Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған азаматтарын 2009 жылы Ақсу қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 25 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда N 105 тіркелген. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімінің 2010.01.10 N 1-29/9 шешімімен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімінің 2010.01.10 N 1-29/9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2009 жылғы қаңтар - наурызда Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған және бұрын тіркеуден өтпеген үлкен жастағы азаматтарды Ақсу қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қала әкімінің осы шешімі ол ресми жарияланған сәттен бастап, он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Қала әкімінің осы шешімінің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақсу қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріккен бөлімінің бастығы,
подполковник                               И. Жайлауов
19 желтоқсан 2008 жыл

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан 1992 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Аксу в 2009 году
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 19 декабря 2008 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 21 января 2009 года N 105. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения акима города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-29/9
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения акима города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 года N 1-29/9.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан 1992 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписку, к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Аксу в январе – марте 2009 года.
2. Настоящее решение акима города вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения акима города возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Аксу,
подполковник                               И. Жайлауов
19 декабря 2008 года