2008 жылы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне төленетін материалдық көмек көлемін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 24 қыркүйектегі № 90 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 16 қазанда № 9-19-85 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына сәйкес, 2008 жылға арналған аудандық бюджетін жүзеге асыру мақсатында, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Материалдық көмек көлемі белгіленсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тиісті жылға ай сайын республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген айлық есептік көрсеткіштің қырық пайыз көлемінде тұрмыстық қажеттіліктеріне;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қайтыс болған жауынгерлердің жесірлеріне біржолғы бес тонна көмір, үш текше метр ағаш, ай сайын қырық бес киловатт сағат электр қуаты көлемінде коммуналдық қызмет шығындарын есесін қайтаруға.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды аудандық мәслихатының бюджет, экономика және өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 23 мамырдағы № 354 "2007 жылы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне төленетін материалдық көмек көлемін бекіту туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-19-48, 2007 жылғы 12 маусымда тіркелген, 2007 жылғы 26 маусымда № 26 "Нұрлы жол") шешімімен күші жойылсын.
4. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Шабалов

Об определении размеров материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны в 2008 году
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 сентября 2008 года № 90. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 16 октября 2008 года № 9-19-85. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним", в целях реализации районного бюджета на 2008 год Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер материальной помощи:
1) инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в размере сорока процентом месячного расчетного показателя на бытовые нужды, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий год ежемесячно;
2) инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной войне для частичного возмещения затрат на коммунальные услуги в количестве пяти тонн угля, трех кубометров дров единовременно, сорока пяти киловатт часов электроэнергии ежемесячно.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, управления и самоуправления.
3. Признать утратившим силу решения Узункольского районного маслихата от 23 мая 2007 года № 354 "Об определении размеров материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны в 2007 году", (номер государственной регистрации 9-19-48, зарегистрированное 12 июня 2007 года, "Нурлы жол" от 26 июня 2007 года № 26).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель внеочередной сессии
Узункольского районного маслихата
IV созыва                                  С. Шабалов