Денисов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2008 жылғы 10 қарашадағы № 88 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 желтоқсанда № 9-8-105 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қазандағы № 157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009.10.30 № 157 шешімімен.

Об утверждении "Проектов (схем) зонирования земель Денисовского района"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 10 ноября 2008 года № 88. Зарегистрированно Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 11 декабря 2008 года № 9-8-105. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 октября 2009 года № 157
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30.10.2009 № 157.

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабы 2) тармақшасына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің 338 бабы 1 тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін (1 қосымша).

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 338 Кодекса "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель сельскохозяйственного назначения Денисовского района (приложение 1).

001-004 Денисовка селосы
026 Перелески селосы
Архангельск селолық округі: Жалтыркөл селосы
Әйет селолық округі: 008 Әйет селосы
Заәйет селолық округі: Заәйет селосы
Красноармейск селолық округі: 014 Красноармейское селосы,
013 Фрунзенское селосы, 014 Тавриченка селосы
Қырым селолық округі: 018 Қырым селосы,
018 Озерное селосы
Некрасов селолық округі: 024 Некрасовка селосы,
024 Гришенка селосы, 024 Калиновка селосы,
024 Целинное селосы
Приречен селолық округі: 006 Приреченка селосы,
022 Окраинка селосы Свердлов селолық округі: 024 Свердловка селосы
Тельман селолық округі: 028 Алшан селосы,
028 Антоновка селосы
Тобыл селолық округі: 031 Глебовка селосы

001-004 село Денисовка
026 село Перелески
Архангельский сельский округ: село Жалтырколь
Аятский сельский округ: 008 село Аятское
Зааятский сельский округ: село Зааятское
Красноармейский сельский округ: 014 село Красноармейское, 013 село Фрунзенское, 014 село
Тавриченка
Крымский сельский округ: 018 село Крымское, 018 село Озерное
Некрасовский сельский округ: 024 село Некрасовка, 024 село Гришенка, 024 село Калиновка, 024 село Целинное
Приреченский сельский округ: 006 село Приреченка, 022 село Окраинка
Свердловский сельский округ: 024 село
Свердловка
Тельманский сельский округ: 028 село Алчановка,
028 село Антоновка
Тобольский сельский округ: 031 село Глебовка