Ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет азаматтық қызметкерлерінің жиырма бес пайыздан кем емес көтерілген лауазымдық еңбекақы мен тарифтік мөлшерін 2008 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2008 жылғы 10 қарашадағы № 119 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 18 қарашада № 9-14-90 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының Еңбек  кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет азаматтық қызметкерлеріне лауазымдық еңбекақы мен тарифтік мөлшерін жиырма бес пайыздан кем емес көтеру қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің еңбекақылары мен еңбекақы мөлшерін салыстыру бойынша 2008 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен 2008 жылдың 1 қаңтарынан белгіленсін.
2. Осы шешім баспасөзде алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған іс-әрекеттерге таратылады.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Черкасов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Н. Тулепов

Об установлении повышенных, не менее чем на двадцать пять процентов, должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры работающим в аульной (сельской) местности, за счет средств районного бюджета на 2008 год
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 10 ноября 2008 года № 119. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 18 ноября 2008 года № 9-14-90
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить с 1 января 2008 года повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2008 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2008 года.
Председатель
внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата          А. Черкасов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        Н. Тулепов