Облыстық мәслихаттың (IV сайланған IV сессиясы) 2008 жылғы 29 ақпандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы" N 63/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 104/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаметінде 2008 жылғы 30 маусымда N 3118 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 462-бабына, Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексі 10-тарауының 101-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Павлодар облыстық мәслихатының (мемлекеттік тізілімде 2008 жылғы 26 наурызда N 3105 болып тіркелген, "Сарыарқа Самалы" газетінің 2008 жылғы 5 сәуірдегі 37 нөмірінде, "Звезда Прииртышья" газетінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі 35 нөмірінде жарияланған) 2008 жылғы 29 ақпандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерi туралы" N 63/4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
ескертпедегі:
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
2) қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелеріне:
энергоөндіруші ұйымдар;
коммуналдық қызмет көрсету кезінде пайда болған эмиссия көлемі үшін табиғи монополиялар субъектілеріне мынадай коэффициенттер енгізіледі:
0,3 коэффициент 1 ;
0,43 коэффициент 2 ;
0,25 коэффициент 4 ;
6) тармақшасы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
6) 1), 2), 3) тармақшаларда қаралған ескертпедегі жеңілдік коэффициенттерді қолдану қоршаған ортаға эмиссияның жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Бабенко
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
2008 жылғы 20 маусымдағы VI сессиясының

О внесении изменений и дополнений в решение (IV сессия, IV созыв) областного маслихата от 29 февраля 2008 года N 63/4 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 20 июня 2008 года N 104/6. Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 30 июня 2008 года за N 3118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 101 главы 10 Экологического Кодекса Республики Казахстан, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 29 февраля 2008 года N 63\4 "О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2008 год по Павлодарской области" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3105 от 26 марта 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка Самалы" от 05.04.2008 года N 37, в газете "Звезда прииртышья" от 01.04.2008 года N 35) следующее изменения и дополнение:
в наименовании указанного решения следующие слова и цифры "на 2008 год" исключить;
в примечании:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
2) к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, вводятся следующие коэффициенты:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
6) применение льготных коэффициентов, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        А. Бабенко
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение к решению VI сессии
Павлодарского областного маслихата
N 104 от 20 июня 2008 года
"О внесении изменений и дополнения
в решение Павлодарского областного маслихата

0,75 коэффициент 4;
2) коммуналдық қызмет көрсету кезінде пайда болған эмиссия көлемі үшін табиғи монополиялар субъектілеріне мынадай коэффициенттер енгізіледі:
0,3 коэффициент 1 ;
0,43 коэффициент 2 ;
0,25 коэффициент 4 ;
3) қоршаған ортаны қорғауға эмиссия үшін төлем ставкаларға тұрғындардан пайда болған қатты-тұрмыстық қалдықтар көлемі үшін коммуналдық қалдықтарды орналастыруды іске асыратын полигондар үшін:
0,2 коэффициент 3 ;
4) ескертпенің 1) және 2) тармақшаларына кәсіпорындардың төлем ставкаларын жатқызу жағдайында ескертпенің 2) тармақшасының коэффициенттерін қолдану қажет;
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысымен бекітілген ерекше қорғалатын табиғат аумақтары үшін қоршаған ортаға эмиссия үшін бекітілетін төлем ставкаларына шекті төлем ставкалары қолданылсын;
6) 1), 2), 3) тармақшаларда қаралған ескертпедегі жеңілдік коэффициенттерді қолдану қоршаған ортаға эмиссияның жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.

4коэффициент 0,75;
к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем эмиссий, образуемый при  оказании коммунальных услуг вводятся следующие коэффициенты:
1коэффициент 0,3;
2коэффициент 0,43;
4коэффициент 0,25;
3) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый от населения к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду вводится следующий коэффициент:
3коэффициент 0,2;
4) в случае отнесения ставок платы предприятий к подпунктам 1) и 2) примечания, следует применять коэффициенты подпункта 2) примечания.
5) для особо охраняемых природных территорий применить к утверждаемым ставкам платы за эмиссии в окружающую среду предельные ставки платы, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан N 1314 от 28.12.2007г.
6) применение льготных коэффициентов, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.