Студент жастарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі № 170 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 мамырда № 9-14-81 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 4-бабының 5-тармағының 1)-тармақшасына, 5-бабының 11)-тармақшасына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихатының 2006 жылғы 28 наурыздағы № 275 шешімімен бекітілген Қостанай ауданының 2006-2008 жылдарға арналған өңірлік жастар бағдарламасының орындалуына Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кірістері төмен отбасылардан, күндізгі оқу формасы бойынша оқитын, ауданның қоғамдық өміріне белсенді араласатын 16 студентке білім алуға байланысты шығындарды жартылай өтеу үшін 2008 жылдың бірінші жарты жылдығына аудандық бюджет қаражатынан 1383400 (бір миллион үш жүз сексен үш мың төрт жүз) теңге сомасында әлеуметтік көмек қосымшаға сәйкес көрсетілсін.
2. Білім алуға байланысты шығындарды жартылай өтеу үшін студент жастарға әлеуметтік көмек көрсету комиссиясы үміткерлердің тізімін бекітіп және білім алуға байланысты шығындарды жартылай өтеу үшін студент жастарға әлеуметтік көмек төлеу жөнінде бюджеттік бағдарламалар әкімгері-Қостанай ауданы әкімиятының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ұсыныстар енгізсін.
3. Қостанай ауданы әкімиятының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қостанай ауданының 2006-2008 жылдарға арналған өңірлік жастар бағдарламасының білім алу мерзіміне шығындарды жартылай төлеу үшін жастарға әлеуметтік көмек көрсету бөлігінде іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Ч. Досжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі                   Г. Тюркин
Әкімдіктің

Об оказании социальной помощи молодежи из числа студентов
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 29 апреля 2008 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 30 мая 2008 года № 9-14-81
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 5 статьи 4, подпунктом 11) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", во исполнение Региональной молодежной программы Костанайского района на 2006 – 2008 годы, утвержденной решением районного маслихата от 28 марта 2006 года № 275, акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь 16 студентам высших учебных заведений дневной формы обучения из семей с низким уровнем дохода, принимающих активное участие в общественной жизни района для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования в первом полугодии 2008 года из средств районного бюджета в сумме 1383400 (один миллион триста восемьдесят три тысячи четыреста) тенге согласно приложению.
2. Комиссии по оказанию социальной помощи молодежи из числа студентов для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования, утвердить список кандидатов и внести предложения администратору бюджетных программ - государственному учреждению "Отдел внутренней политики" акимата Костанайского района по выплате социальной помощи молодежи из числа студентов для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики" акимата Костанайского района обеспечить выполнение мероприятий Региональной молодежной программы Костанайского района на 2006 – 2008 годы в части оказания социальной помощи для частичного возмещения расходов в период получения образования.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Досжанова А. Ч.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района                  Г. Тюркин
Приложение
к постановлению акимата