Павлодар облысының Железин ауданының ауылдарын қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімияті мен мәслихатының 2008 жылғы 29 ақпандағы N 1, 68/4 біріккен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 27 наурызда N 3106 тіркелген.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңы 11-бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысына, Железин аудандық мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 12 маусымдағы N 184-3/25 және 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 219-3/30 бiрлескен шешiмдерiне, облыстық ономастика комиссиясының 2007 жылғы 12 наурыздағы "Железин ауданының ауылдарын қайта атау туралы" N 270/9 қаулысына сәйкес, Железин ауданының Комаровка және Новокузьминка ауылдары тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Железин ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Железин селолық округiнiң Комаровка селосы Аққайың ауылы және Қазақстан селолық округiнiң Новокузьминка селосы Жаңа жұлдыз ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың  азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Л. Белогривый
Облыс әкiмi                                Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров

О переименовании сел Железинского района Павлодарской области
Совместное постановление, решение акимата, маслихата Павлодарской области от 29 февраля 2008 года № 1, 68/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2008 года за № 3106.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико - географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", совместными решениями маслихата и акимата Железинского района от 12 июня 2006 года № 184 - 3/25 и от 21 декабря 2006 года № 219 - 3/30, заключением областной ономастической комиссии от 12 марта 2007 года, и постановлением областного акимата № 270/9 от 22 ноября 2007 года "О переименовании сел Железинского района", с учетом мнения жителей сел Комаровка и Новокузьминка Железинского района, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Железинского района следующие изменения:
переименовать села Комаровка Железинского сельского округа в село Аққайың и села Новокузьминка Казахстанского сельского округа в село Жаңа жұлдыз.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Белогривый
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров