Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесін бекіту туралы
Қостанай облыстық мәслихатының 2008 жылғы 15 тамыздағы N 125 шешімі. Қостанай облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 26 қыркүйекте N 3654 тіркелді
Қазақстан Республикасы Су кодексінің  38-бабы  5) тармақшасына, "Салықтар және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)"»Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209 Кодексінің  454-бабы  1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1.   Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесін бекіту туралы"»Қостанай облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N№113 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Жалғасов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облыстық
мәслихатының

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2008 год
Решение маслихата Костанайской области от 15 августа 2008 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области от 26 сентября 2008 года N 3654
В соответствии с подпунктом 5)  статьи 38  Водного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1  статьи 454  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2008 год согласно приложению.
2. Отменить решение Костанайского областного маслихата от 11 июля 2008 года N 113 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2008 год".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Жалгасов
Секретарь
Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к решению
Костанайского
областного маслихата