Жарнама объектілерінде сыртқы көрнекі жарнаманы орналастыруға ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2008 жылғы 14 наурыздағы № 46 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 7 сәуірде № 9-13-63 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 тамыздағы № 177 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 21.08.2009 № 177 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерге туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің 491-бабының 2)-тармағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарнама объектілері бойынша көрнекі жарнаманы орналастыруға ставкалары мынадай мөлшерде белгіленсін:
жергілікті маңызды ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлiнген белдеулерiнде және елдi мекендерде орналастыратын жылжымайтын нысанылар және жылжымалы нысаныларына жарнама – 100 % айлық есептік көрсеткіштегі айына бір шаршы метрге жарнама көлемі.
2. "Жарнама объектілерінде сыртқы көрнекi жарнаманы орналастыруға ставкаларды белгілеу туралы" Қарасу аудандык мәслихатының 2007 жылғы 16 қаңтардағы № 241 шешімінің күші жойылды деп танылсың (2007 жылғы 8 ақпандағы 9-13-27 мемлекеттік тіркеу нөмірі, аудандық газеті "Қарасу өңірі" 2007 жылғы 16 ақпандағы № 7).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауданы бойынша салық комітетінің төрағасы Шоқметов Ғалымбек Қабдешұлына жүктелсін.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы          С. Нәзкеева
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Невзоров
Келісілді
"Қарасу ауданы бойынша
салық комитеті" мемлекеттік
мекемесінің төрағасы
_______________ Ғ. Шоқметов

Об установлении ставки за размещение наружной визуальной рекламы по объектам рекламы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 марта 2008 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 7 апреля 2008 года № 9-13-63. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 августа 2009 года № 177
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 21.08.2009 № 177 (вводится с момента подписания).
В соответствии с пунктом 2) статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки за размещение визуальной рекламы по объектам рекламы в следующих размерах:
реклама по недвижимым объектам, размещаемая в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и населенных пунктах и по движимым объектам – 100 % месячного расчетного показателя за один квадратный метр рекламной площади в месяц.
2. Признать утратившим силу решение Карасуского районного маслихата от 16 января 2007 года № 241 "Об установлении ставки за размещение наружной визуальной рекламы на объектах рекламы" (номер государственной регистрации 9-13-27 от 8 февраля 2007 года, "Қарасу өңірі" от 16 февраля 2007 года № 7).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя налогового комитета по Карасускому району Шохметова Галымбека Кабдешевича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата            С. Назкеева
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
Согласовано
Председатель государственного
учреждения "Налоговый комитет
по Карасускому району"
_________________ Г. Шохметов