рудный
қалалық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111500, Рудный қаласы, Пионерский көшесі, 21, телефон нөмірі

111600, Сарыкольский район, пос.Сарыколь, улица Ленина, 104, номер телефона 8-(71451)-21-9-48 график
приема граждан начальником:
вторник и пятница с 10.00 до
13.00 часов и с 14.00 до
16.00 часов, график приема
граждан заместителем начальника: понедельник и четверг с 10.00 до 13.00 часов
и с 14.00 до 16.00 часов
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots
@yandex.
ru
14
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Тарановского
района"
111700, Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 72, номер телефона 8-(71436)-3-67-08,
график приема граждан начальником: среда с 9.00 до 13.00 часов, график приема граждан заместителем начальника: понедельник с 9.00 до 13.00 часов
http://
taran.
kz/
zagita
@mail.ru
15
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Узункольского
района"
111800, Узункольский район,
село Узунколь, улица Аблайхана, 53, номер телефона
8-(71444)-2-16-33 график
приема граждан начальником:
вторник с 9.00 до 12.00 часов
и четверг  с 14.00 до 18.00
часов график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до 13.00
часов и пятница с 14.00 до
18.00 часов
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
ГУ
"Федоровский
районный отдел
занятости и
социальных
программ"
111900, Федоровский район, село  Федоровка, ул.
расноармейская, 53, номер
телефона 8-(71442)-21-9-96,
график приема граждан
начальником: понедельник,
вторник, среда с 9.00 до
18.00 часов
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
ГУ "Аркалыкский
городской
отдел
занятости и
социальных
программ"
110300, город Аркалык, проспект Абая, 62, номер телефона 8-(71430)-7-09-12
график приема граждан
начальником: среда, четверг с
16.00 до 17.00 часов, график
приема граждан заместителем
начальника: вторник, пятница
с 16.00 до 17.00 часов
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
города
Костаная"
110000, город Костанай, улица
Касымканова, 36, номер телефона 8-(7142)-50-08-26, график приема граждан
начальником: вторник, среда,
четверг с 9.00 до 13.00 часов,
график приема граждан
заместителем начальника:
вторник, среда, четверг с 9.00
до 13.00 часов
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
города
Лисаковска"
111200, город Лисаковск, 4
микрорайон, дом 37А, номер
телефона 8-(71433)-3-21-71
график приема граждан
начальником: четверг с 9.00 до
13.00 часов, график приема
граждан заместителем
начальника: вторник с 9.00 до
13.00 часов
http://
www.
lsk.kz/
lissoc
@mail.ru
20
ГУ
"Рудненский
городской
отдел
занятости
и социальных
программ
111500, город Рудный, улица
Пионерская, 21, номер телефона

4.4. Тұтынушылар шағым беру мерзіміне
қанағат ету % (үлесі)
88
90
89
5. Сыпайылық
5.1. Тұтынушылардың
персоналдың
сыпайылығына қанағат
ету % (үлесі)
89
90
88
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандартына
3-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
әкімдіктерінің  байланыс деректері
Аудан-
дардың
(облыстық
маңызы
бар қала
лардың)
әкімдік
терінің
атауы
Орналасқан жері
мен телефондардың
нөмірлері
Веб-Сайт
Электрон
дық
пошта
1
Алтынсарин
ауданының
әкімдігі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/
altynsar
@kostanay.kz
2
Амангелді
ауданының
әкімдігі
110200, Амангелді ауданы,
Амангелді селосы, Майлин көшесі, 19, телефон нөмірі 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy
@kostanay.kz
3
Әулиекөл
ауданының
әкімдігі
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, 1 Май көшесі, 44 үй, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.kz
4
Жангелдин
ауданының
әкімдігі
110660, Жангелдин ауданы,
Торғай кенті, Алтынсарин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.kz
5
Денисов
ауданының
әкімдігі
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.kz
6
Жітіқара
ауданының
әкімдігі
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65 үй, телефон нөмірі 8 (71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.kz
7
Қамысты
ауданының
әкімдігі
110800, Қамысты ауданы,
Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 61 үй, телефон нөмірі 8-(71437)-21-7-44
http:
//www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.kz
8
Қарабалық
ауданының
әкімдігі
110900, Қарабалық ауданы,Қарабалық к. Космонавтов к., 31, телефон нөмірі
8 (71441)-3-35-70
http:
//www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.kz
9
Қарасу
ауданының
әкімдігі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу с., Исаков көшесі,
73, телефон нөмірі 8(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.kz
10
Қостанай
ауданының
әкімдігі
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 65, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-05
http:
//www.
kost
region.
kz/
kost_
region
@kostanay.kz
11
Мендіқара
ауданының
әкімдігі
111300, Мендіқара ауданы,
Боровской селосы,
Королев көшесі, 5,
телефон нөмірі 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.kz
12
Науырзым
ауданының
әкімдігі
111400, Науырзым ауданы,
Қараменді селосы, Жәнібек
көшесі, 1, телефон
нөмірі 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.kz
13
Сарыкөл
ауданының
әкімдігі
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.kz
14
Таран
ауданының
әкімдігі
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефон нөмірі 8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.kz
15
Ұзынкөл
ауданының
әкімдігі
111800, Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы, Мүсірепов
көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.kz
16
Федоров
ауданының
әкімдігі
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Калинин көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.kz
17
Арқалық
қаласының
әкімдігі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, телефон
нөмірі 8-(71430)-7-12-00
http:
//www.
arkalyk.
kz/
arkalyk
@kostanay.kz
18
Қостанай
қаласының
әкімдігі
110000, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98,
телефон нөмірі

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
88
90
89
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
89
90
88
Приложение 3
к Стандарту оказания государственной
услуги "Назначение государственных
пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
Контактные данные акиматов районов (городов)
Наименование
акиматов
районов
(города
областного
значения)
Место нахождения
и номера телефонов
Веб-сайт,
электронная
почта
1
Акимат
Алтынсаринского
района
110101, Алтынсаринский район, село Убаганское улица Ленина, 4, номер телефона
8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.kz/
rus/
altynsar@
kostanay.kz
2
Акимат
Амангельдинского
района
110200, Амангельдинский
район, село Амангельды, улица Б.Майлина, 19,
номер телефона 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.kz/
amangeldy
@kostanay.kz
3
Акимат
Аулиекольского
района
110400, Аулиекольский район, село Аулиеколь,
улица 1 Мая дом 44 номер телефона
8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.kz/
auliekol
@kostanay.kz
4
Акимат
Джангельдинского
района
110660, Джангельдинский
район, поселок Торгай,
улица Алтынсарина, 4,
номер телефона
8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.kz/
5
Акимат
Денисовского
района
110500, Денисовский район, село Денисовка,
улица Калинина, 5 номер телефона 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.kz/
denisovka@
kostanay.kz
6
Акимат
Житикаринского
района
100701, Житикаринский район, город Житикара, 6 микрорайон дом 65
номер телефона
8-(71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.kz/
zhitikara
@kostanay.kz
7
Акимат
Камыстинского
района
110800, Камыстинский район, поселок Камысты,
улица Ержанова, дом 61,
номер телефона
8-(71437)-21-7-44
http://
www.kamysti.
kostanai.kz/
kamysty
@kostanay.kz
8
Акимат
Карабалыкского
района
110900, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица
Космонавтов, 31 номер
телефона
8 (71441)-3-35-70
http://
www.karabalyk.
kostanai.kz/
karabalyk
@kostanay.kz
9
Акимат
Карасуского
района
111000, Карасуский район, село Карасу, улица А.Исакова, 73 номер телефона
8-(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.kz/ karasu
@kostanay.kz
10
Акимат
Костанайского
района
111100, Костанайский район, поселок Затобольск, улица
Калинина, 65 номер
телефона
8-(71455)-2-12-05
http://www.
kostregion.kz/
kost_region
@kostanay.kz
11
Акимат
Мендыкаринского
района
111300, Мендыкаринский район, село Боровское,
улица Королева, 5
номер телефона
8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.kz/
mendikara
@kostanay.kz
12
Акимат
Наурзумского
района
111400, Наурзумский район, село Караменды
улица Жанибека, 1
номер телефона 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.kz/
naurzum
@kostanay.kz
13
Акимат
Сарыкольского
района
111600, Сарыкольский район, поселок Сарыколь,  улица Ленина, 72 номер телефона
8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.kz/
sarykol
@kostanay.kz
14
Акимат
Тарановского
района
111700, Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60 номер телефона
8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.kz
15
Акимат
Узункольского
района
111800, Узункольский район, село Узунколь,  улица Мусрепова, 14 номер телефона
8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.kz/
uzunkol
@kostanay.kz
16
Акимат
Федоровского
района
111900, Федоровский район, село Федоровка,
улица Калинина, 53,
номер телефона
8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.kz/
fedorovka
@kostanay.kz
17
Акимат
города
Аркалыка
110300, город Аркалык, проспект Абая, 29 номер телефона 8-(71430)-7-12-00
http://www.
arkalyk.kz/
arkalyk
@kostanay.kz
18
Акимат
города
Костаная
110000, город Костанай,
улица Пушкина 98, номер
телефона

8-(7142)-57-57-65
http:
//www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.kz
19
Лисаков
қаласының
әкімдігі
111200, Лисаков қаласы, Мира көшесі, 32, телефон нөмірі 8-(71433)-3-45-76
http:
//www.
lsk.kz/
lisakovsk
@kostanay.kz
20
Рудный
қаласының
әкімдігі
111500, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93, телефон нөмірі 8-(71431)-4-53-31
http:
//www.
rudny.kz/
rudny
@kostanay.kz

8-(7142)-57-57-65
http://www.
kostanay.info/
gorakimat
@kostanay.kz
19
Акимат
города
Лисаковска
111200, город Лисаковск,
улица Мира,32, номер
телефона
8-(71433)-3-45-76
http://www.
lsk.kz/
lisakovsk
@kostanay.kz
20
Акимат
города
Рудного
111500, город Рудный,
улица Ленина 93,
номер телефона
8-(71431)- 4-53-31
http://
www.rudny.kz/
rudny
@kostanay.kz