Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 55/3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық 2008 жылғы 5 наурыздағы N 95/4 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 наурызда N 103 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексiнiң 91 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне (4 сайланған 3 кезектi сессия), (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-100 болып тiркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 3 "Сарыарқа самалы" және 2008 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Версия" газеттерiнде жарияланған) төмендегiдей өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
"көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 1) тармақшасындағы "18 387 364 000" (он сегiз миллиард үш жүз сексен жетi миллион үш жүз алпыс төрт мың) сандары "19 989 876 000" (он тоғыз миллиард тоғыз жүз сексен тоғыз миллион сегiз жүз жетпiс алты мың) сандарына ауыстырылсын;
"57 824 000" (елу жетi миллион сегiз жүз жиырма төрт мың) сандары "1 660 336 000" (бiр миллиард алты жүз алпыс миллион үш жүз отыз алты мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 2) тармақшасындағы "18 367 890 000" (он сегiз миллиард үш жүз алпыс жетi миллион сегiз жүз тоқсан мың) сандары "20 328 821 000" (жиырма миллиард үш жүз жиырма сегiз миллион сегiз жүз жиырма бiр мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 3) тармақшасындағы "19 474 000" (он тоғыз миллион төрт жүз жетпiс төрт мың) сандары "338 945 000" (үш жүз отыз сегiз миллион тоғыз жүз қырық бес мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 5) тармақшасындағы "19 474 000" (он тоғыз миллион төрт жүз жетпiс төрт мың) сандары "62 208 000" (алпыс екi миллион екi жүз сегiз мың) сандарына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"29 474 000" (жиырма тоғыз миллион төрт жүз жетпiс төрт мың) сандары "72 208 000" (жетпiс екi миллион екi жүз сегiз мың) сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 5 марта 2008 года № 95/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 6 марта 2008 года за № 103. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии со статьями 91 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год" (3 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-100, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" № 3 от 12 января 2008 года  и "Версия" № 1 от 7 января 2008 года) следующие изменения и дополнение:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "18387364000" (восемнадцать миллиардов триста восемьдесят семь миллионов триста шестьдесят четыре тысячи) заменить цифрами "19989876000" (девятнадцать миллиардов девятьсот восемьдесят девять миллионов восемьсот семьдесят шесть тысяч);
цифры "57824000" (пятьдесят семь миллионов восемьсот двадцать четыре тысячи) заменить цифрами "1660336000" (один миллиард шестьсот шестьдесят миллионов триста тридцать шесть тысяч);
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "18367890000" (восемнадцать миллиардов триста шестьдесят семь миллионов восемьсот девяносто тысяч) заменить цифрами "20328821000" (двадцать миллиардов триста двадцать восемь миллионов восемьсот двадцать одна тысяча);
в подпункте 3) пункта 1 указанного решения цифры "19474000" (девятнадцать миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи) заменить цифрами "338945000" (триста тридцать восемь миллионов девятьсот сорок пять тысяч);
в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "19474000" (девятнадцать миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи) заменить цифрами "62208000" (шестьдесят два миллиона двести восемь тысяч), в том числе:
цифры "29474000" (двадцать девять миллионов четыреста семьдесят четыре тысячи) заменить цифрами "72208000" (семьдесят два миллиона двести восемь тысяч);

көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы - "401 153 000" (төрт жүз бiр миллион жүз елу үш мың) теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру - "401 153 000" (төрт жүз бiр миллион жүз елу үш мың) теңге, соның iшiнде:
қарыздар түсiмi - "325 000" (үш жүз жиырма бес миллион) теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - "76 153 000" (жетпiс алты миллион жүз елi үш мың) теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 2 тармағындағы "36 201 000" (отыз алты миллион екi жүз бiр мың) сандары "61 116 000" (алпыс бiр миллион жүз он алты мың) сандарына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"9 201 000" (тоғыз миллион екi жүз бiр мың) сандары "34 116 000" (отыз төрт миллион жүз он алты мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiм төмендегiдей мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"Павлодар қаласының бюджетiнде 2007 жылғы кредиторлық берешектi өтеу көрсетiлген шешiмнiң 8 қосымшасына және осы шешiмнiң 3 қосымшасына сәйкес көзделсiн";
көрсетiлген шешiмнiң 1,2 қосымшалары осы шешiмнiң 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы:                           А. Бахралинов
қалалық мәслихатының хатшысы:              А. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 5 наурыздағы
"Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
N 55/3 шешiмiне өзгерiстер мен
толықтыру енгiзу туралы"
N 95/4 шешiмiне
1 қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
N 55/3 шешiмiне
1 қосымша
2008 жылға арналған Павлодар қаласының нақтыланған бюджетi
Санаты
Соммасында
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета - "401153000" (четыреста один миллион сто пятьдесят три тысячи) тенге";
подпункт 7) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета - "401153000" (четыреста один миллион сто пятьдесят три тысячи) тенге, в том числе:
поступление займов - "325000" (триста двадцать пять миллионов) тенге;
движение остатков бюджетных средств - "76153000" (семьдесят шесть миллионов сто пятьдесят три тысячи) тенге";
в пункте 2 указанного решения цифру "36201000" (тридцать шесть миллионов двести одна тысяча) заменить цифрами "61116000" (шестьдесят один миллион сто шестнадцать тысяч), в том числе:
цифры "9201000" (девять миллионов двести одна тысяча) заменить цифрами "34116000" (тридцать четыре миллиона сто шестнадцать тысяч);
указанное решение дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2007 год согласно приложению 8 к указанному решению и приложению 3 к настоящему решению"; приложения 1,2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии:                       А. Бахралинов
Секретарь городского маслихата:            В. Лебедь
Приложение 1
к решению Павлодарского городского маслихата
от 5 марта 2008 года № 95/4
"О внесении изменений и дополнения в решение
Павлодарского городского маслихата
от 21 декабря 2007 года № 55/3
"О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского городского маслихата
от 21 декабря 2007 года № 55/3
"О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Уточненный бюджет города Павлодара на 2008 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5