"2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 29 ақпандағы N 149 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 02 қыркүйектегі N 427 қаулысы. Қостанай облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 15 қыркүйекте N 3652 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына және "Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерiн кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе сенiмгерлік басқаруға беру ережесін бекіту туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 327  қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 ақпандағы  N 149 қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3629, 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 43 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 50 "Костанайские новости" газеттерінде жарияланды), өзгерістер мен толықтырулар енгізілді "2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 ақпандағы N 149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы  N 322 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3640, 2008 жылғы 2 шілдедегі N 81 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 2 шілдедегі N 92 "Костанайские новости"» газеттерінде жарияланды), "2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 ақпандағы N 149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 14 шілдедегі  N 360 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3649, 2008 жылғы 13 тамыздағы N 100 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 19 тамыздағы N 115 "Костанайские новости"»газеттерінде жарияланды) мынадай толықтыру енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулының  қосымшасы толықтырылсын.

О внесении дополнения в постановление акимата от 29 февраля 2008 года N 149 "Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2008 году"
Постановление акимата Костанайской области от 02 сентября 2008 года N 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 сентября 2008 года N 3652. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года N 327 "Об утверждении Правил предоставления субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность неиспользуемых объектов государственной собственности" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 29 февраля 2008 года  N 149 "Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2008 году" (номер государственной регистрации N 3629, опубликовано в газетах "Қостанай таңы"»от 9 апреля 2008 года N 43, "Костанайские новости" от 9 апреля 2008 года N 50), вносились изменения и дополнения: постановлением акимата от 5 июня 2008 года  N 322 "О внесении изменения в постановление акимата от 29 февраля 2008 года N 149 "Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2008 году" (номер государственной регистрации N 3640, опубликовано в газетах "Қостанай таңы"»от 2 июля 2008 года N 81, "Костанайские новости"»от 2 июля 2008 года N 92), постановлением акимата от 14 июля 2008 года  N 360 "О внесении дополнения в постановление акимата от 29 февраля 2008 года N 149 "Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2008 году" (номер государственной регистрации N 3649, опубликовано в газетах "Қостанай таңы"»от 13 августа 2008 года N 100, "Костанайские новости"»от 19 августа 2008 года N 115) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                        С. Кулагин
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
2008 жылғы 02 қыркүйектегі
N 427 қаулысына қосымша
2008 жылы шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейiннен меншiкке өтеусіз беру құқығымен сенiмгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесі
Р/с № Объ ектінің а тауы Объектінің м екенжайы жә не  баланс ұстаушысы Негіз і Объектінің ахуалы
1 3 4 5 6
20.
Жалпы ауданы 218,9 шаршы метр гараж ғимараты
Қостанай қаласы,Введенская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 шілдедегі N 1-25/1627 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
21.
Жалпы ауданы 428,6 шаршы метр шеберхана ғимараты
Қостанай қаласы,Введенская көшесі, 39, "Қостанай қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі жіне автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 шілдедегі N 1-25/1627 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
22.
Жалпы ауданы 273,4 шаршы метр қазандығының ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы, бұрынғы "Сельхозтехника" акционерлік қоғамының аумағы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 918 хаты
Қирауға ұшырауда
23.
Жалпы ауданы 246,4 шаршы метр қазандығының ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы, бұрынғы "Сельхозтехника" акционерлік қоғамының аумағы, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 918 хаты
Қирауға ұшырауда
24.
Жалпы ауданы 158,8 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Сарыкөл селосы, "Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 01-09/61 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
25.
Жалпы ауданы 246,65 шаршы метр асханағимараты
Қарабалық ауданы, Смирновка селосы, "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 01-09/61 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
26.
Ауданы 167,7 шаршы метр сауда орталығы үй-жайының бөлігі
Таран ауданы, Қайындыкөл селосы, "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 24 маусымдағы N 1-25/1511 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                  С. Кулагин
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к постановлению акимата
от 02 сентября 2008 года
N 427
Перечень неиспользуемых объектов государственной коммунальной
собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению
субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду)
или доверительное управление с правом последующей безвозмездной
передачи в собственность в 2008 году
N
п/п
Наименование
объекта
Адрес и балан-
содержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
3
4
5
6
20.
Здание бывшего
гаража общей
площадью 218,9
квадратного
метра
Город Костанай,
улица Введенская,
39, государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата города
Костанай"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
11 июля
2008 года
N 1-25/1627
Состояние удовлетво-
рительное
21.
Здание бывшей
мастерской
общей площадью
428,6
квадратного
метра
Город Костанай,
улица Введенская,
39, государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата города
Костанай"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
11 июля
2008 года
N 1-25/1627
Состояние удовлетво-
рительное
22.
Здание
котельной
общей площадью
273,4
квадратного
метра
Денисовский район,
село Денисовка,
территория бывшего
акционерного
общества
"Сельхозтехника",
государственное
учреждение "Отдел
финансов
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
05 августа
2008 года
N 918
Подвергается
разрушению
23.
Здание
котельной общей
площадью 246,4
квадратного
метра
Денисовский район,
село Денисовка,
территория бывшего
акционерного
общества
"Сельхозтехника",
государственное
учреждение "Отдел
финансов
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
05 августа
2008 года
N 918
Подвергается
разрушению
24.
Здание
фельдшерско-
акушерского
пункта общей
площадью 158,5
квадратного
метра
Карабалыкский
район, село
Сарыколь,
государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммуналь-
ного хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Карабалыкского
района"
Письмо акима
Карабалык-
ского района
Костанайской
области от
14 января
2008 года
N 01-09/61
Состояние
неудовлетво-
рительное
25.
Здание столовой
общей площадью
246,65
квадратного
метра
Карабалыкский
район, село
Смирновка,
государственное
учреждение "Аппарат
акима
Карабалыкского
района"
Письмо акима
Карабалык-
ского района
Костанайской
области от
14 января
2008 года
N 01-09/61
Требуется
текущий
ремонт
26.
Часть помещения
торгового
центра площадью
167,7
квадратного
метра
Тарановский район,
село Кайындыколь,
государственное
учреждение "Аппарат
акима Тарановского
района"
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
10 января
2008 года
N 4-07/29
Состояние
удовлетво-
рительное