"Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2008 жылғы 15 тамыздағы бірлескен № 122 шешіміне және Қостанай облысы әкімдігінің № 10 бр қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігі мен Қостанай облысы мәслихатының 2008 жылғы 5 қарашадағы N 132/11 бр бірлескен қаулысы мен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 6 желтоқсанда № 3660 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 11-баптарына сәйкес, жергілікті өкілетті және атқарушы органдардың пікірін есепке ала отырып, Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2008 жылғы 15 тамыздағы бірлескен N 122 шешіміне және Қостанай облысы әкімдігінің N 10 бр қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін (2008 жылғы 26 қыркүйектегі мемлекеттік тіркеу нөмірі 3655, "Қостанай таңы" 2008 жылғы 7 қазандағы N 123, "Костанайские новости" 2008 жылғы 11 қазандағы N 141):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Дружба селолық округі Қамысты ауданының Дружба селосы,
Бестау селолық округі Қамысты ауданының Аралкөл селосы болып қайта құрылсын".
2. Осы бірлескен шешім мен қаулы, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Б. Князев
Қостанай облыстық мәслихатының
хатшысы                                    Ғ. Сағиев
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
Әкімдік мүшелері:

О внесении изменения в совместное решение маслихата от 15 августа 2008 года № 122 и постановление акимата № 10 св "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области"
Совместное решение маслихата и постановление акимата Костанайской области от 5 ноября 2008 года № 132/11 св. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2008 года № 3660
В соответствии со статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения местных представительных и исполнительных органов Костанайский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в совместное решение Костанайского областного маслихата от 15 августа 2008 года № 122 и постановление акимата Костанайской области № 10 св "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (номер государственной регистрации 3655 от 26 сентября 2008 года, опубликовано в газетах "Қостанай таңы" № 123 от 7 октября 2008 года, "Костанайские новости" № 141 от 11 октября 2008 года) следующее изменение:
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Преобразовать:
Дружбинский сельский округ в село Дружба Камыстинского района,
Бестауский сельский округ в село Аралколь Камыстинского района".
2. Настоящее совместное решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Б. Князев
Секретарь
Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев
Аким
Костанайской области                       С. Кулагин
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО