Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 85/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 наурызда N 3109 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24-сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 91-бабы 6-тармағына және 111-бабы 2-тармағының   1-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (мемлекеттiк тiркелiмде 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 3099 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2008 жылғы 5 қаңтардағы 1-санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2008 жылғы 5 қаңтардағы 1-санында жарияланған) N 36/3 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 52762641 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi бойынша - 14265748 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша - 163902 мың теңге;
трансферттерден түсетiн түсiмдер бойынша - 38332991 мың теңге;
2) шығындар - 51584614 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1178027 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредит беру - 473550 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 1097000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 623450  мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 516482  мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 516482 мың теңге;
6) бюджеттiң профицитi - 187995 мың теңге;
7) бюджеттiң профицитiн пайдалану - 187995 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 9-тармағындағы:
"аудандар" деген сөзден кейiн "және облыстық маңызы бар қалалардың" деген сөздермен толықтырылсын;
"342090" деген сандар "407190" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 10-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"10. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгенi ескерiлсiн:
9-қосымшаға сәйкес тұрғын үй көмегiн төлеуге - 166759 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 28 марта 2008 года № 85/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2008 года № 3109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 6 статьи 91 и подпунктом 1 пункта 2 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
внести в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за № 3099 от 24 декабря 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 января 2008 года № 1, в газете "Звезда Прииртышья" от 5 января 2008 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 52762641 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14265748 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 163902 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 38332991 тысяча тенге;
2) затраты - 51584614 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1178027 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 473550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1097000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 623450 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 516482 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 516482 тысячи тенге;
6) профицит бюджета - 187995 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - 187995 тысяч тенге.";
в пункте 9 указанного решения:
после слова "районов" дополнить словами "и городов областного значения";
цифры "342090" заменить цифрами "407190";
пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения:
166759 тысяч тенге - на выплату жилищной помощи согласно приложению 9;

10-қосымшаға сәйкес КБМ қондырғылары бар ауыз сумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге - 19500 мың теңге;
11-қосымшаға сәйкес базалық мөлшерлемелердiң өзгеруiне байланысты қоршаған ортаға эмиссия төлемi бойынша шығыстарға - 13100 мың теңге;
Ертiс ауданының жылу трассаларына және қазандығына күрделi жөндеу жүргiзуге - 21000 мың теңге";
Ертiс ауданының мәдени объектiлерiнiң материалдық-техникалық базасын күрделi жөндеуге және нығайтуға - 44600 мың теңге.
коммуналдық шаруашылық объектiлерiн күрделi жөндеуге - 25400 мың теңге, соның iшiнде:
Ертiс -
10400 мың теңге;
Лебяжi -
15000 мың теңге.
көрсетiлген шешiмнiң 12-тармағындағы:
"408690" деген сандар "458690" деген сандармен ауыстырылсын;
"510887" деген сандар "585887" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"12-қосымшаға сәйкес коммуналдық шаруашылық үшiн мамандандырылған техника сатып алуға - 49500 мың теңге сомасында ";
көрсетiлген шешiмнiң 13-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"13. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгенi ескерiлсiн:
Качиры ауданының Қашыр ауылындағы әскерге шақыру пунктiн салуға 10000 мың теңге сомасында;
Екiбастұз қаласының су-кәрiз жүйесiн қайта құруға 100000 мың теңге сомасында;
жылу энергетикалық жүйесiн дамытуға 59000 мың теңге сомасында, соның iшiнде:
Железин -
50000 мың теңге;
Лебяжi -
9000 мың теңге.
мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына 160000 мың теңге сомасында, соның iшiнде:
Ақтоғай -
15000 мың теңге;
Баянауыл -
15000 мың теңге;
Ертiс -
15000 мың теңге;
Май -
15000 мың теңге;
Павлодар -
100000 мың теңге.
коммуналдық шаруашылық объектiлерiн дамытуға 114000 мың теңге сомасында, соның iшiнде:
Ертiс -
14000 мың теңге;
Павлодар -
100000 мың теңге.
көрсетiлген шешiмнiң 14-тармағындағы екiншi абзац мына редакцияда жазылсын:
"Май ауданы Көктөбе ауылындағы балалар сауықтыру еңбек және демалыс лагерiнiң материалдық-техникалық базасын жинақтауға және күрделi жөндеу жүргiзуге ағымдағы трансферт - 14300 мың теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 15-тармағындағы "1000000" деген сандар "200000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 17-тармағындағы "100000" деген сандар "385700" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiм мына мазмұндағы 11-1, 12-1, 12-2 тармақтармен толықтырылсын:
"11-1. 2008 жылға республикалық бюджеттен облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерiне транзиттiк облыстық бағдарламалар бойынша берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердiң көлемдерi мына мөлшерде белгiленсiн:

19500 тысяч тенге - на ремонт объектов питьевого водоснабжения с установками КБМ согласно приложению 10;
13100 тысяч тенге - на расходы по оплате эмиссии в окружающую среду в связи с изменением базовых ставок согласно приложению 11;
21000 тысяч тенге - на капитальный ремонт теплотрассы и котельной Иртышского района;
44600 тысяч тенге - на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы объектов культуры Иртышского района;
25400 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов коммунального хозяйства, в том числе:
Иртышского -
10400 тысяч тенге;
Лебяжинского -
15000 тысяч тенге.
в пункте 12 указанного решения:
цифры "408690" заменить цифрами "458690";
цифры "510887" заменить цифрами "585887";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на приобретение специализированной техники для коммунального хозяйства в сумме 49500 тысяч тенге согласно приложению 12.";
пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам городов и районов:
на строительство призывного пункта в с. Кашыр Качирского района в сумме 10000 тысяч тенге;
на реконструкцию водоканализационной системы города Экибастуза в сумме 100000 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 59000 тысяч тенге, в том числе:
Железинского -
50000 тысяч тенге;
Лебяжинского -
9000 тысяч тенге.
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 160000 тысяч тенге, в том числе:
Актогайского -
15000 тысяч тенге;
Баянаульского -
15000 тысяч тенге
Иртышского-
15000 тысяч тенге
Майского -
15000 тысяч тенге
Павлодара -
100000 тысяч тенге.
на развитие объектов коммунального хозяйства в сумме 114000 тысяч тенге, в том числе:
Иртышского -
14000 тысяч тенге;
Павлодара -
100000 тысяч тенге.
в пункте 14 указанного решения абзац второй изложить в следующей редакции:
"текущий трансферт на укомплектование материально-технической базы и капитальный ремонт детского оздоровительного лагеря труда и отдыха в с. Коктобе Майского района - 14300 тысяч тенге;";
в пункте 15 указанного решения цифры "1000000" заменить цифрами "200000";
в пункте 17 указанного решения цифры "100000" заменить цифрами "385700";
указанное решение дополнить пунктами 11-1, 12-1, 12-2 следующего содержания:
"11-1. Установить на 2008 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения в следующих размерах:

13-қосымшаға сәйкес бiлiм берудiң жаңадан iске қосылатын объектiлерiн ұстауға - 256554 мың теңге;
14-қосымшаға сәйкес бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк жүйесiне интерактивтi оқыту жүйесiн енгiзуге - 343690 мың теңге;
15-қосымшаға сәйкес бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде лингафонды және мультимедиалық кабинеттер құруға - 177322 мың теңге;
16-қосымшаға сәйкес бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiндегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу құрал-жабдықтарымен жарақтауға - 129905 мың теңге;
17-қосымшаға сәйкес ең төменгi күнкөрiс деңгейi мөлшерiнiң өсуiне байланысты 18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек және ай сайынғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеуге - 128000 мың теңге;
12-1. 2008 жылға республикалық бюджеттен облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерiне транзиттiк облыстық бағдарламалар бойынша берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердiң көлемдерi мына мөлшерде белгiленсiн:
18-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердi компьютерлiк сауаттылыққа оқытуға - 15150 мың теңге;
19-қосымшаға сәйкес электронды үкiмет шеңберiнде адами капиталды дамытуға - 2010 мың теңге;
20-қосымшаға сәйкес сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға - 1218221 мың теңге;
21-қосымшаға сәйкес инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және көркейтуге - 1205000 мың теңге;
қалалардың мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына - 447000 мың теңге, соның iшiнде:
Павлодар -
300000 мың теңге;
Екiбастұз -
147000 мың теңге.
Шарбақты ауданының көлiктiк инфрақұрылымын дамытуға - 340000 мың теңге;
Павлодар қаласының бiлiм беру объектiлерiн дамытуға - 186300 мың теңге;
12-2. Қазақстан Республикасындағы Тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде сыйақының (мүдденiң) нөлдiк мөлшерлемесi бойынша тұрғын үй құрылысына және сатып алуға 2008 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар қаласының бюджетiн кредиттеуге 325000 мың теңге ескерiлсiн";
көрсетiлген шешiмнiң 1, 2, 5, 7, 8 - қосымшалары осы шешiмге қоса берiлiп отырған 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетiлген шешiм осы шешiмнiң 6-18-қосымшаларына сәйкес 9-21-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
8. Бұл шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Сессия төрағасы                            Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған V сессиясы) 2008 жылғы 28 наурыздағы
"Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
N 85/5 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
1-қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер мен толықтырулар)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КIРIСТЕР

256554 тысячи тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 13;
343690 тысяч тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования согласно приложению 14;
177322 тысячи тенге - на  создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования согласно приложению 15;
129905 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования согласно приложению 16;
128000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума согласно приложению 17.
12-1. Установить на 2008 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения в следующих размерах:
15150 тысяч тенге - на обучение государственных служащих компьютерной грамотности согласно приложению 18;
2010 тысяч тенге - на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства согласно приложению 19;
1218221 тысяча тенге - на развитие системы водоснабжения согласно приложению 20;
1205000 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
Павлодара -
300000 тысяч тенге;
Экибастуза -
147000 тысяч тенге.
инфраструктуры согласно приложению 21;
447000 тысяч тенге - на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда городов, в том числе:
Павлодара -
300000 тысяч тенге
Экибастуза -
147000 тысяч тенге;
340000 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры Щербактинского района;
186300 тысяч тенге - на развитие объектов образования города Павлодара.
12-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год 325000 тысяч тенге на кредитование бюджета города Павлодара на строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.";
приложения 1, 2, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5  к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 9-21 согласно приложению 6-18 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(V сессия, IV созыв) от 28 марта 2008 года № 85/5
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года № 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
№ 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Областной бюджет на 2008 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары департаментi (басқармасы)
007
Көлiк инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары департаментi (басқармасы)
002
Көлiк инфрақұрылымын дамыту
Инвестициялық бағдарламалар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
120
Облыс әкiмiнiң аппараты
008
Мемлекеттiк қызметшiлердi компьютерлiк сауаттылыққа оқытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
04
Бiлiм беру
04
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
253
Облыс денсаулық сақтау департаментi (басқармасы)
024
Техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
025
Орта бiлiмнен кейінгi бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
261
Облыс бiлiм беру департаментi (басқармасы)
024
Техникалық және кәсiби бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
025
Орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
261
Облыс бiлiм беру департаментi (басқармасы)
004
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстың
мекемелерiнде бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электронды үкiмет шеңберiнде адами капиталды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
116
Электронды үкiмет шеңберiнде адами капиталды дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
255
Облыс ауыл шаруашылығы департаментi (басқармасы)
003
Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне кредит беру
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
13
Басқалар
03
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестiктi қорғау

268
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
Инвестиционные программы
1
Государственные услуги общего характера
09
Прочие государственные услуги общего характера
120
Аппарат акима области
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на обучение государственных служащих компьютерной грамотности
4
Образование
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
261
Департамент (Управление) образования области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
09
Прочие услуги в области образования
261
Департамент (Управление) образования области
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
255
Департамент (Управление) сельского хозяйства области
003
Кредитование сельхозтоваропроизводителей
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

265
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi (басқармасы)
010
Мемлекеттiк инвестициялық саясатын iске асыруға "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" АҚ-на кредит беру
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған инвестициялар
13
Басқалар
09
Басқалар
257
Облыс қаржы департаментi (басқармасы)
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған V сессиясы) 2008 жылғы 28 наурыздағы
"Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
N 85/5 шешiмiне
3-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
5-қосымша
"Ауыз су" бағдарламасын iске асыруға
аудандар мен облыстың маңызы бар қалалар бюджеттерiне
берiлетiн нысаналы  даму трансферттерi сомаларын бөлу
(өзгерiстер мен толықтырулар)
Р/с N
Аудандар мен қалалар атаулары
Сомасы
(мың теңге)
1
Баянауыл ауданы

265
Департамент (Управление) предпринимательства и промышленности области
010
Кредитование АО "Фонд развития малого предпринимательства" на реализацию государственной инвестиционной политики
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
09
Прочие
257
Департамент (Управление) финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3
к решению Павлодарского областного маслихата
(V сессия, IV созыв) от 28 марта 2008 года № 85/5
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года № 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 5
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
№ 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие
бюджетам районов и городов областного значения
на реализацию программы "Питьевая вода"
(с изменениями и дополнениями)
№  п/п
Наименование районов и городов
Сумма
(тыс. тенге)
1
Баянаульский