2008 жылдың 14 мамырдан N 12 Павлодар ауылы әкімінің "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту туралы" шешіміне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдық әкімінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 28 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 20 қазанда N 127 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдык әкімінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдык әкімінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 13 шешімімен.
2008 жылғы 12 шілденің N 7-1-08/19 Павлодар қаласы прокуратурасының наразылық білдіруіне байланысты және Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадан "Әкімшілікті процедуралар туралы" Заңына сәйкес және шешімді қолданып жүрген зандарға сәйкес келтіру үшін ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. 2008 жылдың 14 мамырдын N 12 "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бойынша мемкеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту туралы" шешіміне 2008 жылдың 20 маусымда N 12-1-116 Павлодар қаласы әділет басқармасында тіркелген және 2008 жылдың 4 қыркүйегінде N 98 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған, келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
2 қосымшаның 22 пункті келесі редакцияда баяндалсын: "Шағым Павлодар қаласы Кривенко көшесі, 25 үй, қабылдау бөлмесі, телефоны 325505 мекенжайы бойынша қала әкімінің атына жазылады";
7 қосымшаның 5 пункті келесі редакцияда баяндалсын: "Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып жетім балалардың және ата-анасының қамқорысыз балаларды аймақтық (алғашкы) есепке алу туралы жазбаша хабарландыру болып табылады";
8 қосымшаның 5 пункті келесі редакцияда баяндалсын: "Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып мектепке дейінгі мекемелерге жолдау үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) балаларды тіркеу туралы жазбаша хабарландыру болып табылады".
9 қосымшаның 12 пунктінің 6 тармағы келесі редакцияда баяндалсын: "Әкім аппаратымен берілетін қорғаншылык белгіленетін баланың тұрмыстық жағдайын тексеру актісі";
9 қосымшаның 12 пунктіне 12 тармақша қосылсын: "Әкім аппаратымен берілетін баланы тәрбиелеуге талапкердің тұрмыстық жағдайын тексеру актісі";
10 қосымшаның 12 пунктінің 1, 3, 4 "қорғаншы қамқоршы болу" сөздің орнына "патронаттық тәрбиеші" деп оку керек;
10 қосымшаның 5 пунктісі келесі редакцияда баяндалсын: "Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесімен және патронаттық тәрбиешінің арасындағы баланы (балаларды) тәрбиеге беру туралы келісім шарт жасасу болып табылады.

О внесении изменений и дополнений в решение акима села Павлодарское от 14 мая 2008 года N 12 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское"
Решение акима села Павлодарское города Павлодара Павлодарской области от 18 сентября 2008 года N 28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара 20 октября 2008 года за N 127. Утратило силу решением акима села Павлодарское города Павлодар Павлодарской области от 8 июня 2009 года N 13
Сноска. Утратило силу решением акима села Павлодарское города Павлодар Павлодарской области от 8 июня 2009 года N 13.
В связи с протестом прокуратуры города Павлодара N 7-1-08/19 от 12 июля 2008 года и приведением решения в соответствие с действующим законодательством в соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение от 14 мая 2008 года N 12 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское", зарегистрированное в управлении юстиции города Павлодара 20 июня 2008 года N 12-1-116 и опубликованное в газетах "Сарыарқа самалы" от 4 сентября 2008 года N 98 и "Версия" от 25 августа 2008 года N 34, следующие изменения и дополнения:
пункт 22 приложения 2 изложить в следующей редакции: "Жалоба подается на имя акима города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон: 325505";
пункт 5 приложения 7 изложить в следующей редакции: "Результатом оказания государственной услуги является письменное уведомление о постановке на региональный (первичный) учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей";
пункт 5 приложения 8 изложить в следующей редакции: "Результатом оказания государственной услуги является письменное уведомление о регистрации детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения";
подпункт 6 пункта 12 приложения 9 изложить в следующей редакции: "Акт обследования условий жизни ребенка, над которым устанавливается опека, выдаваемый Аппаратом акима";
в пункт 12 приложения 9 добавить подпункт 12 "Акт обследования условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, который выдается Аппаратом акима";
в подпунктах 1, 3, 4 пункта 12 приложения 10 вместо слов "опекуном/попечителем" следует читать "патронатным воспитателем";
пункт 5 приложения 10 изложить в следующей редакции: "Результатом оказания государственной услуги является заключение договора о передаче ребенка (детей) на воспитание между патронатным воспитателем и государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское".

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар ауылы әкімінің орынбасары Мустафин Дайыр Кайырұлына жүктелсін.
И. Фогель

2. Решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования.
3. Контроль над исполнением данного решения возложить на заместителя акима села Павлодарское Мустафина Дайыра Кайыровича.
И. Фогель