2008-2009 жылдарға арналған қоғамдық-пайдалы жұмыстардың түрлерінің тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 124 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 сәуірдегі № 9-8-94 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.12.28 № 316 қаулысымен.
Ескерту. Атауы өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.07.07.№ 139 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодекстің 42 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008-2009 жылдарға арналған қоғамдық-пайдалы жұмыстардың түрлер тізбесі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.07.07.№ 139 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. Селолар мен селолық округтерінің әкімдері сотталғандардың мекен-жайы бойынша оларды қолданыстағы заңнамаға сәйкес қоғамдық-пайдалы жұмыстарға тарту үшін объектілер белгілесін.
3. Осы қаулының орындалуы бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары С.И. Досмұхамедовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Әкімдіктің 2006 жылғы 5 қазандағы № 325 "Сотталғандар үшін қоғамдық-пайдалы жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Денисов ауданының әділет басқармасында 2006 жылғы 1 қарашада № 9-8-49 болып тіркелген, аудандық "Наше время" газетінде 2006 жылғы 16 ақпандағы 7 санында жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
Денисов ауданының әкімі                    А. Кушнир
Әкімдіктің
2008 жылғы 22 сәуірде № 124
қаулысымен бекітілген
2008-2009 жылдарға
арналған қоғамдық-пайдалы жұмыстардың
түрлер тізбесі
1. Тұрмыстық қалдықтарды шығару;
2. Аумақты мұздан тазалау;
3. Аумақты қардан тазалау;
4. Аумақты күл-қоқыстан тазалау;
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау;
6. Аумақты арамшөптен тазалау;
7. Қоқысты жинау және шығару;
8. Бұтақшаларды кесу;
9. Ағаштарды шырпу;
10. Ағаштарды әктеу;
11. Ағаштар егу;
12. Қоршауларды жөндеу;
13. Қоршауларды сырлау;
14. Ғимараттарды әктеу;
15. Ғимараттарды сырлау;
16. Гүлзарларды құру;
17. Көғалдарды қазу;
18. Шөп шабу;
19. Күл-қоқысты жинау және жағу.

Об определении перечня видов общественно-полезных работ на 2008-2009 годы
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 22 апреля 2008 года № 124. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 29 апреля 2008 года № 9-8-94. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 316
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28.12.2009 № 316.
Сноска. Заголовок постановления с изменением, внесенным  постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 07.07.2009 № 139 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан и статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень видов общественно-полезных работ на 2008-2009 годы.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 07.07.2009 № 139 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
2. Акимам сельских округов и сел определить объекты по месту жительства осужденного для привлечения к общественно-полезным работам в соответствии с действующим законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Досмухамедова С.И.
4. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
5. Считать утратившим силу постановление акимата от 5 октября 2006 года № 325 "Об организации общественно-полезных работ для осужденных", (зарегистрировано в управлении юстиции Денисовского района от 1 ноября 2006 года № 9-8-49, опубликовано в районной газете "Наше время" 16 февраля 2007 года № 7).
Аким Денисовского района                   А. Кушнир
Утвержден
постановлением акимата
от 22 апреля 2008 года
№ 124
Перечень
видов общественно-полезных работ
на 2008-2009 годы
1. Уборка бытовых отходов;
2. Очистка территорий от наледи;
3. Очистка территорий от снега;
4. Очистка территорий от мусора;
5. Очистка территорий от бытовых отходов;
6. Очистка территорий от сорняка;
7. Сбор и вывоз мусора;
8. Обрезка порослей;
9. Обрезка деревьев;
10. Побелка деревьев;
11. Посадка деревьев;
12. Ремонт изгороди;
13. Покраска изгороди;
14. Побелка зданий;
15. Покраска зданий;
16. Разбивка цветочных клумб;
17. Перекопка газонов вручную;
18. Откос травы;
19. Сбор и сжигание мусора.