Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 55/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 117/5 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 сәуірде N 104 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексiнiң 111, 116 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне (4 сайланған 3 кезектi сессия), (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-100 болып тiркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 3 "Сарыарқа самалы" және 2008 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Версия" газеттерiнде жарияланған, Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы N 95/4 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен) төмендегiдей өзгерiстер енгiзiлсiн:
"көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 1) тармақшасындағы "19989876000" (он тоғыз миллиард тоғыз жүз сексен тоғыз миллион сегiз жүз жетпiс алты мың) сандары "22605683000" (жиырма екi миллиард алты жүз бес миллион алты жүз сексен үш мың) сандарына ауыстырылсын;
"16702019000" (он алты миллиард жетi жүз екi миллион он тоғыз мың) сандары "18191863000" (он сегiз миллиард жүз тоқсан бiр миллион сегiз жүз алпыс үш мың) сандарына ауыстырылсын;
"47563000" (қырық жетi миллион бес жүз алпыс үш мың) сандары "63483000" (алпыс үш миллион төрт жүз сексен үш мың) сандарына ауыстырылсын;
"1579958000" (бiр миллиард бес жүз жетпiс тоғыз миллион тоғыз жүз елу сегiз мың) сандары "2303701000" (екi миллиард үш жүз үш миллион жетi жүз бiр мың) сандарына ауыстырылсын;
"1660336000" (бiр миллиард алты жүз алпыс миллион үш жүз отыз алты мың) сандары "2046636000" (екi миллиард қырық алты миллион алты жүз отыз алты мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 2) тармақшасындағы "20328821000" (жиырма миллиард үш жүз жиырма сегiз миллион сегiз жүз жиырма бiр мың) сандары "22944628000" (жиырма екi миллиард тоғыз жүз қырық төрт миллион алты жүз жиырма сегiз мың) сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 апреля 2008 года № 117/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 8 апреля 2008 года за № 104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии со статьями 111116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год" (5 внеочередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-100, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 3 от 12 января 2008 года и "Версия" № 1 от 7 января 2008 года, с внесенными изменениями и дополнениями решением Павлодарского городского маслихата от 5 марта 2008 года № 95/4) следующие изменения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "19989876000" (девятнадцать миллиардов девятьсот восемьдесят девять миллионов восемьсот семьдесят шесть тысяч) заменить цифрами "22605683000" (двадцать два миллиарда шестьсот пять миллионов шестьсот восемьдесят три тысячи);
цифры "16702019 000" (шестнадцать миллиардов семьсот два миллиона девятнадцать тысяч) заменить цифрами "18191863000" (восемнадцать миллиардов сто девяносто один миллион восемьсот шестьдесят три тысячи);
цифры "47563000" (сорок семь миллионов пятьсот шестьдесят три тысячи)" заменить цифрами "63483000" (шестьдесят три миллиона четыреста восемьдесят три тысячи);
цифры "1579958000" (один миллиард пятьсот семьдесят девять миллионов девятьсот пятьдесят восемь тысяч) заменить цифрами "2303701000" (два миллиарда триста три миллиона семьсот одна тысяча);
цифры "1 660336000" (один миллиард шестьсот шестьдесят миллионов триста тридцать шесть тысяч) заменить цифрами "2046636000" (два миллиарда сорок шесть миллионов шестьсот тридцать шесть тысяч);
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "20328821000" (двадцать миллиардов триста двадцать восемь миллионов восемьсот двадцать одна тысяча) заменить цифрами "22944628000" (двадцать два миллиарда девятьсот сорок четыре миллиона шестьсот двадцать восемь тысяч);

көрсетiлген шешiмнiң 2 тармағындағы "61116000" (алпыс бiр миллион жүз он алты мың) сандары "66116000" (алпыс алты миллион жүз он алты мың) сандарына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"10000000" (он миллион) сандары "46000000" (қырық алты миллион) сандарына ауыстырылсын;
"17000000" (он жетi миллион) сандары "10000000" (он миллион) сандарына ауыстырылсын;
"34116000" (отыз төрт миллион жүз он алты мың) сандары "10116000" (он миллион жүз он алты мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1, 2, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссисына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            С. Тупицын
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 4 сәуiрдегi
"Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
N 55/3 шешiмiне өзгерiстер

в пункте 2 указанного решения цифру "61116000" (шестьдесят один миллион сто шестнадцать тысяч) заменить цифрами "66116000" (шестьдесят шесть миллионов сто шестнадцать тысяч), в том числе:
цифры "10000000" (десять миллионов) заменить цифрами "46000000" (сорок шесть миллионов);
цифры "17000000" (семнадцать миллионов) заменить цифрами "10000000" (десять миллионов);
цифры "34116000" (тридцать четыре миллиона сто шестнадцать тысяч) заменить цифрами "10116 000" (десять миллионов сто шестнадцать тысяч);
приложения 1,2,5,6,7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        С. Тупицын
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь
Приложение 1
к решению Павлодарского городского
маслихата от 4 апреля 2008 года